logo

Medvídková dieta Kate Middleton

Diety Slavné diety Diety na hubnutí
Medvídková dieta Kate Middleton

Zhubněte s unikátními produkty:


Medvídková dieta je další dieta, kterou před svatbou vyzkoušela Kate Middleton. Ale jako dieta Kate Middleton je známá Dukanova dieta.
Želatinoví medvídci i jakékoliv jiné tvary neobsahují žádné tuky. Na druhou stranu obsahují sice okolo 75 g sacharidů na 100 g a jejich energetická hodnota je cca 1 300 kJ, ale jedná se o menší zlo. Medvídková dieta spočívá v tom, že místo sladkostí (zákusků, dortů, zmrzlin, čokolád, sušenek) si vezmete několik želatinových medvídků, kteří zaženou chuť na sladké.

Přeci jen, když sníte jednu čokoládu (100 g), která má cca 2 300 kJ a 30 g tuků ve srovnání se 100 g medvídků, kteří jsou na tom mnohem lépe, nepřiberete tolik. Pokud se ale snažíte zhubnout, neměli byste to s medvídky přehánět. Denně snězte maximálně půl až jedno balení (90 g nebo 100 g) medvídků, k tomu připojte pravidelnou stravu a pohyb.

Medvídky nenahrazujte jídlo, slouží jen jako doplněk, když vás honí mlsná. V případě, že máte na něco chuť, snězte například 10 medvídků, které si pořádně vychutnejte. Množství byste neměli přehánět, ať místo hubnutí nepřibíráte. Přibírá se nejen z tuků, ale i ze sacharidů.
Želatinové bonbóny jsou oblíbené kvůli tomu, že se tvrdí, že pomáhají kloubům. Jejich vliv je ale velmi malý.

Kate Middleton drží také Dukanovu dietu. V obou případech jsou tyto dvě diety díky ní velmi proslavené.


Nový komentář do diskuze: