logo

Dietní recepty na hubnutí

Recepty
recept

Zhubněte s unikátními produkty:


Podívejte se na velký přehled receptů na hubnutí.

Dietní recepty na hubnutí jsou k nezaplacení, pokud se snažíte zhubnout. Většina receptů lze převést do dietní verze, která se hodí na hubnutí. Nevěříte, tak si to vyzkoušejte. Lidé, obzvláště Češi, se neustále přecpávají, proto musí začít při hubnutí využívat dietních receptů, přičemž doufají, že tak zhubnou. Tento úkol není vůbec těžký, ba naopak je velmi lehký, ale je potřeba se zamyslet nad jídlem.

Když se kouknete na složení vašich pokrmů, určitě mezi nimi najdete plno zbytečností, které nejsou vůbec nutné, díky kterým je vaše strava tučná a nezdravá. Stačí se jen podívat na pár základů, které byste měli dodržet, pokud chcete mít dietní recepty na hubnutí.

Začneme u snídaně: typickým nedietním pokrmem je rohlík nebo chleba s velkou vrstvou másla nebo tuku, k tomu si ještě vezmete tučný salám nebo sýr... Vaše první jídlo dne je nejen nezdravé, ale i nedietní.
Svačina: obvykle snídáte sladkou sušenku, po které máte brzo hlad...
Oběd: velká sacharidová příloha s kouskem masa a smetanovou či zahuštěnou omáčkou je jídlo, které by se nemělo v dietních receptech na hubnutí ani objevovat... Svačina: pokud si najdete čas na svačinu, sníte něco tučného rychle za stoje, a ani si jídlo nevychutnáte...
Večeře: velké teplá večeře, která je často u nás typická, vždy směřuje jen do tuků...

Máte podobný jídelníček? Myslíte si, že se nedá změnit? Pokud dá, podívejte, jak by mohl vypadat dietní jídelníček na hubnutí.

Dietní recepty na hubnutí, které by vám mohly pomoci

snídaně: celozrnný plátek chleba s tvarohovou pomazánkou a zeleninou
svačina: jogurt se lžící vloček
oběd: dušené filé na česneku, brambory a zeleninový salát
svačina: balkánský salát
večeře: tuňákový salát se zeleninou a kouskem celozrnného rohlíku

Dietní recepty na hubnutí nejenže mohou být velice dietní, lehké, ale zároveň uděláte něco pro své zdraví. Nebude tak tělo zatěžovat zbytečnými chemikáliemi a odpadními látkami. Nezapomeňte, že jen s vaším pozitivním přístupem můžete dosáhnout všeho, co si jen budete přát - tedy nejen krásné postavy.

Podívejte se na další dietní recepty a na dietní jídelníček.


Nový komentář do diskuze: