Margitova dieta jídelníček

28. srpen 2010 | Jídelníčky | komentáře: 766
margita


Margitova dieta má velice krutý jídelníček. Jí se jen tři jídla denně v přesně daném pořadí a množství. Margitova dieta se drží dva týdny, během kterých můžete zhubnout až 8 kg.


Margitova dieta jídelníček

První den

snídaně: káva (bez mléka a cukru) v libovolném množství
oběd: vařená vejce, dušený špenát v libovolném množství
večeře: grilovaný steak, hlávkový salát v libovolném množství, ovoce

Druhý den

snídaně: 1 rohlík, káva
oběd: steak, ovoce, hlávkový salát v libovolném množství
večeře: šunka v libovolném množství

Třetí den

snídaně: 1 rohlík, káva
oběd: dvě uvařená vejce, rajčata a hlávkový salát v jakémkoliv množství
večeře: šunka v libovolném množství

Čtvrtý den

snídaně: 1 rohlík, káva
oběd: 1 vejce, dušená mrkev, ementál v jakémkoliv množství
večeře: bílý jogurt, ovoce

Pátý den

snídaně: strouhaná mrkev s citronem, káva
oběd: ryba na vodě, rajčata
večeře: 1 steak, hlávkový salát


Šestý den

snídaně: 1 rohlík, káva
oběd: grilované kuře
večeře: dvě vařená vejce, syrová mrkev

Sedmý den

snídaně: čaj s citronem
oběd: jakékoliv ovoce v libovolném množství
večeře: jídlo z předchozích dnů podle vašeho výběru

Osmý až čtrnáctý den

Jídelníček je stejný jako prvních sedm dní diety Štefana Margity.


 

Diskuze k článku (celkem 766):


starší komentáře

A jak Vám to zatím jde Kristýnko? V pohodě dneska? :)

Ann 1. květen 2015 15:33

Rozhodla jsem se, že si tady udělám takový deníček. Je škoda, že nikdo nepíše, ale myslím, že se to bude hodit všem, co dojdou později.
Začala jsem včera - odpoledne jsem byla dost slabá,ale večeře mě vyléčila :) Dnes ráno - 2. den jsem stoupla na váhu a ukázala mi -1,6 kg :) Už se moc těším na obídek :) Nějaký šílený hlad nemám, nic, co by se nedalo vydržet :)

Ann 2. květen 2015 11:28

Mám za sebou 2 dny a váha ukázala -2,2 kg :) Takže paráda, kéžby to tak šlo i dále. Včera odpoledne zase přišla nějaká ta slabost, ale na večer se to zpravilo a bez potíží. Jsem po snídani (rohlík a kafe) a opět se těším na oběd. Hlad vymizel snad už úplně, chutě téměř nemám, možná krapet na večer, ale opět to není nic, co by se nedalo vydržet.

Ann 3. květen 2015 10:29

Dnes začínám:) tuhle dietu jsem už párkrát držela, vždycky se to dalo vydržet a výsledek super,kolem -8 kg. Je pravda že jsem to vždy nabrala zpět,ale to jen z toho důvodu že jsem pak papala jako prasátko,.vím, že kdybych se jen trochu držela,v poho si to udržím. Takže dnes hurá do toho,už piju kávu.Začíná někdo taky dnes?:)

Eli 4. květen 2015 08:49

Ahoj , taky dnes začínám. Držela jsem tuhle dietu už jednou a zhubla. Tak doufám, že to dám. Potřebuju dát dolů tak 5-6-kg. Měřím 168, váha 71. Tak jdu do toho:)

Ivana 4. květen 2015 09:37

ahoj děvčata , přečetla jsem všechny komentáře , já taky začínám dnes... níkdy jsem diety nedržela a ládovala jsem se slušně ... všichni tvrdili , že po třech dětech , přechodu atd . zůstanu štíhlá ... bohužel , po operaci štítné žlázy , léčbě kortikoidy a v neposlední řadě nyní s nemocným kolenem / nulový pohyb / stalo se nemožné a jsem na váze 68,5 kg při výšce 165 cm , takže i s ohledem na to koleno mě nic jiného nezbývá ... budu informovat co a jak .....zdar a sílu ...

Jája 4. květen 2015 09:50

Zdravím Vás, mám velkou radost, že někdo napsal a že v tom nejsem sama :) Já mám za sebou 3. den a váha ukázala -2,1 (včera to bylo -2,2), tak nevím proč je tomu tak, když byl včera bez ovoce a podobně. Nevadí, jedu dál, kafíčko mám uvařené, dám si rohlík a bude :)

Ann 4. květen 2015 09:51

Ahoj,tak hlásím že startuji 2. den a váha mi ráno ukazuje -2,4 kg,což mi přijde až nemožné,ale ono to vždycky ze začátku jde rychle:) přidala jsem k tomu ranní půl hodinku na orbitreku a večer běh:)

Eli 5. květen 2015 08:57

Ahoj,gratulace :) tak já mám za sebou 4. den a váha ukázala -2,5 kg... :) Uvidíme, jak to půjde dál, mohlo by to být i lepší (těch slíbených 9 kg to asi nebude...)

Ann 5. květen 2015 09:33

Mám za sebou 5. den a příjde mi, že čím méně jídla přijmu, tak i méně shodím. Dnes je to -2,6 kg celkem, takže podle mě dost slabé... Dnes ještě vydržím, ale začíná mě opouštět motivace...

Ann 6. květen 2015 09:49

Ahoj, tak dnes začínám 4. den. Váha mi po dlouhé době opět začíná 6. Jsem šťastná, protože se váha dlouho nechtěla vůbec hnout. Hlad nemám, cítím se výborně a jsem rozhodnutá, že vydržím a budu pokračovat v lehké stravě. Tak mi držte palce. Všem vám fandím a mám velkou radost z každého dalšího příspěvku. Dodává mi to obrovskou motivaci. Tak přeji všem krásný den:)

Ivana 7. květen 2015 09:43

Ahoj holky, tak dnes taky zacinam. Vase komentare a uspechy me motivovaly, tak doufam, ze to taky zvladnu. Je mi 28 a vaha se mi vysplhala na 65,8 Kg pri vysce 163 cm, coz je hrozny :/ Chtela jsem se zeptat, jake ovoce pri teto diete jite a z jakeho masa pripravujete steaky? Kureci, hovezi, veprove? a rano rohlliky asi cerealni? Moc dekuji za rady, hubnuti zdar a za par dni se hlasim

Hezky den vsem

Markéta 11. květen 2015 08:04

Ahoj všichni, tak jsem o víkendu trochu púorušila, ale dnes jedu dál. Dala jsem 90 km na kole, tak snad to nebude vadit:) Bylo vínko a grilování :) Takže váha stojí, ale žádný nárůst, takže super. Steaky dělám kuřecí a hovězí, rohlíky celozrnné. Držte se a pište. Přeji krásný den:)

Ivana 11. květen 2015 09:01

Zdravím všechny začinám první den tak doufám že se to podaří. Michal

Michal 11. květen 2015 15:07

Ahojte všichni. Tak držím tuto dietu 5.den a mám dole 3 kg. Nemám hlad, hodně piji vodu přes den a horký bylinkový čaj na večer u telky. Hlad nemám. Vše je v pohodě

JITKA 15. květen 2015 08:34

Ahojte... Dietku jsem již držela a úspěšně, 8kg dole, jdu do toho opět, neboť jsem díky mé rozežranosti přibrala :-) Začínám dnes, přídá se někdo?? Už mám kafíčko na stole. Držte se!!!

Deina 27. květen 2015 08:08

Zdravím všechny, zítra začínám, 176 cm a 71 kg. Cíl 66 kg, tak uvidíme.

Jarka 31. květen 2015 20:39

Zdravím všechny zúčastněné. Podle komentářů soudím, že má většina z Vás pevnou vůli a vaše výsledky mě nakoply. Zítra se do toho pustím a jsem zvědavá, jestli to zvládnu. Je mi 50 let, 164 cm a po třech měsících bez práce jsem to dotáhla na 78 kg! Zapracoval samozřejmě stres, léčená štítná žláza a dost nepříjemný přechod. Přeji všem hodně úspěchů.

Dagmar 31. květen 2015 22:41

Ahoj všichni dietáři. I já jsem se rozhodla, že zítra začínám. Po dvou těhotenstvích mám 72 kg na 160 cm. Stále si říkám, že to zvládnu a moc to nejde. Malému jsou čtyři roky a já se stále vláčím s 12 kg navíc. Doufám, že sem budete přispívat, když ne, já budu. Motivuje mě to. Po prvním těhu, jsem zhubla během 4 měsíců 11 kg a dost dlouho držela, teď po druhém to moc nejde. No, asi pracuje věk (38 let)a rozházené hormony.
Tak všem hubňulkám držím palečky a doufám, že zítra budu mít úspěšný první den.

Lenča 31. květen 2015 22:50

Zdravím všechny, tak dnes jedu sedmý den a 5,3 kg dole, tedy spokojenost. Dietku dodržuji až na nějaké výjimky, např. kávu mám min 2x denně a s trošičkou mléka a některé potraviny, co nemusím nahrazuji něčím podbným. Ale myslím nevadí.
Tak se všechny držte a pište úbytky. Za sedm dní se ozvu :-)

Deina 2. červen 2015 14:56

Ahoj všem. Teď v pondělí dokončím 28 denní detoxikační program podle Mačingové, mám zatím 5 kg dole, ale vzhledem k tomu, že mi je 63 let, měřím 152 cm a současná váha je i po četných předchozích dietách 75 kg, chtělo by to pokračovat nějak dál. Asi od úterý dám 14 dnů podle Margity, snad mi taky pomůže. Ale co dál? Vždycky zhubnu a znovu pak naberu a naberu víc, než jsem zhubla. Už bych to nechtěla znovu zažít..... Přeji Vám pevnější vůli než mám já.
Ilona

Ilona Řivnáčová 5. červen 2015 07:19

Tak se také hlásím. Dneska sedmý den, ale dávám si pauzu, protože tu mám oslavu narozenin a nějak nemůžu odolat. Sedmý den diety budu mít tedy zítra. Jinak dneska dole 2,3 kg, což je pro mě krásný. Doufám, že to za další týden min o 1,5 kg opět klesne. Deino, teda 5,3 kg, to je nádhera :-). To si ani neumím představit zhubnout za týden. Drž se a hlavně jen tak dál. Já tedy opět až od zítra, ale taky vydržím. Všechny zdravím

Lenča 7. červen 2015 15:06

Zdravím vytrvalce :-) Dnes končím sedmý den diety, dole mám -3 kg, zítra pokračuju dál. Kupodivu nemám vůbec chuť na sladké (i když ho miluju), občas trochu pocit hladu, ten zaháním pitím zeleného čaje s kopřivou. Párkrát jsem něco obměnila, třeba banán místo rohlíku, pečenou cuketu místo mrkve. Cítím se lépe a vaše úspěchy mě také popohání :-).

Dagmar 7. červen 2015 20:37

Zdravím všechny hubnoucí :-). Jsem ráda, že píšete své skvělé úspěchy. Není to tak hrozné vydržet to, dnes tedy končím, jak jsem se již zmínila, také jsem něco malinko pozměnila, např. místo mrkve ředkvičky, místo jedné šunky - salát s kuřecím masem...ráno jsem také neměla stále rohlík, ale třeba ovesné vločky s jogurtem atp. Jinak jsem se jídelníčku držela, ale kávy bylo víc a v sobotu jsem zhřešila vínkem, tedy spíše střikem. Za druhý týden jsem dala dole 3,4 kg, takže celkem 8,7kg. Tedy velká spokojenost. Také pohyb mám, obden jezdím na kolečkových bruslích. Tedy něco i vypotím :-) Moc všem držím palce, já samozřejmě nezačnu žrát, ale mám v plánu další dietku, zde se všek papá často, a i hodně ovoce, tak se těším... potřebuji dát dole ještě tak 6kg. Ale už teď se cítím mnohem lépe. Hubnutí zdrar!!!!!!

Deina 9. červen 2015 09:51

Ahoj všem, začala jsem v pondělí a zatím se držím. Nečekám zázraky. Brala bych tak 5kg za 2 týdny. Otázka je, abych to pak udržela. To bude asi těžší než vydržet těch 14 dní. Když mám na něco chuť tak chroupám během dne mrkev, ale to myslím není takový hřích. Tak se všichni držte a hubněte :-)

J.K. 10. červen 2015 09:51

Začala jsem v pondělí holky a prozatím se držím

Andrea 10. červenec 2015 00:11

Ahoj. Začala jsem ve čtvrtek a 2kg.. dole. Takže spokojenost. Uvidím jak to půjde dál. Určitě se ozvou. Zdraví Gabina

Gabina 18. červenec 2015 15:41

Ahojte, držím dnes šestý den a čtyři kila dole :-)

Lenka 30. srpen 2015 13:25

Ahoj holky zacla jsem v nedeli,a dnes rano o kilo min :-) takze za jeden deb kilo je fakt motivace.dietu jsem drzela kdysi davno po porodu asi 5 dni a zhubla jsem 3 kila a zpatky jsem to nabrala asi az po pul roce.takze vim ze zadny sileny jojo efekt nebyl.a to jsem sezrala co se dalo :D.tak sice dneska byla krizovka ale zvladla jsem to.nejlepsi je prvni dny ten hlad zapijet vodou a dat si treba zvykacku ;-) tak drzim pesti vsem co se drzi- zivot je boj :D

nikky 7. září 2015 20:25

Ahoj holky začínám od zitra, tak jsem zvědavá jestli to dám. Držte mi palce ať jsem dobrá jako vy a shodim nějaké to kilčo.
Budu informovat. ... držte se!

Tanja 9. září 2015 07:26

Tak dnes paty den a 2,6 kilo dole.:-)

nikky 10. září 2015 12:55

Tak holky jdu do toho s vámi od zítřka začínám tak mi drzte pesticky :)

Kikuška 15. září 2015 20:10

Ahoj ženy.

Dnes začínám. Jsem po obídečku. Špenátek a vejce.
2 týdny bude opravdu záhul. Protože mám celkem fyzicky náročnou práci a do toho končím autoškolu. Alke o to větší boj a snad výsledek to bude....

Takže vešem držím pěsti

Lela 28. září 2015 11:40

Ahojky děvčata
tak jak vám to všem jde . Dneska začínám . 88kil a 160cm to je opravdu dost .Tak snad se některá z vás ozve a přidá ke mně. Zdena

Zdena 5. říjen 2015 14:17

Ahoj vsem. Dnes jsem na 3 dnu. Mam kilo dole, ale co je fajn je ze je to hlavne tuk. Mam vahu, ktera hlida tuk vodu i svaly. Prvni den se spenatem byl peklo. Protoze vstavam kolem 5 ráno, pridala jsem si dopoledni svacinku jen ovoce nebo zelenina. Dietu se mnou drzi pritel a je to fajn.

Vsem fandim.

Romana 7. říjen 2015 18:18

mam to uspesne za s sebou bez hladu a v pohode je dole 4,5kg, takze prodluzuji dale. drzim palce vsem.

jurka 19. říjen 2015 10:54

Ahoj holky, tyden za mnou a tri kila dole... Ale ja chc viiic. Tak uvidime dalsi tyden

An 19. říjen 2015 15:29

Ahoj, dnes začínám, a doufám že vydržím a neporuším :)

Soňa 23. říjen 2015 09:10

ahoj holky take jdu do toho ale muzu rybu jako uzenou makrelu ja rybam moc nafandim a ty masove platky kolik deka dekuji

ilonka 26. říjen 2015 03:54

ahojte, tak dietku drzim ctvrtej den a muzu teda rict, ze zadny ubytek vahy nabsobe necitim :-( jo a mam sileny chute na nejakou horkou polivku

vajla 3. listopad 2015 10:35

Chtěla bych do toho jít taky, ale mám strašně slabou vůli. Obdivují všechny, které jste to zvládli.

Hvezdicka 8. listopad 2015 19:47

Tak ode dneška začínám. Už to cítím, jak budu protivná.

Ivana 9. listopad 2015 12:45

Pět dnů a 3,7 kg dole. Dobrý a to jsem si včera dala víno.

Ivana 14. listopad 2015 10:37

Ahojky, držím dnes 6 den a 3 kila dole:-) tak ještě 3 a budu spokojená. Jinak měřím 169cm a váha na začátku 71kg.

Jitka 14. listopad 2015 22:32

Jdu taky do toho....po diteti jsem nabrala 18kg a neda se na to divat :-D tak snad to bude mit vysledky. Drzte mi palce ;-)

Petra 19. listopad 2015 20:45

Já jsem na pátém dni a mám dole 4 kg. Jelikož je mi 76 a stoupl mně tlak tak jsem musela něco dělat, ale kupodivu nemám vůbec hlad. Stejky prostě miluju a tak mně to vyhovuje.

hana 15. prosinec 2015 20:24

Ahoj já dietu držela před 3 mi lety a za týden jsem zhubla 7 kilo. A kupodivu se mi to nevratilo. Byla jsem patřičně spokojená. Doporučuji.

Evulka 22. leden 2016 16:07

Ahoj, tak jsem se také rozhodla začít :-) mam již větší nadváhu při 173cm váha 89,9kg,dnes začínám treti den a úbytek 1,5kg,můj cil je 74kg,jelikož mi bude letos 52let a mam sníženou funkci štítné žlázy, tak doufam, že mne tato dieta nastartuje a nějak to zvládnu ,,, myslim, ze v hlavě jsem si to srovnala a budu se moc snažit, nejsem až tak úplně psychicky v pohodovém stavu ale věřím, že být spokojená sama se sebou dokáže e člověku taky pomoci....

Ajkaborka 24. leden 2016 07:50

Ahojky . Dnes jdu do toho . Popíjím kávu .Včera jsem se rozhodla a jdu do toho. Už se nemůžu na sebe ani podívat .Je mi 62 roků , 160 cm a 72,50 kg .Vždycky jsem měla tak o 10kilo méně .Nikdy jsem diety nedržela .Vždycky jsem si držela váhu , když jsem si dala večer tučný /červený/ tvaroh a vařená vejce . Skutečně funguje .Teď jsem to nějak přestala udržovat a děs . Tak napíši .

Anina 26. leden 2016 08:52

Ahojky druhý den ráno .Tak jsem ten včerejšek přežila .Ráno jsem měla velký hrnek kafe asi 4 dcl .V poledne jsem měla 2 vejce , ale má být jedno .Špenát , bylo v něm hodně vody , tak jsem ho nechala pomalu odpařovat .Hlavně kupte bez smetany atd.Balíček měl 45 dkg. Skoro jsem ho celý snědla .Tam snad bylo 15 deka vody.V 16.30 jsem si dala 1 jablko , salát , a kuřecí plátek a k němu jsem ještě přikusovala znova salát . Plátek jsem osolila ,pepř, tymián , zázvor , kurkuma ,kari , od každého jen slzu .Pila jsem vodu a čaje bylinné . Celé léto jsem sušila byliny .
Hlavně vše bez cukru .A žádný alkohol a nic navíc . Jinak celou dietu porušujete .Až přestanete držet dietu , nejdříve si kupte menší talíř .Čím větší , tím více jídla si nandáte .Druhá zásada : snídat ! obědvat ! večeřet ! --- ale v 17 hodin naposledy . Je jedno v kolik jdete spát . Vše co sníte po 17té hodině se vám ukládá v těle . Proto pořád přibíráme . A ještě něco --vše co sníte po 17té hodině vám nastartuje druhý den obrovskou žravost a chuť na sladké .
A teď vás potěším . Jak jsem psala včera - 72,50 kg , tuk nevím
Dnes 71,40 kg , tuk 30,7
Držím palce a !!! nejezte!!!! po 17té hodině a uvidíte ,jak to !!! bravurně zvládnete !!!

Anina 27. leden 2016 08:38

Ahojky. třetí den ráno .takže i dnešek jsem přežila .
Ráno jsem vážila 70.60 kg tuk 30,2
Všem držím palce !! kdo se přidá .

Anina 28. leden 2016 18:20

Pěkný den, dnes pátý den - 1,7kg. Věk 55, váha výchozí 69 kg, výška 156 cm. Samozřejmě, že se dívám na úspěchy Vás ostatních. Mám dotazy: omezily jste sůl? Jak moc? Já jsem solení neomezila: steak musí chutnat. Kávu piju jen dopoledne - víc než normálně. Zelený čaj taky. Po zeleném čaji nespím. Po zahájení diety jsem okamžitě dostala zácpu. Takže po ránu na lačno si dám lžičku mletých lněných semínek. Píšou, že tato dieta urychlí metabolismus. Jaký je Váš názor? Až budu držet druhý týden trochu si dietu vyladím, podle Vašich tipů a mého rozumu. Já jsem skutečně mezi jídly ani neďobla a to si myslím, že není správně. K.

Krista 29. leden 2016 11:14

Ahojky . Již jsem zde , byla jsem tři dny na návštěvě , světe div se , ani jsem nezobla . Jídlo jsem vezla sebou . Pro paní Kristu - to je správné , že jste neďobla .Sůl nevynechávám . Dušená mrkev mě pročistila snad všechny střeva . Přidala jsem trochu soli a lžici másla . dala jsem tři velké mrkve .Jogurtu jsem snědla 40dkg tučný 10 % tuku od Pilosu z Lidlu. Člověk si jednou musí říci - a dost . Jako až moc se divím sobě , že to vydržím nejíst mimo .Pokud se najím v pět odpoledne , nechytá mě ta nesmírná žravost druhý den a obrovská chuť na sladké .Psala jsem výše , ale napíšu celý týden .
Je mi 62 roků , 160 cm, 72.50 kg

72.50 kg 31,5 tuk 1. den
71.40 kg 30,7 tuk 2. den

70.60 kg 30,2 tuk 3 den
70.50 kg 30 tuk 4 den

69.70 kg 29,5 tuk 7 den
69.10 kg 29,1 tuk 8. den

Takže dole 3 .40 kg
Jsem spokojená , že už se konečně zbavuji toho mého sádla . Vše jsem dodržela . Jedu další týden .

Anina 2. únor 2016 13:15

Já tuto dietu držím od 13.1.2016, dnes začínám čtvrtý týden. Dodržují přesněji jídelníček a mám jen 2,5kg dolů. Zajímalo by mě jestli musím i cvičit.

Bubina 3. únor 2016 22:07

Pěkný den,dámy.Já tedy 11,den a mám dole jen 3 kg. Anino, líbí se mi, že přidáváte tabulku s tuky. Takže jsem v druhém týdnu. Dieta mě baví i když váhový úbytek není tak rychlý. Ale to neva, hlavně když kape. Mě tato dieta neobtěžuje, ale baví. Ale---velké ALE: přicházím každý den z práce v 19 a později a tak večeřím těsně před osmou. V práci jíst nemohu - nebo v obrovské nepohodě a to prostě nejde. Takže asi proto to jde pomaleji.Pro Bubinu - necvičím. Jen občas protahování zad, aby mě nebolela. Ale některé cvičí.

Krista 4. únor 2016 09:06

Ahojky . Jsem zde . Takže připíši k mému předešlému . Dietu jsem držela 14 dní . Vše jsem dodržela podle diety . Po celou dobu jsem nepociťovala hlad . Řekla , jsem si , že to musím dodržet , jinak budu jak vepř . Zjistila jsem totiž , že když jsem doma , tak celý den něco jím a nikdy nenechám vyprázdnit žaludek .Pořád jsem měla chuť na sladké a pořád hlad .To je všechno tím , že jíte večer, pak je neuvěřitelný hlad a chuť na sladké druhý den . Vše co sníte po 18té hodině se vám ukládá . Já jsem se naučila jíst do 17 až 17.30 .Fakt to funguje , druhý den nemáte chuť na sladké a hlad . Kdybych cvičila při této dietě shodila bych víc . Ale zjistila jsem , že jsou dobré dřepy kvůli břichu . Já už je nezvládám , tak si odsunu židli a jednou rukou se držím stolu a druhou židle , nahoru , dolu počítám do 60ti abych to nepletla . Je důležité , že se vám napíná břicho .A teď k dietě : neshodila jsem 8 kg jak se píše , ale jsem spokojená , protože mě ubylo sádlo na břiše , bocích a zádech . A to je to důležité . Cítím se skvěle , když sem předtím zhubla zůstala mi vytahaná sádelná plachta na břiše . A teď supr a o to jde aby ubývalo sádlo na břiše . Tak jsem se rozhodla teď po pauze 14 dní ji budu držet znova . Neplačte , že jste málo shodili , jelikož je důležité kolik sádla šlo dolů . Takže :
Je mi 62 roků 160 cm a 72.50 kg před dietou

72.50 kg 31.5 tuk
68.10 kg 28.4 tuk po dietě .

Všem přeji úspěch , nemusí velký , ale ta radost z malého . Já myslím že nejvíce jde o to naše sádlo .

Anina 20. únor 2016 06:39

Pro Kristu . Zřejmě v 8 večer je už pozdě . Já jsem někdy jela pryč , tak už jsem se raději najedla před 16tou hodinou , fakt jsem neměla hlad . A dostatek pití celý den .
Co si to jídlo udělat a vzít do práce . Vím , že dnes jsou vražedné situace v práci , ale nárok na svačinu máte . Kafe s houskou si můžete vzít brzo ráno a pak dřív oběd a dřív večeři .Hlavně jen 3x denně . V 8 večer se už to jen uloží . Ráno když vstanu jsem začala dělat dřepy a pak abych se vydýchala tak nádech, ruce nahoru do vzpažení a dolu a výdech . Stačí , když vylezete o 6 min dřív . Kristo, raději v nepohodě , než v 8 večer .14 dní se dá zvládnout . A ti co říkají , že je to drastická dieta , tak mluví blábol , protože se zamyslete co za ten týden je ode všeho . Maso, ryba , šunka , sýr , vejce , jogurt , zelenina a ovoce a rohlik .

Anina 20. únor 2016 07:03

Ahoj. Já jsem dietu držela párkrát a musím říct, že jsem to nevydržela celých 14 dní, ale tak týden. Vždy jsem, ale měla dole 4-5 kg a na oblečení bych řekla, že to vypadalo jako kdybych shodila i víc. Teď začínám znova, jedu třetí den a 2 kg dole a cítím se fajn. Tak snad to tentokrát vydržím, potřebovala bych aspoň 20 kg. Takže za mě dieta, která opravdu funguje :-)

Aluna 27. únor 2016 13:10

Přeji pěkný den..... Anino ...souhlas - lepší 14 dní v nepohodě a taky si nemyslím, že by tato dieta znamenala drastické omezení.
Dala jsem si 14 dní pauzu - a od pondělka jsem najela na Margitu znovu.Jsem v poho. Kila?...nevím. :-)

Krista 3. březen 2016 11:56

Ahoj, nezačíná někdo v pondělí, 7.3.? Ve dvou nebo více se to přece jen líp táhne... :-)

Vanility 4. březen 2016 18:26

Ahoj .Jmenuji se Alena a od 07.03.2016 zacinam drzet dietu.Jiz nekolikrat jsem ji drzela ,byla jsem mladsi a slo to dobre dolu. Za 14 dnu jsem shodila 8 kg. Ted je mi uz 67 let a kila jdou dolu moc moc spatne. tak jsem zvedava ! Hezky vecer vsem

Alena 6. březen 2016 19:00

Ahoj holky pridavam se k vam od zitrka jdu na to:) tak nam drzim palce a doufam ze se budem podporovat:) uz jednou sem s ni dost zhubla ale to mi bylo o 10let mene :)

klara 6. březen 2016 19:54

Ahoj holky, ženy a dámy,
co znamená libovolné množství??? Šunka k večeři v libovolném množství, to může být i kilo, a to nezní hladově nebo dietně :-)

Julie 21. březen 2016 22:06

Ahoj holky, drzite nekdo? Ja jdu do toho od zítra, snad to zvladnu. Pak napisu, jak jsem dopadla :-)

kotatko 28. březen 2016 21:05

asi se také přidám,jsem alergik na celiakie,někdo při této dietě hubne,ale já jsem 20kg přibrala,musí to dolů je to hrůza

Babulka 29. březen 2016 12:43

ahoj kotatko zacala sem dnes....tak snad to pujde....napis jak to jde potom :) drzim nam palce ..

terka 29. březen 2016 14:48

Ahoj holky,byla jsem rozhodnuta,ze s dietou začnu a po přečtení vašich hodnocení jsem tak spokojena,jako kdybych už zhubla.Tak se do toho vrhám už zítra a pevné věřím,ze mě to nezabiješ.Nejsem nejmladší,ale teda za pokus to stojí.Vsem ostatním držím palce a sobě taky.

Renatica 12. duben 2016 18:09

Prosím co znamená jakém kolik množství je to myšleno grilované kuře celé a nemůžu nahradit kávu čajem Já ho vůbec nepiji ale pokud to má důvod k hubnutí tak se donutím. První den se píše vece a kolik když pak se píše počet tak nevím jestli někdo poradí . Děkuji předem za rady a zkušenosti

Anička Babička 17. duben 2016 21:29

Zdravim spolubojovnice. Tak ja zacinam dneska. Uz sek dietu drzela dvakrat a pro me super. Poprve naprosto presne a 8 kilo dole. Podruhe sem sladila kafe a sem tam zobla a 7 kilo dole. Tak sem zvedava jak dopadnu ted. Drzim nam vsem palce.

Olča 18. duben 2016 09:11

Olčo prosím mohla by jste mě zodpovědět ty moje dotazy budu vám vděčná . Držím to poprvé potřebuji dostat dolu aspoň 10 kilo pak by se vidělo . Budu vděčná za odpověď

Anička Babička 19. duben 2016 16:40

Já jsem začla v pondělí a chci se zvážit až v neděli aby mě to náhodou neodradilo.Léčím si štítnou žlázu tak to mám poněkud těžší

Anička Babička 19. duben 2016 16:44

Ahoj všichni, držím od pondělí a za 4dny mám 2,5kg dole. Kávu jsem nahradila bylinným čajem. Začínám věřit, že to funguje.

Ludmila 22. duben 2016 10:23

Zdravím,jaké ovoce doporučujete?

Bláňa 23. duben 2016 09:40

Ahojky, tak dnes začínám, sklenice mléka za mnou. Dietu jsem již jednou držela, ale jen 8dni, pak jsem zhřešila na svatbě. I tak jsem měla dole 5,6kg. Nyní musím vydržet až do konce, potřebuji dát dole nejmíň 10kg, tak potom chci pokračovat s pravidelnou a zdravější stravou a začnu jezdit na bruslích.:-) Tak jsem si to pěkně naordinovala a do toho!!!! Jde do toho někdo dnes se mnou???

Pěkný den!!! A dietářky držte se!!!

Scharlotta 9. květen 2016 08:04

ahoj charlotto ja drzim ode dneska...mam za sebou kafe....i s troskou mleka...uz sem ji taky držela dvakrát a zhubla dost....tak snad to pujde i tentokrát :) nejhorsi pro me je a vždycky byl ten první den...spenat :D tak dej vedet jak to jde :)

alča 10. květen 2016 09:11

Ahoj,vcera jsem pilne nastudovala jidelnicek a dnes zacinam.Dala jsem si rano mimo turka,ktereho moc nemusim i platek sucheho fit chlebicku,protoze vstavam ve ctyri a do obeda bych bez jidla asi omdlela,spenatek byl vynikajici,dala jsem si k nemu varene vajinko a snedla celou porci baleni z billy 450 g.Na veceri jsem mela misto steaku file,protoze jsem v praci a steak z mikrovlnky je nic moc.K nemu hlavkovy salat zakapnuty jen jemne tmavym dynovym olejem a bylo to moc dobre.Zatim hlad nemam,ale do konce prac.doby jeste daleko,pro jistotu mam s sebou 2 kiwi.Tak uvidime...merim 174 cm a vazim 84,1 kg,takze doufam ze dietku vydrzim,protoze moje nadvaha uz me pomalu zacina delat problemy v manzelstvi,jsou to takove ty nepatrne narazky ale i tak je na case zacit s tim neco delat.Je mi 45 a zda se mi ze hubnuti je pro me cim dal tezsi.Upnula jsem se ted k teto diete a doufam ze vysledek bude super.Krasny vecer vsem Radka

Radka 10. květen 2016 18:55

Zdravim vsechny,tak jsem se rano vazila a z 84,1 po prvnim dni 83,3 kg,ale dnesek odpoledne byl kruty,prisla jsem do prace a cekala na me nastraha v podobe koblizku od kolegine,bylo to teda dilema to vam povim,nakonec jsem ho zavrela do supliku a je tam!ale pokuseni bylo fakt velke.Uz se moc tesim na ranni vazeni.Zitra zase pisnu.A jak to jde tobe Alco?

Radka 11. květen 2016 19:33

Tak jsem pred veceri treti den,rano vaha 82,9 kg,snidala jsem kavu a fit chlebik ,ale v pul desate jsem uplne silhala hlady,tak jsem si dala dusenou cocku s vejcem a pak mi bylo fajn,uvidim rano co to bude mit za nasledky,pak jsem obedvala uz podle jidelnicku a k veceri mam sunku,moc to nemusim,ale da se to,nejhorsi je to cerne kafe,uz jsem si tam dala i mleko s obsahem 0,5 tuku,protoze mi to vubec nechutnalo.Jinak kafe nesladim,ale pro ty z vas kdo se bez cukru neobejdou zkuste Stevii a nebo horkou novinku brizovy cukr,je to 100% Xylit a sladi uplne stejne jako normalni cukr jen obsahuje pouze 40% kalorii.Tak hezky den vsem a zitra zase pisnu.Radka

Radka 12. květen 2016 17:15

ahoj radko treti den 2 kg dole, takze spokojenost..ze zkusenosti vim, ze ty první tri dny jsou nejhorsi...ja si davam do kafe trosku mleka a sladim stevii, jinak bych to nevydržela...a davam si 2 denne....ted to pujde trosku pomaleji, ale pujde...tenkrat sem s ni zhubla za dva tydny 7 kg, které se mi roky nevratily.kamaradka ji držela před tremi mesici zhubla 6 kg, ted uz ji normalne a zhubla další kila samovolne...takze me to namotivovalo jit do toho znova...
tahle dieta funguje na velice nizkym prisunu sacharidu, takze kdyby si nejedla tu cocku bylo by dole trosku vic :) ale i tak dobry...me zase vadi první den ten spenat ani tentokrát sem ho nedala a vymenila za rajčata s mozarelou...a zadny problém v tom nebyl....tak preju další uspesne dny a urcite pis jak to jde :

alča 12. květen 2016 21:35

ahoj radko, jasne mas ravdu ,ze mozzarella ma hodne tuku, ale zase ma nula sacharidu, coz je to na cem dieta stoji....když mam pocit, ze to nevydrzim, protože popravde odpoledne mivam dost hlad, tak sahnu po jerky susenem mase nebo naky sunce...nemelo by se, ale myslim, ze výsledek to neovlivni, protože nic z toho nemá sacharidy a aspoň to zasyti trosku...lepsi zhřešit timhle nez sahnout po cokolade :D na který sem normalne zavisla, ale popravde na sladky moc u tyhle diety chute nemam. je fakt, ze ta představa, ze se rano posune zase vaha smerem doleva me drzi při tom to vydrzet...je to zvlastni, ale mame doma vahu, která meri i vodu a tuky a podle každého tahle dieta spis odvodnuje nez cokoliv jieho, proto jdou kila rychle dolu, ale moje vaha mi ukazuje ubyytek z tuku..coz je super...drzim ti zítra palce na oslave, urciter to vydrz ten pocit z toho pak bude stat za to, byla by to skoda, když uz jedes nekolikaty den :) ja se po těchto 14 dnech vratim zase k delenne strave a vim, ze to pujde ještě dolu...sice uz pomalu ale to nevadi, proto to drzim ted dva tydny aby me to poradne nakoplo ...a jiak k ty mrkvi, ja to mam zase naopak, vynechala sem vajicka a zapekla sem si tu dusenou mrkev pak s ementálem , který mimochodem milujuuuu :)

alča 15. květen 2016 21:13

Ahoj holky já místo špenátu jim zelené fazolky a dobrý

Hanka 26. květen 2016 22:06

Ahoj holky dietarky tak dnes jsem začala chci dát dolů tak 5-6kg. Po přečtení komentářů věřím ze se mi to podaří

Romana 26. červen 2016 21:51

ahojte od zajtra začinam prvy krát s touto dietou

tinka 3. červenec 2016 20:19

ahojte prvý den -1,6kg takže super

tinka 5. červenec 2016 18:58

ahoj holky,tak se přidávám taky.!Napíšu jak pokračuji,přidá se někdo?zdravím Jana

Jana 20. červenec 2016 19:38

Ahoj děvčata, já po týdnu, tedy po šesti dnech, jen 2 kg dole. Chtěla jsem toho nechat, ale kolegyně mě přesvědčila, ať pokračuju, tak ještě do pátku. Neporušuju, jen piju 2 kávy denně, ale rozpustné. Tak nevím, je to tím?

Jiřina 25. září 2016 18:36

Jiřina: těmi dvěmi kávami za den to určitě není. Já jich mám za den alespoň 3 a vždy zhubnu. Chce to vydržet, třeba se to zlomí. Já držím od včerejška.

Ivana 30. září 2016 09:57

Holky jsou jsem ji už držela v před pár lety a funguje to akorát musíte být odhodlání je to dost krutá dieta ale to dáte a funguje to Teda výborně do týdne budou vidět výsledky

Lalinka 25. leden 2017 15:07

Ahoj dneska začínám taky,mam za sebou spoustu diet,největší úspěch měla Duka oba ,ale jo-jo efekt se dostavil po 2letech,tak teď zkusím tuhle,ty diety na mě nějak nepůsobí tak uvidíme,když čtu vaše příspěvky tak mě to povzbuzuje,tak hodně zdaru

irca 27. únor 2017 08:11

Ahoj, tak dnes taky začínám a doufám,že vydržím.Přestala jsem kouřit,takže do toho začít s touto dietou bude asi psychicky dost náročné, ale chci to zkusit.
Při výšce 164 cm vážím 70 kg, ráda bych dala 8 kg dolů, ale i za 5 kg bych byla ráda :-). Mám sníženou funkci štítné žlázy,léky tak jsem zvědavá jestli se mi i tak podaří váhu snížit, bojuji s váhou už dlouho :-(. Najde se někdo kdo se přidá ?
Můžeme se tak vzájemně podporovat a vyměňovat si tak zkušenosti :-)

Stáňa 3. březen 2017 09:43

Ahoj dnes je to 5 dni,dole jsou 3 kila,celkem v pohodě,hlad nemam ale chuť na sladké trochu je. Budu ji držet další týden a uvidím výsledek.přes týden je to v pohodě,horší bude víkend,tak držím všem palce

irca 3. březen 2017 23:05

ahoj holky tak začínám bojim bojim,že to nevydržím.

Laura 30. březen 2017 21:32

Ahojky začínám nechce se někdo přidat?

Monča 7. duben 2017 09:44

Ahojky. Dnes je 12.4. a začíná také. Jednou jsem to zkoušela a funguje to...tak doufám,ze i ted..Maja

Maja 12. duben 2017 16:48

Dobrý den , tuto dietu jsem držela před 15 lety a řeknu vám, že jsem každý den hubla v průměru 1kilo , a to jsem hřešila lávou s cukrem, protože at už jsem se,snažila sebevíc, bez cukru ani ránu

Marcela 14. duben 2017 15:52

Ahoj, muzu dotaz? ;) Jak jit to ovoce, jakoze 1 ks nebo treba vice druhu nakrajet so misky? Ja si dala banan, pul pomerance, jablko a hrusku do misky na kousky, tak nevim jestli je to dobre :D

Zuz 2. květen 2017 19:22

Ahoj, já jsem dnes v dietě 3. den, neporušuji, vše dodržuji a zatím jen 0,5 kg. Do toho ob den cvičím, tak jsem zvědavá, jestli alespoň po týdnu bude nějaká větši změna. Co se týče ovoce tak jím jen pomeranč a jablko. Už se těším zítra na mrkev :)

Nikola 3. květen 2017 14:53

Ahojky všem, taky dnes začínám :-). Výška 168, váha 72. Po prvním porodu jsem tuto dietu chvilku držela a za týden jsem přišla o 4 kila. Průběžně sem hodím výsledky.

Míša 11. květen 2017 07:45

Ahoj holky :-) podle vašich recenzi jdu do toho taky mam po porodu jeste 18 kilo na víc a hci jit letos na bazén :-) takze hodim taky info co a jak šle jsem zle tak na čokoládě takze snad vydržím :-)

Renulinka 17. květen 2017 12:35

Děvčata v pondělí 107,5 kg, dneska pátek pátý den 101,7kg tak uvidíme :-)

Ladin 19. květen 2017 13:28
starší komentáře

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.