logo

Spiderap - zajímavé cvičení s páskem

Cvičení Video
Spiderap

Zhubněte s unikátními produkty:


Spiderap je nové cvičení, které vzniklo v Itálii. Založil ho trenér Rudy Alexander. Jedná o cvičení, kdy na těle máte speciální pásek, který během pohybu klade odpor a tím tělo více pracuje. Opasek, který má tři magnety, je okolo břicha a vedou z něj 4 lana, kdy dvě za úchytku držíte rukama a dvě jsou uchyceny nohama.

Spiderap pomáhá účinně spalovat tuky, zpevňovat svaly, zlepšovat oběhovou soustavu a v neposlední řadě zlepšuje fyzickou kondici. Během cvičení si můžete regulovat pomocí délky lan intenzitu cvičení.
Cvičí se za pomocí hudby a lektora.

Během cvičení si nejen zasportujete, ale i se odreagujete, protože tak jako každé cvičení, tak i Spiderap je velkým odbourávačem stresu.

V Itálii se jedná o velmi oblíbené cvičení. Do Česka se jako obvykle dostal s velkým zpožděním, zatím se cvičí v Praze a to jen jednu hodinu týdně. Možná se Spiderap časem rozšíří i do ostatních koutů. Ale asi to nebude nejrychlejší, protože jeden opasek na Spiderap stojí okolo 3 000 Kč, takže je finančně náročnější než Zumba nebo Pilates i pro lektora.

Podívejte se na video Spiderapu.

Pokud se vám toto cvičení líbí, tak ho vyzkoušejte. Uvidíte, že vás začne opravdu bavit.


Diskuze k článku


Dobrý den,
prosila bych o radu. Začala jsem chodit na lymfatické masáže a nevím, zdali cvičení alpining je k tomu dobré. Prosila bych poradit při výběru cvičení, které by bylo v kombinaci s masáží nevhodnější. Děkuji Dáša
Dáša, 19. 4. 2011 6:25
Nový komentář do diskuze: