Cviky na spodní část břicha

26. červenec 2011 | Cvičení | Břicho | Cviky | Video | komentáře: 11
Cviky na spodní část břicha


Břicho je často problematickou partií číslo jedna. Se správným jídelníčkem a cvičením můžete dosáhnout opravdu hezkého bříška, které vám bude každý závidět. Spodní část břicha se velmi špatně tvaruje i hubne. Zpravidla se jedná o poslední přebytečný tuk na břiše nebo na těle.


Pokud se chcete zbavit tuku, tak ten nejlépe spálíte aerobní činností (například zumba, běh, jízda na bruslích, spinning) a správnou vyváženou stravou. K tomu je nutné přidat posilování v posilovně nebo v domácích podmínkách. Důležité je pravidelně se věnovat cvikům na břicho a cvikům na spodní část břicha.


K nejúčinnějším cvikům na břicho patří simulace jízdy na kole vleže a pomalý zdvih natažených nohou nahoru. Na přesné provedení i dalších efektivních cviků na spodní část břicha se můžete podívat na následující videa.


 

Diskuze k článku (celkem 11):
Chtěla bych poradit - jsem poměrně štíhlá, vážím 52 kg při výšce 165 cm. Jezdím hodně na kole, chodím, jednou týdně cvičím aerobik a snažím se zdravě stravovat. Se svou postavou jsem víceméně spokojená, ale trápí mě .špek. v solní části břicha, který ne a ne zhubnout... Poradíte mi někdo, jak na něj?!? :)

aneta 28. srpen 2011 22:02

Co bychom některé daly, za ten .špek.. :)

ŽaneTa 2. leden 2012 19:01

Chtěla bych poradit nějaký cvik na zeštíhlení boků. prosím na email předem díky :-)

terol 2. červen 2012 20:33

Aneta: naprosto Stejný problém! stejná váha, stejná výška! prosím poraďte!

Monika 8. červen 2012 21:04

Je to protože, cvičíte hlavně horní část břicha. Má to tak hodně lidí.. Musíte se zaměřit i na spodní část břicha, viz článek. Prostě ty cviky co cvičíte Vy na břicho, tak necvičíte celé břicho ale jen vršek. ( taky mě to ted trápí ) Takže hlavu vzhůru a hurá do práce :))

Jim 9. srpen 2012 11:14

s*x 2x denně, sport a jíst každé tři hodiny

ja 1. září 2012 12:59

Lidi, které tento problém netrápí, Vám pravděpodobně v této diskuzi nepomohou, protože tyto stránky nevyhledávají a nechávat si poradit od lidí, kteří mají stejný problém jako Vy, není (dle mého názoru) cesta k úspěchu, protože oni sami nevědí, jak to vyřešit.

Vyhledejte odbornou pomoc dokud se nejedná o obezitu, ale pouze problematickou partii. Aktuálně hodně cvičíte, ale nikdo z Vás si nebyl (nebo to tak nevyznělo), že by se uměl skutečně správně stravovat a zkoušet správně jíst je hazard s vlastním zdravím.

Když máte teplotu, dělá se Vám z ničeho nic špatně, vyhledáte lékaře. Specialista na výživu Vám může poradit s problematickými partiemi.

Ondřej 27. prosinec 2012 01:04

Na spodní část břicha (ten ,,špek) jsou výše uvedená videa, stačí si je pustit a začít cvičit ;) Hodně štěstí a vůle!! :)

Adela 30. květen 2013 18:54

Poraďte někdo nějaké cvičení nebo aerobní aktivitu,při které nejvíc zhubnu boky prosím... :)

Mája 9. červenec 2013 13:14

ahoj mohli byste pridat vice obrazku

treza 14. červenec 2013 21:06

Je k dostání DVD na 6 minutová cvičení ?

Julie Suchopárová 28. říjen 2014 07:05

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.