logo

Levné hubnutí doma a s pohybem venku

Rady Články Zhubněte
hubnutí

Zhubněte s unikátními produkty:


Mnoho lidí si myslí, že hubnutí je vždy velmi drahé. Návštěva výživového poradce, sestavení jídelníčku, nákup přípravků, co doporučí výživový poradce, drahé potraviny na vaření, permanentka do fitka... Ale ono to tak vůbec není. Přečtěte si více.

Výživový poradce

Pokud se rozhodnete, že chcete hubnout s výživovým poradcem, tak velmi pečlivě vybírejte. Poradce by měl být vystudovaný v daném oboru a navíc vám nikdy nebude doporučovat drahé přípravky, které vám prý pomohou zhubnout. Dávejte si pozor na ty, kteří mají pouze kurz nebo někdy ani to ne, ale hlavně vám doporučí různé kapky, koktejly, tablety, chlebíky či něco podobného. Výživový poradce sestaví nebo pomůže sestavit jídelníček a budete k němu pravidelně chodit na kontrolu, za tohle zaplatíte, ale za nic víc ne.

Hubnout se dá i bez výživového poradce

Pokud nechcete chodit za výživovým poradcem, můžete zhubnout i bez něj. Důležité je dát si pozor na to, co jíte. Zjistěte si informace o tom, jak byste měli zdravě hubnout. Diety mají pouze krátkodobý efekt a často pracně shozené kilogramy brzy naberete. Jezte pravidelně 5x - 6x denně, dostatečně pijte a vyhýbejte se sladkým, tučným a smaženým potravinám. Stejně tak nejezte polotovary a potraviny, které obsahují hodně éček.

Už jste zkoušeli dietu KetoMix? Víte, jak vlastně funguje?

Dietní recepty nejsou vůbec drahé

Spočítali jste si někdy, na kolik vás přijde svíčková se šesti nebo vepřo knedlo zelo a k tomu zákusek? Podívejte se na dietní recepty - kuřecí přírodní řízek nebo ryba s bramborami, kuskus s kuřecím a zeleninou vychází určitě levněji. Nemusíte přece vůbec vařit podle receptů, kde se užívá mnoho drahých surovin. V jednoduchosti je krása. Jídlo si pěkně nachystejte a následně si jej vychutnejte.

Cvičení můžete mít zadarmo

Nechcete utrácet stokoruny za permanentku do fitness centra? Nemusíte. Cvičit můžete doma (posilování podle knih nebo videa) a venku. Nejlepší sport na hubnutí je rychlá chůze nebo běh. Pokud jste obézní, tak s během vůbec nezačínejte, ale choďte a choďte. Běhání a chůze je aerobním cvičením, což je dobré na spalování tuků, zatímco posilováním tvarujete postavu.

Podívejte se na to, jak můžete s hubnutím začít.

Myslíte si pořád, že hubnutí nemůže být levné?
Diskuze k článku


Hoj, doma si připravuju jídlo (asi 6000 kj), jím pravidelně, chodím hodinu téměř každý den po venku a světe div se od začátku zaří jsem zhubla 6 kg.
Stačilo se změnit a začít něco se sebou dělat.
Michelle, 21. 10. 2012 17:03
to je parada.měním svůj život kousek snu jsem si splnila a fandím všem co maji sílu se sebou něco dělat v takové míře aby jim bylo dobře
čečuláková, 31. 10. 2012 12:07
já si změnila jídelníček a život ,sportuji jen chůzí,rotanou a rotopedem a mám za 10 měsíců -35kg .držím palce všem
Jitka, 3. 11. 2013 8:42
Take bych chtela zhubnout 30 kg ale dela mi problemi kdyyz vydim neco dobreho hned si to musim dat take poradte mi prosim.
helca, 12. 12. 2015 1:21
Nový komentář do diskuze: