logo

Just Jhoom! Oblibte si toto super cvičení

Cvičení Video
Just Jhoom!

Zhubněte s unikátními produkty:


Slyšeli jste o novém cvičení, které se nazývá Just Jhoom!? Jedná se program, který spojuje aerobik a bollywoodský tanec. Cvičení vzniklo v Británii a sestavila jej indická trenérka Shalina Bhalla. Just Jhoom! se vyslovuje jako džast džům.

Tak jako v minulých letech se bleskově po celém světe rozšířila zumba, tak se teď rychlostí blesku rozšiřuje i Just Jhoom. Tančíte při indické hudbě, kroutíte tělem jako krásné Indky a přitom spalujete velké množství kalorií. Nakonec následuje protáhnutí celého těla.

Během 45 minut se neskutečně zapotíte. Netančí se pouze indické tance, ale zapojují se i další prvky (hip-hop, fitness, aerobik, jazz, jóga,...). Chytlavé cvičení Just Jhoom vás určitě pohltí a každý pohyb budete provádět s radostí. Stačí si vybrat z určitého programu a můžete se pustit do cvičení.

Video online

Bohužel jsme zatím lepší videa nenašli (můžete se podělit v diskuzi o další videa), ale klasické cvičení v reálu se vám bude moc líbit.

Kdy si můžete Just Jhoom zacvičit?

Vzhledem k tomu, že se jedná o nové cvičení, tak bollywoodské cvičení je zatím jen v několika málo městech. Hodiny cvičení naleznete v těchto městech: Praha, Brno, Plzeň, Ostrava,... Cena za cvičení Just Jhoom se pohybuje okolo 100 - 200 Kč. K tomu se pořádají i instruktorské kurzy.

Co na Just Jhoom! říkáte?
Diskuze k článku


vylepšený břišní tanec :-)
Zdeňka, 12. 9. 2012 14:10
Pěkné:) Ten šátek s těma cinkátkama někde mám,tak už jen začít...
Libča, 12. 9. 2012 19:38
To se mi moc nelíbí, z jistých důvodů :)
Karin, 13. 9. 2012 21:56
Ta lektorka je mimo hudbu,některé ženy co tancují podle ní jsou lepší
nejmenovaná, 24. 9. 2012 5:53
Taky jsem lektorka. Souhlasím s tvrzením, že je mimo hudbu. V tomto cvičení nevidím žádný efekt. Jen pro někoho to je možná zábavné. Mě by to absolutně nebavilo - nudné, neefektivní, neoriginální.
LaLa, 5. 10. 2012 15:55
Just Jhoom! ve fitness-tělocvična na Karlíně každé úterý a čtvrtek, přijďtě také hubnout a užít si zábavu.

www.fitness-telocvicna.eu nebo na facebooku www.facebook.com/telocvicna
Luboš Huml, 23. 10. 2012 12:48
Mne se Just Jhoom! libi, protoze je hravejsi, nez co jsem zatim vyzkousela, a zaroven se u toho clovek fakt spoti :) Tady se můžete podívat na oficiální video:
http://www.youtube.com/watch?v=nCVL0NwmLnE
Ewa, 5. 11. 2012 6:38
Nový komentář do diskuze: