logo

Ploché břicho by si přál snad každý

Břicho Rady Články Jak na to
břicho

Zhubněte s unikátními produkty:


Mít ploché břicho je sen nejen každé ženy, ale i muže, protože ploché břicho často znamená, že je člověk doopravdy štíhlý. Jak docílit plochého bříška? Jde to vůbec? Odpověď zní jde, ale jen za určitých okolností a po dodržování určitých pravidel.

Ploché bříško může mít jen ten, kdo nemá nadváhu či obezitu - to je snad každému jasné. Většinou na břiše zůstávají i štíhlým ženám poslední špíčky a je nejproblémovější partií. Pokud máte ideální váhu a k tomu jen pár špíčků na břiše, máme pro vás rady, jak dosáhnout plochého břicha.

Jak zhubnout břicho

  • 1. aerobní aktivita - cvičte nějakou aerobní aktivitu nejlépe 2 × týdně. Vyberte si to, co vás baví - aerobic, spinning, elliptical, veslování... Při ní se spaluje tuk.
  • 2. jezte pravidelně malé porce jídla - jezte pravidelně 5 - 6 × denně malé porce jídla, nepřejídejte se. Inspirujte se tvorbou dietního jídelníčku.
  • 3. nejezte sladkosti, tučná a smažená jídla - pokud se chcete zbavit posledních špíčků na břiše, nejezte další tuky, jinak nebudete mít ploché břicho.
  • 4. choďte pěšky - choďte pěšky místo používání auta či MHD, nejenže budete při chůzi posilovat celé tělo ale i břicho. Půl hodinka denně vám prospěje.
  • 5. posilujte - posilujte břicho (zkracovačky) a také celé tělo, které je důležité při hubnutí břicha. Minimálně obden byste měla posilovat bříško.
  • 6. narovnejte se - choďte narovnaná, mějte narovnaná záda, ramena, zatáhněte břicho a ukazujte prsa světu.
  • 7. dostatečně pijte - nejlépe 2 - 3 litry vody

Znáte doplněk stravy Detox Belly Burn? Má působit na břišní tuk. A jak funguje?

Vidíte, mít ploché břicho není nemožné. Stačí se jen trochu omezovat v jídle a pořádně cvičit. Pokud budete dodržovat výše uvedené rady, tak můžete mít menší bříško do měsíce. Záleží, v jakém stavu je vaše břicho teď, protože se nedá přesně říct, kdy budete mít ploché bříško.

Podívejte se na Cviky na břicho na videu.


Diskuze k článku


Dobrý večer... Chtěla bych zhubnout.. a nějak mi to nejde :( vážím 101Kg.... Aspon bych chtela tech 50kg zhubnout a merim 175Cm Jim 7 denne ale na vecer nejim cvicim 3 denne chodim plavat behat skoro uz 1 rok a ani o jedno kilo jsem nezhubla :( jenom 2 deka :// Odepište mi co nejdřív prosím děkuji.
Sandra, 7. 12. 2012 17:07
dobrý den jemi 20 let a vázim 90 kilo cvičim ale nehubnu nemuzu se zbavit jídla jak mám zhubnout?
Patricie, 8. 12. 2012 12:42
dobrý den měřím 143 a vážím skoro 55kg. Co mám udělat? Nejím sladké ,ale někdy slánky. pohybu mam moc jak tady radíte ale kila ne a ne dolu .Poradte mi . Děkuji
elis, 10. 12. 2012 17:03
Už mám tolik rad. Vím přesně co mám dělat! ALE JÁ SE PROSTĚ NEMŮŽU PŘINUTIT KONEČNĚ ZAČÍT!!!!! Poradíte?
Ela, 12. 12. 2012 21:02
Dobrý den. Chtěla bych do června zhubnout a mít ploché bříško, štíhlé nohy atd. Vážím 52kg a měřím 160cm. Sepsala jsem si jídelníčky a sehnala cviky na všechny partie těla. Každý den budu cvičit hodinu a půl. Je možné do června získat hezkou postavu?
Megan, 30. 1. 2013 12:49
Dobrý den chtěla bych zhubnout aspon 20kg vážím 70kg a měřím 165cm je mi 14 let .Na můj věk je to příliš moc :( Jím 6-7 denně málo porcí.. Jím sladký tak za den 3 tatranky piji colu.. Ale nemůžu se zbavit cvičím 1 denně prosím poradte mi nevíc si rady . ! :(
Frantiišška, 30. 1. 2013 13:58
Umí tu vůbec někdo čéééésky? To snad všechno píše jedno individuum ze zvláštní školy!!! Jen, že mění jména. Tolik blbosti pohromadě snad ani není možné!!!
Olga, 31. 1. 2013 17:59
dobry den chcela bych poradit jak dosahnout zpevneneho briska.snazim se jist male porce nekolikrat denne,pohybu mam dost jsem postacka a potrebuji poradit i s vytahanou kuzi na brisku. vendelin
vendelin, 2. 2. 2013 8:58
CITUJI: ahoj vazim 46 kilo chtela bych zhubnou tak 6 kg ale vubec mi to nejde delam uplne vsechno co kde radi ale vubec nic nepomaha natalie, 19. březen 2011 12:15 KONEC CITATU Tedy já žasnu, že by anorektička chtěla radu jak dále hubnout. Milá ženo (dívko), domníváš se, že se bude chtít nějaký muž(chlapec) milovat s kostrou? Kostry jsou žádané tak akorát jako ramínka na šaty na předváděcím molu, ale to by jste vážená musela měřit alespoň 180 a více centimetrů.... Hodně rychle si uvědomte, že být zdravá to není automatické, ale aby tělo fungovalo musí mít řádnou výživu, zatím jsme tak nedokonalí (alespoň většina) že se neumíme živit pránou. Jednou snad možná i tato možnost bude, až k tomu duševně dozrajeme. Neblbněte a normálně jezte, určitě si žít zasloužíte. Držím Vám palce. Zdenka
Zdenka M., 3. 2. 2013 14:54
CITUJI: Umí tu vůbec někdo čéééésky? To snad všechno píše jedno individuum ze zvláštní školy!!! Jen, že mění jména. Tolik blbosti pohromadě snad ani není možné!!! Olga, 31. leden 2013 18:59 KONEC CITATU Tady je zas něco pro paní Olgu, když tolik lpí na ČJ ====================================== Otazník, vykřičník Sází se hned za poslední slovo ve větě. Mezi otazníkem/vykřičníkem a posledním slovem není (v češtině) mezera! Pokud chceme na něco upozornit nebo se něčemu podivujeme (nečím si nejsme jisti) uprostřed věty, „obalíme“ otazník/vykřičník závorkami a napíšeme ho k danému slovu (od slova je oddělen mezerou). Neměň to! Kolik je hodin? Viděl jsem tam 16 (!) tesaříků. Dosazením do uvedeného vzorce dostaneme vždy (?) správnou hodnotu. Více vykřičníků Pro silné zdůraznění můžeme použít vykřičníky dva. Výrazy s více než dvěma vykřičníky působí hloupě. Čeština použití více než dvou vykřičníků najednou nezná. ==================================================== prima den Zdenka
Zdenka M., 3. 2. 2013 14:57
Ahoj, je mi 16 let a vážím 78 kg, snažím se zhubnout, ale nejde to, kila ani cm v pase nejdou dolu a ještě k tomu mám štítnou žlázu a nevím co mám dělat, mám VELKÉ břicho, VELKÁ stehna a široká záda, prosím poraďte mi někdo, co mám dělat. Snažím se jíst 5x-6x denně a pít hodně čisté vody a k večeři si dávám jen bílou Activii, ale nic se neděje :/ Už nevím co mám dělat.
Radka, 3. 2. 2013 22:00
A pro paní Zdenku! S odpuštěním, milá paní, máte oko z Kašparovy krávy. Neboť za posledním slovem mé první věty mezera není, hned následuje otazník. A pokud jde o vykřičníky, pro expresivní vyjádření jich mohu nasekat kolik chci!!!!! A propos, slečna či paní Ela jich naťukala pět! A pokud se nudíte, opravte veškeré ty zrůdnosti, které nasekali, resp. nasekala ta ubohá stvoření, mající hlavu jen proto, aby jim nepršelo do krku. Není-liž pravda? Ostatně celá tato diskuse je naprosto hloupá i bez vykřičníků. Také přeji prima den, Olga
Olga, 4. 2. 2013 23:33
Sice to do této diskuse nepatří, ale musím dát za pravdu paní Olze. Poslední dobou se snad nikdo neobtěžuje napsat svůj dotaz alespoň bez gramatických chyb (když už ne stylisticky správně). To jsou na tom Češi tak zle, že nedokáží dát dohromady kloudnou větu? Dobrovolně tak své vyjadřování staví na úroveň Ukrajinců. Vždyť to úplně křičí z obrazovky. A rozhodně neberu argument, že je to jen v rámci zrychlení psaní a že dotyční by jinak věděli, jak co napsat. Dneska si budete ulehčovat poznámku na diskusi, zítra se nebudete obětžovat rozlišovat i a y ve zprávách sms (a bohužel znám i jednu studentku VŠ, která tak běžně činí) a pozítří se v práci či ve škole už nebudete namáhat vůbec něco psát. A to se tváříte, že jste absolvovali minimálně základní školu? Fuj! Vemte si příklad z Francouzů, ti by si svou řeč nenechali nikým prznit a chyby neodpouští dokonce ani cizincům, kteří se ji pokouší naučit.
Katka, 3. 3. 2013 14:30
Potřebuji pomoct, nevíte někdo jestli mám cičit najednou na stehna, břicho apod., nebo jestli třeba v pondělí na břicho, v úterý na zadeček,.....
Nomi, 11. 3. 2013 22:32
Nevíte jestli nejde ovlivnit růst prsou?? (aby byly větší)
anca, 11. 3. 2013 22:37
ahojte,já jsem si pořídila ROTANU na cvičení a jsem z ní úplně nadšená.Začala jsem cvičit před třema měsícema,pravidelně poctivě každý den v podvečer 20min.Taky jsem si upravila jídelníček a šli kilíčky pěkně dolů.Posiluje to hlavně břicho,ale zhubla jsem i ve stehnech a zadku.jsou mi dost vellké kalhoty. zatím mám dole 10,5cm přes břicho a 7,5kg váhy.baví mě to cvičení,je to snadný,žádná dřina a docela i zábava.tak se ženský taky nechte inspiirovat a plochému bříšku nazdar!!!
Marcela, 18. 3. 2013 17:03
Dobrý den , mám 38 let a moje váha je 80kg při výšce 170cm, váha mu mě byla o deset kilo nižší, ale bohuže se léčím se štítnou žlázou , mám hypofunkci,tedy přibírám na váze, chci se zeptat mám šanci při tomto onemocnění zhubnout a váhu si udržet, ráda sportuji jím zeleninu , lyžuji .....ale váha se nemění
Jiřka, 26. 3. 2013 14:19
Jiřko, být váma, tak se nedívám až tolik na váhu ale spíše na centimetry. Začněte více cvičit (i obyčejná chůze každý den pomůže) a posilovat.
Iva, 30. 3. 2013 19:39
Dobrý den. vážím 60 kg a chtěla bych vážit tak 45-50... jak můžu jinak zhubnout když nemám možnost spiningu..?? a jím mastná jídla..? prosím poraďte mi!!! ;)
hubnutí, 8. 4. 2013 13:35
nazdar hubnutí, ta váha,které chceš docílit je zralá tak akorát na anorexii!!! to snad ani nemyslíš vážně-to je p*del,že jo? a jestli to myslíš vážně a chceš fakt zhubnout,tak nejez ty mastný jídla a dej si ovoce a zeleninu! to by blbej neřek.
Marcela, 9. 4. 2013 15:39
Ahoj, no když tady čtu některé případy, tak nechápu. Mít 40 kg a chtít ještě hubnout, asi záleží na věku ... být Ti 10 let tak řeknu, jó zhubni, ale zdá se mi, že některé dívky .. ženy by na to měly jít rozumně. Měřím 167, váha 62, věk 39, problém mám zásadní a už docela dlouho. Trpím bulímií, celé tělo protestuje, únava, deprese, je to na nic .... Tím chci jenom říct neblbněte a neřeště těch pár kilo navíc. Ale těm,které ví jak na to, přeji, aby měly tu vysněnou postavu, cítily se dobře a zvedlo se jim seběvědomí. Které já bohužel nemám. Tak moc bych chtěla přestat a zase začít žít normálním životem, ale vím, že sama to nezvládnu. Přeji hezký den.
M.P.K., 13. 4. 2013 7:34
nejezte 3až 4 dny a zhubnete ja jsem to skusila a pomohlo to ještě pomáha suchy rohlík s ničim a nejset smažene veci atpodobně a funguje to na 1 fakt ja si to nevymyšlim sama jsme to skusila a funguje ale stím 3 až 4 dny to nepřehanějte ! aby si pak někdo enmyslel že mate tu nějakou nemoc
Martina, 16. 4. 2013 16:36
Jakto že moje kamarádka jí mekáč, čokolády a všechno, nesportuje a je hubena jak tyčka.. ja jim jenom ty zdravý věci a cvičím 3 krát týdně a vypadám jak Obelix? -.-
Aly, 18. 5. 2013 21:44
Ja jsem tu zhubla tak 5 kg kdyz jsem se tu chlamala nad gramatikou to vase i y :-D:-D ... nic ve zlem ale par hodin venovat ceskemu jazyku by taky neskodilo mozna lepsi mit bricho nez psat takhle.
a, 31. 5. 2013 9:29
Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli když každý den jezdím tak hodinku na rotopedu a nějaký cviky na posílení postavy .. Tak jestli si mylsíte že bych mohla aspoň trošku zhubnout do měsíce? A samozřejmě,zdravý jídelníček :)
Kačka, 5. 6. 2013 18:38
od doby, co jsem začala chodit na praxi jsem zhubla ani nevím jak. Musíte se hodně hýbat. Stačí rychlejší chůze např. ze psem nebo jestli bydlíte v paneláku tak chodit pěžky
Petra, 8. 6. 2013 10:50
Dobrý den jmenuji se Katka a měřím 163 cm a 80 kg . Ted jsem zhubla 1 kg takže mám těch 80 měla jsem 81 půjdu do 8.tř a je to děs . Kámošky mi říkají že nejsem tlustá ale mé mámě je 48 let a váží 65 ted běhám 3x týdně a cvičím 10 minut 3x týdně a běhám 7 km za 1 hod (4km běžím ) (1km rychlá chůze ) (2km běžím sprintem ) . Poradte mi co ještě mám dělat ? Předem děkuji za odpověd Katka :)
Katka, 1. 7. 2013 21:10
Katko ahojky, Pořiď si rotanu,je perfektní,dobře se s ní shazuje. Já dala dolů za půl roku skoro 15kg.vřele doporučuji:-):-):-)
Marcela, 6. 7. 2013 7:54
no tvl ta cestina vam ale dava zabrat co?Me je 23 let a chtela jsem se zeptat jestli neznate nejake dobre cviky na zadecek?diky
Miska, 17. 7. 2013 13:09
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je pravda že AB TRONIC X2 spaluje tuky a posiluje břišní svaly?? Četla jsem tu že to prý zabralo!! Pokud máte s tímto přístrojem zkušenosti napište prosím za jak dlouho byl vidět výsledek!! :) Předem děkuji za odpověď
SSSS, 23. 9. 2013 15:16
alice jestli chceš zhubnout tak jdi do fitka je to jednoduché vážila jsem 75kg a je mi 17 let skusila jsem to po týdnu jsem zhubla půl kila doufám že ti to pomůže tak ahoj
kikinka, 25. 11. 2013 14:37
Dobry den,potrebovala bych poradit...Merim 160 cm a vazim 78 kg.Co mam delat proto aby mi sli cm i kila dolu chtela bych shodit asi 20 kg...Dekuji
Linduš, 29. 12. 2013 15:01
Dobrý den, vážím 79 a měřím 168 chtěla bych zpět váhu 65,ž nevím co s tím léčím se se sníženou štítnou žlázou :( děkuji
Tera, 4. 1. 2014 1:33
Holky, jestli cvičíte (hlavně posilování), tak je lepší se měřit a ne vážit. Kila většinou po každodenním cvičení jdou nahoru (samozřejmě ne vždy), protože nabývá svalová hmota, ale cm ubývají ;) a dejte si více cílů - ne jenom výslednou váhu nebo cm - bude vám to potom rychleji utíkat :) ..a dobrá videa má třeba Cassey Ho, Jillian Michaels,... Je mi 15 a za 1. týden každodenního cvičení jsem měla z břicha 3 cm dole :)) takže to chce hlavně pravidelný režim, a to ve všem.. :)
vev, 16. 1. 2014 20:13
Dobrý den, díky mnoha diskuzím na netu jsem se rozhodla oprášiti Rotanu.. Mám ji šoupnutou pod gaučem, nikdy jsem ji nepoužila, páč mi to přišlo nemožné, vytvarovat si postavu díky takovéto točíčí se věci na zemi.. Ale dočetla jsem se jenom samou chválu, a tak na tom něco bude.. Je mi 29 let,měřím 168cm a vážím 56kg. Váhu mám dobrou, na té nic menit nechci, jen se mi začalo obalovat bříško a stehna. Nevypadá to vubec hezky, když od kolene dolu mam nohy jak tyčky a stehna - no proste kejty, vypadam jak hruška :D
Ivana, 9. 2. 2014 21:18
Tady to snad někdo zatrollil! Vůbec nechápu jak někdo náctiletej může řešit dietu. Při všem volným čase, co máte, stačí se jen trochu začít hýbat a nepřežírat se. Pro orientaci by jste měli přibližně vážit tolik kolik měříte mínus metr (takže třeba 160cm=60kg). O nějakých čtyřiceti tady vůbec nechci číst, to je bud nějaká sranda, nebo provokace. Pokud máte při padesáti kilech břicho, tak na něj cvičte, hubnutím si akorát zničíte v tomhle případě zdraví. No pravděpodobně i při 45kg už poznáte poruchu zdraví samy, když přijdete o menses. Všem ostatním držím palce s hubnutím. Chce to pevnou vůli!!!
Aneta, 2. 4. 2014 22:16
Ahoj, myslíte, že mám šanci zhubnout, když každý den cvičím půl hodinku,ale jím sladké? Jinak jím pravidelně,ale když mám chuť na sladké, tak si ho neodepřu. Co myslíte? :)
Kača, 11. 4. 2014 14:45
ahoj ja vážím 96kg a výšku mám 171cm a chtěla bych zhubnout aspoň 36kg je to vůbec možné do 2 měsíců mohli byste mně něco doporučit dekuji
bára, 13. 4. 2014 8:44
Dobry den mam 50 kylo a chtěla bych zhubnout 5kg a chci se zeptat muzu pocas diety jist bile pečivo
violetta, 16. 4. 2014 19:14
dobrý den vážím 63 kg a měřím 165 cm potřebuji zhubnout do měsíce pak jedeme se školou k bazénu
kalinka, 26. 4. 2014 9:43
Dobry den vazim 71kg merim 169cm snazim se zhubnout uz mesic mam 5kg dole ale cm v pase neubyvaji kazdy den beham cvicim jim 5x dene v noci se necpu tak nevym co delam spatne
Andrea, 22. 5. 2014 21:17
Ahoj, jsem -náctiletá a mám 70kg a 170cm ale pořád jsem tlustá. V pase a to hlavně břicho, ostatní je OK. Denně chodím tak půl hoďky rychlou chůzí a 5 min běhám. Omezila jsem sladké a piju šťávu se sirupem a na zahnání žízně vodu. Snažím se posilovat břicho cviky, ale nevím kdy se dočkám úspěchu. Potřebuji shubnout do plavek :-D
Ráďa, 23. 5. 2014 13:42
Ahojte, bude mi 16 .. Měřím 165 cm A mám 60-61-62 kg mění se mi to jen takhle. Teď začli prázdniny a já o ty prázdniny se chci snažit zhubnout.. ale né že bych chtěla mít 30 kg i s postelí, chci ..50 kg.. a plochý bříško.. A boky pryč, to by mi stačilo .. vím co je být hubená a co tlustá .. nejsem tlustá ale prostě chci to pryč... Začala sem pít vodu .. jen občas se napiju .. bublinek.. Jaký cviky mám dělat.. ?? nebo co mám vlastně.. dělat nerozeznám .. lušteniny nebo co to je .. -_- .. Potřebuju vše vysvětlit :( .. Nejim bílý pečivo.. ale jen chleba a na to sýr.. plátkovej Aidam ..noo fakt nevim.. díky za odpověď bo vysvětlení ....
Pipi, 28. 6. 2014 15:32
Dobry den.. Chtela bych zhubnout ale nejim ovoce ani zeleniu. Je to mozne??
Adel, 2. 7. 2014 10:36
Dobre ranko vsem! Tak se k vam take pridavam:-)startovaci vaha 67kg,vyska168cm.
Renca, 25. 8. 2014 4:15
Ahoj Pipi,z toho co jsi napsala si myslím,že zhubnout na 50 kg by bylo moc. Stačí,když si každý den po škole půjdeš třeba zaběhat,projet na bruslích,na kole,nebo něco jiného.Navečer si potom zacvič.Já posiluju kompletně celé tělo asi takto:ruce-nohy-břcho.Když toto nebo něco podobného dodržíš tak se výsledky do tří týdnů dostavý.Hlavně nehubni moc rychle (max. 1 kg týdně !!!!) PS:když se dáš třeba na běhání tak doporučuju třeba po půl roce běžet třeba nějaký kratší závod,třeba budeš poslední,ale úžasně to člověka nakopne. Hodně Štěstí :)
Hanka, 2. 9. 2014 15:49
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat měřím 176cm a vážím 87 kg jak mám zhubnout. Pracuji jako servírka jím 7 denně cvičím a nic mi nepomáhá... Chtěla bych zhubnout tak 30 kg jak na to Děkuji za odpověď :)
Ejmí, 25. 1. 2015 22:53
dobrý den , chtěla jsem se zeptat měřím 165 cm a vážím 65 jak mám mít hubené břicho, jak mám zhubnout chodím do školy pěšky dělám aerobik 2 týdně a gymnastiku a chtěla bych zhubnout 15 kg .Děkuji za odpověd
katka, 22. 3. 2015 19:38
dobry den 166 cm a vazim 52 kg ale mam brisko potrebuji pomoc :( kdyz cvicim tak 3 dny vic nezvladnu to strasne boli prosim pomoztemi prosim dekuji moc
heluska, 21. 1. 2016 16:12
ahoj, jsem sice ještě mladá (12 let) ale vadí mi moje postava ... nejsem žádný lenoch a ráda si zacvičím ale nic nepomáhá. nejde mi až tak o moje kila navíc ale jde mi o ploché bříško. prosím poradte mi nějaké cviky a rady ,které sevzhledem k mému věku dají zvládnout děkuji moc za pochopení
viky, 17. 1. 2017 19:03
Nový komentář do diskuze: