logo

Jste to, co jíte 7.4.2011

Jste to, co jíte
pic

Zhubněte s unikátními produkty:


V novém díle seriálu Jste to, co jíte, který byl odvysílán 7.4.2011, jste mohli vidět mnoho zajímavého.
Pan Václav, který má rád motorky, se snaží zhubnout, aby se vešel do motorkářského oblečení. Uvidíme, zda se mu to podaří.
Tento úspěšný muž každoročně přibíral několik kilogramů, když skončil se sportováním. Pan Václav měří 175 cm a váží 145 kg.

Neustálé přežírání se masem, sedavý způsob života, žádný pohyb, nemoci, stres - to vše se brzy podepsalo na jeho váze. Třeba se to teď změní, když už dříve ne. Již před třemi lety se snažil hubnout s panem Havlíčkem, ale panu Václavovi se to nepodařilo. Teď chce jít do toho znovu.

Jaké všechny potraviny musí jít pryč z lednice a spížky?
párky, salámy, klobásy, sušenky, sladkosti, rohlíky, slazené nápoje, bůček, tučné sýry, alkohol, ...
Všechno jsou samé tučné a nezdravé potraviny, které by se neměly konzumovat. Nedělejme si iluze, že jsou uzeniny zdravé. Nejsou.

Správný jídelníček by měl být složen z celozrnného pečiva místo bílého pečiva, zeleniny a ovoce, ryb, libového masa místo tučného a červeného masa, nízkotučných sýrů, luštěnin a mléčných výrobků.

Václav cvičí a dodržuje jídelníček. Nikdo z jeho známých o tom netuší, ale po čase si začínají všímat, že trošku hubne. Hubne ale méně než se očekávalo. Možná je to léky na tlak a stresem.
Účastník pořadu se nevzdává a dál se snaží hubnout.

Pan Václav po osmi týdnech zhubl 6 kg, z toho to bylo 5,6 kg tuku.
Motorkářské oblečení již zapne, ale také bude chtít dále pokračovat v hubnutí.
Diskuze k článku


Dobry večer jmenuji se Marcela. Jsem už rok po porodu,ale nedaří se mi zhubnout prosím pomocte mi. Chci vypadat skvěle pro svého přítele,ale hlavně něco udělat sama pro sebe.
Marcela, 30. 7. 2011 21:25
Nový komentář do diskuze: