Just Jhoom! Oblibte si toto super cvičení

12. září 2012 | Cvičení | Video | komentáře: 7
Just Jhoom!


Slyšeli jste o novém cvičení, které se nazývá Just Jhoom!? Jedná se program, který spojuje aerobik a bollywoodský tanec. Cvičení vzniklo v Británii a sestavila jej indická trenérka Shalina Bhalla. Just Jhoom! se vyslovuje jako džast džům.

Tak jako v minulých letech se bleskově po celém světe rozšířila zumba, tak se teď rychlostí blesku rozšiřuje i Just Jhoom. Tančíte při indické hudbě, kroutíte tělem jako krásné Indky a přitom spalujete velké množství kalorií. Nakonec následuje protáhnutí celého těla.


Během 45 minut se neskutečně zapotíte. Netančí se pouze indické tance, ale zapojují se i další prvky (hip-hop, fitness, aerobik, jazz, jóga,...). Chytlavé cvičení Just Jhoom vás určitě pohltí a každý pohyb budete provádět s radostí. Stačí si vybrat z určitého programu a můžete se pustit do cvičení.


Video online

Bohužel jsme zatím lepší videa nenašli (můžete se podělit v diskuzi o další videa), ale klasické cvičení v reálu se vám bude moc líbit.

Kdy si můžete Just Jhoom zacvičit?

Vzhledem k tomu, že se jedná o nové cvičení, tak bollywoodské cvičení je zatím jen v několika málo městech. Hodiny cvičení naleznete v těchto městech: Praha, Brno, Plzeň, Ostrava,... Cena za cvičení Just Jhoom se pohybuje okolo 100 - 200 Kč. K tomu se pořádají i instruktorské kurzy.

Co na Just Jhoom! říkáte?


 

Diskuze k článku (celkem 7):
vylepšený břišní tanec :-)

Zdeňka 12. září 2012 16:10

Pěkné:) Ten šátek s těma cinkátkama někde mám,tak už jen začít...

Libča 12. září 2012 21:38

To se mi moc nelíbí, z jistých důvodů :)

Karin 13. září 2012 23:56

Ta lektorka je mimo hudbu,některé ženy co tancují podle ní jsou lepší

nejmenovaná 24. září 2012 07:53

Taky jsem lektorka. Souhlasím s tvrzením, že je mimo hudbu. V tomto cvičení nevidím žádný efekt. Jen pro někoho to je možná zábavné. Mě by to absolutně nebavilo - nudné, neefektivní, neoriginální.

LaLa 5. říjen 2012 17:55

Just Jhoom! ve fitness-tělocvična na Karlíně každé úterý a čtvrtek, přijďtě také hubnout a užít si zábavu.www.fitness-telocvicna.eu nebo na facebooku www.facebook.com/telocvicna

Luboš Huml 23. říjen 2012 14:48

Mne se Just Jhoom! libi, protoze je hravejsi, nez co jsem zatim vyzkousela, a zaroven se u toho clovek fakt spoti :) Tady se můžete podívat na oficiální video:

http://www.youtube.com/watch?v=nCVL0NwmLnE

Ewa 5. listopad 2012 07:38

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.