logo

Jste to, co jíte 31.5.2012

Jste to, co jíte
pic

Zhubněte s unikátními produkty:


V tomto díle pořadu Jste to, co jíte, který se vysílá 31.5.2012 na TV Prima family, uvidíme dvě kamarádky, které budou chtít zhubnout.

Tentokrát spolu budou hubnout dvě nejlepší kamarádky - Eva Fridrichová a Petra Václavíková. Obě mají 25 let, měří 168 cm a také je trápí nadváha.

Eva váží 107 kg, miluje sladké a často zapomíná na jídlo. Eva pracuje v administrativě, neustále sedí a jí. Nejraději má rohlíky se sýrem a sladké. Diety drží již od 14 let.
Petra váží 85 kg, miluje maso a neustále jí. Na rozdíl od Evy není vystresovaná, ale je to pohodářka, která pracuje jako vedoucí prodejny se smíšeným zbožím. Petra moc svou váhu neřeší a ani nedržela žádné diety.

Obě milují vaření a následné spořádání všeho, co uvařily nebo upekly. Vůbec nesportují. Nadváha jim ani moc nevadí, protože nevadí partnerům. Ale poslední dobou si všímají, že mají problém s pocením a zadýcháváním.

Dokážou kamarádky zhubnout nebo budou brát doktorku Cajthamlovou a inženýra Havlíčka na lehkou váhu? Uvidíme již ve čtvrtek.

Co musí z lednice a ze špízu pryč?

u Petry:
sádlo, uzeniny, paštiky, párky, tučné sýry, saláty, pečivo, tučné maso, pizza, smetanové jogurty, brambůrky, čokolády,...
u Evy:
sirup, kompot, sladkosti, dorty, pečivo, tučné sýry, čokolády, chipsy, křupky, koláče,..

Co by měl obsahovat zdravý jídelníček?

Celozrnnou rýži, celozrnný chléb a těstoviny, brambory, libové maso, ryby, mléčné výrobky, vejce, šunku s vysokým podílem svaloviny, zeleninu, ovoce, luštěniny, jáhly, kuskus, vločky, olivový olej, vodu,…

Jak obě dvě postupují?

Holky pravidelně jedí a opravdu se snaží. Cítí se dobře a mají lepší sebevědomí. Přepadovka doktorky Cajthamlové dopadla velmi dobře. Také pravidelně chodí na procházky a cvičí doma na stepperu. Také se jejich nálada mnohem lepší a myslí pozitivně.

Výsledky

Za tři měsíce Eva zhubla 11 cm přes břicho, 3 cm přes boky a celkově 9,5 kg (z toho 8 kg tuku).
Petra zhubla přes břicho 13 cm, přes boky 10 cm a celkově 12 kg (z toho 8,5 kg tuku).


Diskuze k článku


Nemyslím si, že zhubnou...
Jana, 31. 5. 2012 16:55
ja si myslím,že ano,Aspoň trochu - Eva - na ní si myslím to půjde vidět znatelněji,přece na silnejších lidech jde vidět rozdíl lépe:) Ale hlavně by mě zajímala Petra:)
Šarlota, 31. 5. 2012 18:01
Holky byly tak pozityvní,že nakazily i mně. Moc se mi líbily.Neustále se snažím zhubnout,ale asi jdu na to špatně.
evik, 31. 5. 2012 20:54
já se taky pokouším neustále zhubnout a tyhle holky se mi fakt líbily :-) taky mě nakazily :)
Míša, 1. 6. 2012 10:33
Ahojky, mně se holky taky moc líbily. Hlavně jak si udělaly fotky a na zadní stranu recept. To bych potřebovala domů. Opravdu super nápad. Škoda, že to nejde nějak okopírovat, že? :))
Renata, 1. 6. 2012 12:36
Dobry den manžel trpi nadvahou važi 98 a měří 178 cm a potřeboval by zhubnout,do pořadu by se nikdy nepřihlasil,a proto prosim o sestaveni jidelničku,ktery by mu pomohl,velice ho to trapi moc děkuji
kaka, 4. 6. 2012 9:34
Nový komentář do diskuze: