logo

Letní osvěžení - ledová káva a mojito

Tipy
leto

Zhubněte s unikátními produkty:


Léto je již v plném proudu a určitě i vy se rádi něčím osvěžíte. Možností je mnoho od koupání v ledové vodě, zmrzliny až po lahodné nápoje. Stačí mít doma několik ingrediencí a můžete je mít již za chvíli připravené. Oblíbené jsou jak nealko nápoje, tak i alkoholické nápoje. I když se snažíte zhubnout, tak jednou za čas něco nedietního neuškodí. :-) Máme pro vás tip na ledovou kávu a mojito.

Oblíbený nealko nápoj je například ledová káva. Stačí si jen připravit kvalitní kávu, která se smíchá s mlékem a cukrem. Vše pak dáte vychladit a čekáte. Samozřejmě během toho čekání můžete dělat mnoho dalších věcí. Třeba cvičit. Pak si vychutnáte lahodnou ledovou kávu, která je právě v létě ideální. Pokud máte chuť na kávu a je horko, tak vás ledová káva příjemně zchladí a hlavně vám dodá energii jako klasická káva.

No, a protože určitě máte chuť i na něco alko, zkuste mojito - kubánský koktejl. Mojito můžete připravit z rumu, cukru, máty, limetky, ledu a sody.

Je to jednoduché a hlavně velmi dobré. Mojito se čte jako mochito, anglicky mluvící obyvatelé jej vyslovují mohito. A tady naleznete přesný mojito recept.

Rada na závěr. Nikdy si nepřidávejte do nápojů sladidlo, které znehodnotí celý nápoj a po chvíli budete mít zase chuť nebo hlad.
Samozřejmě vás nenabádáme, abyste se vykašlali na hubnutí a pili jeden drink za druhým, ale občas zhřeší každý.
Nový komentář do diskuze: