logo

Jste to, co jíte 14.4.2011

Jste to, co jíte
pic

Zhubněte s unikátními produkty:


V dalším díle pořadu Jste to, co jíte, který byl odvysílán 14.4.2011, jste opět mohli vidět plno zajímavých dějů.
Paní Pavlína, tanečnice, zpěvačka a taneční trenérka, se bude snažit zhubnout.
Kdysi byla štíhlá, ale to bylo jen s pomocí drog, alkoholu a kouření. Když přestala brát drogy a pít alkohol, přibrala. Dostala se až na váhu 85 kg. Před třemi lety vyhledala odbornou pomoc a zhubla 22 kg díky tabletám na předpis - Meridia.
Poté opět přibrala na původní váhu ještě s malým bonusem. Tedy teď začíná s váhou 90 kg a výškou 170 cm.

Paní Pavlína chce být opět hubená a být krásná v tanečních kostýmech. Podaří se jí to?
Přestane se večer přejídat a jíst nezdravá jídla?
Pavlína je závislá na cigaretách, na smaženém a sladkém jídle. Nevaří, protože nemá čas a konzumuje raději hotová jídla a jednoduchá smažená jídla.

Co všechno musí jít pryč z lednice a ze špíže?
sirupy, sádlo, polotovary, tučné sýry, majonéza, hranolky, knedlíky, sladkosti, cigarety, ...
Paní Pavlína s přítelem smaží potraviny na přepáleném oleji a sádle. Nevaří, protože prý nemá čas. Nepije vodu, jen vodu se sirupem.

Správný jídelníček by měl být složen z celozrnného pečiva, zeleniny a ovoce, ryb, libového masa, nízkotučných sýrů, luštěnin, mléčných výrobků, vloček, olivového oleje a vody.

Pavlína slibuje, že bude dodržovat zdravý jídelníček a bude vařit, aby konečně zhubla.
Ovšem ukazuje se, že jídelníček nedodržuje tak, jak by měla. Vynechává doporučené potraviy a pije opět vodu se šťávou. Navíc, opět nestíhá vařit, což kompenzuje hotovkami.
Pavlína měla za úkol spočítat schody do čtvrtého patra. Při kontrole se ale vymlouvala, že to neudělala, protože je lajdák. Očividně se jí nechtělo.

Na konci pořadu se ukazují oprávněné pochybnosti Havlíčka a Cajthamlové, že Pavlína na všechna doporučení kašle a pořád si vymýšlí.
Za 4 měsíce účastnice pořadu zhubla 2 kg tuky, 2 cm přes boky a 3 cm přes pas. Na rotopedu jezdila za celou dobu pouze pětkrát.
Diskuze k článku


no tato krasavica ma riadne rozculila... len klamstva a vyhovorky... ked niekto zneuziva ochotu a dobrotu ludi, ktori jej chcu pomoct a kasle na ich rady zvysoka... no fuj tabl... moj tato mal dobru radu na taketo rozcapene pipiny - malz dvor a velky bic! a denne
nela, 1. 2. 2012 11:43
Bych chtěla vidět Tebe nádhero :D
Valča, 27. 2. 2013 6:46
Nový komentář do diskuze: