logo

Medvídková dieta Kate Middleton

Diety Slavné diety Diety na hubnutí
Medvídková dieta Kate Middleton

Medvídková dieta je další dieta, kterou před svatbou vyzkoušela Kate Middleton. Ale jako dieta Kate Middleton je známá Dukanova dieta.
Želatinoví medvídci i jakékoliv jiné tvary neobsahují žádné tuky. Na druhou stranu obsahují sice okolo 75 g sacharidů na 100 g a jejich energetická hodnota je cca 1 300 kJ, ale jedná se o menší zlo. Medvídková dieta spočívá v tom, že místo sladkostí (zákusků, dortů, zmrzlin, čokolád, sušenek) si vezmete několik želatinových medvídků, kteří zaženou chuť na sladké.

Přeci jen, když sníte jednu čokoládu (100 g), která má cca 2 300 kJ a 30 g tuků ve srovnání se 100 g medvídků, kteří jsou na tom mnohem lépe, nepřiberete tolik. Pokud se ale snažíte zhubnout, neměli byste to s medvídky přehánět. Denně snězte maximálně půl až jedno balení (90 g nebo 100 g) medvídků, k tomu připojte pravidelnou stravu a pohyb.

Medvídky nenahrazujte jídlo, slouží jen jako doplněk, když vás honí mlsná. V případě, že máte na něco chuť, snězte například 10 medvídků, které si pořádně vychutnejte. Množství byste neměli přehánět, ať místo hubnutí nepřibíráte. Přibírá se nejen z tuků, ale i ze sacharidů.
Želatinové bonbóny jsou oblíbené kvůli tomu, že se tvrdí, že pomáhají kloubům. Jejich vliv je ale velmi malý.

Kate Middleton drží také Dukanovu dietu. V obou případech jsou tyto dvě diety díky ní velmi proslavené.


Nový komentář do diskuze: