logo

30 Day Shred od Jillian Michaels

Video Cvičení Kniha
cvičení jillian

Jillian Michaels je známá trenérka, která dokáže se svými cvičebními programy divy. Nejznámější program se nazývá 30 Day Shred a během měsíce si můžete skvěle vypracovat postavu. Podívejte se na více zajímavých informací, které vás určitě zaujmou a vy si toto cvičení oblíbíte.

Kdo je Jillian Michaels?

Jillian Michaels je americká trenérka, která měla v mládí nadváhu. Vzápětí se začala zajímat o fitness a wellness a brzy zhubla. Nyní se jedná o jednu z nejznámějších osob ve světe fitness. Účinkuje v několika reality show: The Biggest Loser, Losing it with Jillian nebo The Doctors. Kromě toho, že účinkuje v TV, má vlastní firmu a pracuje jako osobní trenér. Žije v Kalifornii se svou partnerkou Heidi Rhoades a adoptovanou dcerou.

Skvělé knihy od Jillian Michaels


Udělejte radikální řez – 30denní dietní

Udělejte radikální řez michaels kniha

Udělejte radikální řez aneb 30denní dietní a fitness plán pro vaše silnější a sexy já! Zhubněte spolu s Jillian a jejím plánem. Knihu koupíte v tomto e-shopu.

Hurá, miminko

hurá, miminko michaels kniha

Unikátní kniha pro ženy před otěhotněním až do porodu. Přináší různé tipy, recepty a cvičení, aby se žena cítila po celou dobu dobře. Knihu koupíte v tomto e-shopu.

Vyhrajte boj o štíhlé tělo

Vyhrajte boj o štíhlé tělo jillian kniha

Jillian nabízí všechno, co se sama naučila o stravování, cvičení a životním stylu. Můžete mít skvělou postavu stejně jako ona! Knihu koupíte v tomto e-shopu.

Ovládněte svůj metabolismus

Ovládněte svůj metabolismus kniha

Ovládněte svůj metabolismus aneb 3 tajemství stravy pro přirozené vyrovnání hladiny hormonů a svůdné a zdravé tělo! Jill prozradí, co se při svém hubnutí naučila. Knihu zakoupíte v tomto e-shopu.

Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka

Ovládněte svůj metabolismus kniha

V této kuchařce Jill nabízí více než 125 receptů na jídla, která připravíte do půl hodiny. Navíc upřednostňuje levné suroviny, a přesto vytvoří skvělá jídla. Knihu koupíte v tomto e-shopu.

Cvičení 30 Day Shred

Program, který se jmenuje 30 Day Shred, se cvičí 30 dní. Nejlépe každý den cvičíte 30 minut podle přesně daného programu. Program si můžete koupit na DVD nebo shlédněte video na youtube. Tento program má 3 levely. Každý level se cvičí 10 dní. Důležité je cvičit přesně, poctivě a důsledně. Jen tak se toto cvičení projeví na vaší postavě již za týden. Na videu Jillian cvičí společně ještě se dvěma fitnesskama, které se jmenují Anita a Natalie. Anita cvičí lehčí verzi, zato Natalie těžší verzi. Záleží jen na vás, podle které z nich budete chtít cvičit.

Cvičení 30 Day Shred se skládá z několika různých cviků, které se cvičí vždy krátkou chvíli, následně se změní za jiný, a za chvíli se opět vymění. Díky časté změně tempa cvičení se lépe spalují tuky a zlepšuje se kondice. Cvičí se jak cardio a silová cvičení, tak i cviky na břicho. Na začátku se nezapomíná ani na rozehřátí a na konci je protažení. Díky cvičení byste se měli každý den zlepšovat a poslední den každé fáze by vám měl jít velmi snadno.

Přidejte i dietní jídelníček

Při cvičení 30 Day Shred byste se neměli přecpávat jako o život, ale zvolte raději střídmější, vyváženou a pravidelnou stravu. Určitě se netrapte jednostrannými dietami, ale spíše se snažte o zdravé stravování. Na postavě se vám to projeví brzy projeví.

Vzhledem k tomu, že se jedná o skvělé cvičení, tak se nezapomeňte přeměřit a zvážit. Váha není tak moc směrodatná, tak jako to, že se vlezete do oblečení, které jste už dávno chtěli vyhodit a zpevníte si tělo. Je sice možné, že po týdnu vám bude připadat, že vaše stehna jsou silnější, ale časem se srovnají.

Toto cvičení není vhodné pro ty, kteří mají nadváhu či obezitu, protože toto někdy i náročné cvičení by spíše uškodilo, než pomohlo.

Pokud jste 30 Day Shred vyzkoušeli a byli jste s tímto cvičebním programem spokojení, pusťte si i do dalších programů, které Jillian sestavila:
Body Revolution - hubnoucí program na 90 dní i s jídelníčkem,
Killer Abs - cvičební program, který zatočí s vaším břichem,
Kickbox Fastfix - nejnovější program, který vyšel letos v březnu.

Chcete mít dokonalé tělo? Vyzkoušejte cvičení od Jillian Michaels. Ze začátku zkuste zmiňovaný 30 Day Shred a pak můžete pokračovat s dalším programem.

Znáte přípravek KiloShred od SlimJoy? Prozkoumejte ho.

Knihy od Jillian

Jillian také napsala několik knih o hubnutí, kterou jsou velmi oblíbené. Každá kniha je něčím výjimečná, o čemž se sami můžete přesvědčit, protože jsou vydané v češtině. Koupíte je levně v tomto e-shopu.

Zkoušeli jste tento cvičební program? Pomohlo vám to?

Diskuze k článku


Jill je skvělá! Za třicet dní se mi úžasně zlepšila postava. Kdo nadává na svou postavu a nevyzkouší to, tak je **** :)
Ivuš, 10. 12. 2012 18:27
Zrovna cvičím 8. den a všem doporučuju!!!!!!!!
Janka, 16. 12. 2012 20:27
to mě podrž ! vážně ? :)
esik, 18. 12. 2012 19:41
ahoj, dnes jsem cvičila napoprvé a je to docela makačka, doufám, že vydržím
iveta, 28. 12. 2012 15:41
Holky a kde jste sehnaly ten 30 Day Shred,taky bych to chtěla zkusit
Romča, 9. 1. 2013 8:12
Jill je parádní, taky jsem po 30 Day Shred měla dobrý výsledky a zrovna jsem najela na další její dílo Ripped in 30 :)
Háňa, 27. 3. 2013 18:49
Snad vydržím,ale dělám závodní aerobik a poprvé docela makačka,ale snad bude po čase tohle cvičení hračka :-D
Luisa, 1. 4. 2013 17:17
Dneska s tím začnu, uvidíme, co to se mnou za měsíc udělá :-)
Kočička, 4. 4. 2013 10:18
Ahoj, už cvičím 3.den a nemůžu chodit ze schodů dolů :-D mám namožený stehna a cítím i ramena. Chci pokračovat ve cvičení každý den, tak doufám, že ta ztuhlost postupně zmizí. :-)
Kočička, 6. 4. 2013 18:18
Každý den je to lepší a lepší s postavou, méně se zadýchám a potím. Pořád jsem v levelu 1 a mám strach z dvojky a trojky, nevím, co přijde, bojím se podívat :-D
Kočička, 9. 4. 2013 5:53
Ahoj holky.. chci se zeptat, jestli se Vám nezvětšily stehna po docvičení těch 30dní? A jak se Vám potom zlepšila celulitida? Ráda bych se do toho cvičení pustila, ale mám strach, že mi ještě zmohutní nohy.. Díky
Luc, 11. 5. 2013 15:57
Pro ty, co neví kde to sehnat.. Stačí dát na YT 30 day shred a hned to najede na první 3 levely. Sama s tím dnes začínám a nemůžu se dočkat :)
Magdič, 11. 6. 2013 22:00
ja po 30 dni cvičeni byla spokojena, jen teda hubnuti neprislo jen mi zesílely nohy
romanettka, 4. 9. 2013 16:38
Pro ty, kteří se ptají ohledně stehen ... v článku je napsané, že se stehna zvětší, ale že se to potom srovná :) mimochodem, taky cvičím teprve 3. dnem :)
E., 28. 1. 2014 21:05
Ahoj, jedu dnes 1. den druhého levelu a musím tedy říct že mi přijde lehčí než ten první :-) bolelo mě ze začátku celé tělo a nohy vydržely bolet asi 9 dnů,ale i tak jsem cvičila dál a to že mám teď vetší stehna, to je mi fuk, prý se to srovná a když ne,tak je lepší je mít svalnatá než tučná ne :-)) jinak je to záhul,ale nezvdám to, jsem nadšená a budu pak pokračovat i v jejích jiných cvičeních .-)) Tak neváhejte a rychle do toho :-)) Jak říká Jillian : 30 dní mě budete nenávidět, ale 31 mě budete milovat :-)
Lucka, 20. 2. 2014 14:32
holky proč to nemuže cvičit někdo kdo ma nadvahu???
mikelka22, 25. 2. 2014 7:51
Holky taky me to desne laka,ale nevim jak dlouho me to vydrzi ale musim bojovat hahaha,mam jen dotaz ohledne tech cinek,jak je mate kdo tezke,nemam zadne doma tak nevim,zda je koupit nebo nejak udelat diky!!
Brona80, 3. 3. 2014 13:13
Cvičím s pet-flaškama 0,3l a po 10ti dnech potřebuji těžší.
haha, 3. 3. 2014 21:23
Tak me 1cviceni levelu 1 je za mnou,mam obavu ze zitra t nedam jak me boli ruce a nohy,meli jste to taky takovy pocit??
Brona, 4. 3. 2014 12:38
Oprava: Cvičím s pet- flaškama 0,5l t.j. každá je víc jak půl kg tězká a po 1levelu přidávám na zátěži- u flašek to jde snadno - přiliju víc vody. Až budu na kilu nebo 1,5kg -koupím si činky. 2kg jsou ale moc, alespoň zatím pro mě. Taky mě všechno bolelo, musela jsem dát 2dny pauzu kvůli nemoci a paráda, už se zase těším.
haha, 6. 3. 2014 9:40
Proc ne s NADVÁHOU? Cele to cvičení je prostoupeno poskoky, a to je náročne i pro lidi bez nadváhy- pod nohy 2 karimatky, koberec, vhodné boty... Každé kilo navíc přidá zátěž na klouby- ty se poškozují a taky bolí. Proto je lepší zahřát se třeba na rotopedu. Jenže těžko si přestavit jak bys rychle střídala rotoped s posil.cv. abys stačila Jilianinu tempu. To už je lepší najít jiný program bez poskoků.
haha, 7. 3. 2014 8:38
Dneska jsem zacala a necekala jsem,ze me po prvnim cviceni bude vsechno bolet :D...ale nevzdam se...jsem zvedava,jak budu vypadat po 30 dnech :)
Monca, 9. 3. 2014 22:53
Tak já už mám za sebou 7 dní. Všechno je v pohodě, až na ruce. Mám s nim problém, tak místo abych je pořád jen zvedala, tak si ty cviky trochu upravuji, ale neflákám se. Nejvíc mě bolí lýtka, včerá jsem musela u skoků udělat 5 sekundovou pauzu, protože jsem myslela že mě chytne křeč. Jsem zvědavá, jestli po měsíci uvidím nějaké výsledky. Už aby to bylo. Všem držím pěsti, vydržte holky. Ta půlhodinka denně to se dá.
Verča, 11. 3. 2014 12:43
Ahoj,cvičím už deset dní první level a dneska jdu na druhý,po tom prvním se cítím fajn,trochu mě bolely nohy,ale chci vydržet až do konce,Ta půl hodinka není tak strašná,dá se to všechno vzládnout.
Jarrus, 23. 3. 2014 17:07
já cvičím s kolegyní 2 týdny a dnes jdeme do třetího a na W8 a to to nesnáším.. ufff :D tak držte palce :D
Magdalena, 7. 4. 2014 11:18
Ahoj holky, nemůžu najít na netu celých 30dní..nebo je to každý den stejné cvičení? díky když zadám na youtube 30day shred tak mi to tam ukazuje jen jedno půlhodinové cvičení díky...
bubly bubly, 11. 4. 2014 9:48
ahoj...začínala jsem jako úplný začátečník(lenoch:-))po těch 30ti dnech jsem přibrala 2kg!!ale ubylo mi 6cm přeš špek na břiše,2cm přes zadek...ze začátku jsem myslela že umřu,ale den ze dne je to lepší,než se začne zase další level:-)Teď cvíčím pátý den ripped in 30 a je to taky super!!VYDRŽET:-D!!
PIIDALKA, 14. 4. 2014 9:24
Ahoj jelikož mám už 30 day shred za sebou a brzy ukončím i 6 weeks 6 pack taktéž od Jill, tak bych ráda poradila vám co v tom teď jedete a taky rozhodně povzbudila. Opravdu to stojí za to, je třeba cviky provádět poctivě a klidně stačí i podle blondýnky co předcvičuje začátečníky. Vydržte a výsledky se dostaví. Mně se krásně tvaruje břicho a mizí bůčky z čehož mám největší radost. Myslím si, že její cvičení je sestavené opravdu efektivně a proto mě i tak velice baví. A bolest nohou, rukou apod. tak ta opravdu přejde, dostanete se do kondičky a pak zvládnete i cviky o kterých jste si mysleli, že je nedáte :-) jinak cvičení je na youtube, cvičí se level 1, 2 a 3, ten poslední jsem si našla na google a stáhla, činky se uvádí v rozpětí od 0,5 kg až 2,5 kg, jak kdo zvládá. Pro lidi s větší nadváhou to opravdu raději nedoporučuji, je lepší začít s chůzí, nordicwalking, nebo rotoped, poskakováním byste se opravdu odrovnali. A také je opravdu zbytečné se vážit, tímto cvičením se nehubne,ale tvaruje :-) takže váha vám nemusí nic napovědět,ale vaše těsné džíny vzadu ve skříni vám pak řeknou hodně :-) Tak hlavně s chutí a s úsměvem do toho :-)
Lucka, 20. 4. 2014 19:29
Ahoj tak ja uz cvicim po druhe ale vzdy po dvanacti dnech omarodim a pak zacnu od zacatku.Je fakt ze cviceni se stalo mim konickem.Mam radost sama ze sebe:)
Hedus, 10. 5. 2014 11:41
Jillien je super už mám 30 denní program za sebou a výsledky byly obrovský úplnáá spokojenost a teď cvičím druhý týden program Ripped in 30 a super cítím se dobře a i tento program je skvělý ale jako makačka je to pořádná :)
Luciee, 28. 5. 2014 12:20
Zdravím, chci se zeptat, jak to máte s levelem 1, 2 a 3. To cvičíte třeba týden level 1, druhý týden level 2 a pak 3? nebo celý měsíc level1? Děkuji za odpověď :))
Patt, 2. 7. 2014 22:49
také zdravím,má to být na 30 dní..takže jeden level na 10dní:) dneska jsem začala:)
adelka:), 9. 7. 2014 9:47
božíne :D dneska jdu na šestý den a je čtvrt na jedenáct:( :DDD
anežka, 14. 7. 2014 20:15
jdu do toho taky, jen nevím, kde video získat, poradíte někdo,kde jste ho stáhli :) děkuji za odkaz
Lucka, 10. 9. 2014 19:30
Na youtube, nebo na google, jsou tam všechny tři :-)
Lucka, 12. 9. 2014 12:29
Ahoj, mam dotaz...to mam 10 dni cvicit to stejne a pak dalsi level, nebo je nakazdy den jine cviceni? Diky
xxxx, 6. 4. 2015 17:57
Ahoj holky,cvicim Jill prvy den.Bohuzel kvuli me praci to mam zlozite.Cvicim jeden tyzden Jillian,druhy tyzden jine cvicenie co som si sama zostavila (drepy,sedy lehy apod.) Myslite,ze 30 day shred bude mit stejny ucinok? Samozrejme viem, ze to nebude za 30 dni, ale viac dni. Dakujem za radu a drzte mi palce. Aj ja vam prajem hodne energie a at to dotahnete tam kam chcete
Andy123, 29. 2. 2016 14:26
Ahoj...tak já mám dne za sebou 3 den 1 levelu a bolí mě jak ruce, tak nohy :D ale chci vydržet, protože mně ta Jill prostě strašně baví...je úžasně lidská a fajn...aspoň na mně takhle působí...
Catty, 12. 5. 2016 12:46
Nový komentář do diskuze: