logo

Jak to vypadá s Acai Berry Thin?

Doplňky stravy
acai

Možná se právě vy snažíte zhubnout a možná zrovna vy hledáte informace o přírodním produktu Acai Berry Thin, který vám v tom pomůže. Díky obsahu výtažku z ovoce Acai (čteme asají) je účinek daleko intenzivnější. Hubnutí tak může být daleko rychlejší. Acai jsou malé fialové bobule, které rostou na palmách v Brazílii.

Acai Berry Thin zrychlí váš metabolismus, což je pro hubnutí důležité, dodává energii, zlepšuje soustředění, obsahuje antioxidanty, minerály, vitamíny skupiny B, omega-3 a omega-9 mastné kyseliny.

Tablety jsou složeny z chromu (tlumí chuť k jídlu a vyrovnává hladinu cukru v krvi), extraktu ze zeleného čaje (podporuje hubnutí), EGCG (dodává energii a stimuluje tuky), kofeinu (zlepšuje soustředění), Acai berry (obsahuje antioxidanty a dodává energii) a L-Theanin (podporuje hubnutí). Užívají se před snídaní a před obědem. Tento jedinečný komplex látek spaluje přebytečný tuk a dodává vám energii. Je ale nutné trošku cvičit a nepřejídat se.
Prý můžete zhubnout až 16 kg již za několik týdnů.

Acai Berry Thin se smí používat od 18 let. Pro optimální výsledek v hubnutí jej užívejte alespoň tři měsíce. Neměli by ho užívat lidé, kteří mají nemoci jater a srdce. Dále není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

V médiích nejen v Česku, ale i například v USA se objevují velké reklamy na tento zázračný produkt. V USA dokonce i v televizních pořadech.

Balení stojí 890 Kč na měsíc a můžete si ho objednat na oficiálních stránkách Acai Berry Thin.

Užívání doplňků s výtažkem z Acai má pomáhat při hubnutí, při diabetu, působí proti stárnutí, zlepšuje zažívání a posiluje imunitní systém.

Nový komentář do diskuze: