logo

Mindflow Focus pro lepší soustředění a více energie

Zajímavosti Tipy
Mindflow Focus 2.0

Zná to asi každý, zrovna, když to nejvíce potřebujete, nemyslí vám hlava, nemůžete se soustředit, jste bez energie a cítíte se bez paliva. Káva už vám nepomáhá, protože při každodenní konzumaci si na ni tělo snadno přivykne. Ale vy nutně potřebujete energii a něco, co by vás nakoplo.

Potřebujete dokončit projekt do práce, dopsat bakalářku nebo diplomku, připravit se do školy nebo soustředit se na důležitý pracovní hovor, ale naprosto vám chybí energie, nemáte na to focus, jste unavení a moc vám to nemyslí.

To jsou přesně situace, kdy chcete, ať je to přesně naopak. Potřebujete pracovat, čas utíká velmi rychle a termín se přibližuje. Vy se ale k tomu nemůžete dokopat, nemůžete udržet pozornost, kupí se na vás další projekty a úkoly. Ocitli jste se v pasti. Nemůžete dokončit ani jednu věc. Co s tím?

Sami to asi nezvládnete. Nepomohly vám na to v minulých dnech ani tři nebo čtyři kávy za den, potřebujete něco jiného. Objevila jsem produkt Mindflow Focus, který je určený pro okamžitou produktivitu. Co to vůbec je a jak funguje? Pomůže dokončit rozdělanou práci nebo s ní začít a dokončit?

Na tento produkt jsme se pořádně podívali. Otestovali ho a výsledky vám popíšeme v recenzi.

Co je Mindflow Focus 2.0?

Mindflow Focus 2.0 je doplněk stravy, který je určen na okamžitou produktivitu. Nacházejí se v něm přírodní látky s vlivem na mozkové funkce a přinášejí více energie, soustředění a paliva pro mozek. Navíc oddalují únavu a tlumí stres. Více informací najdete zde.

mindflow pilulky

V malém balení máte pilulky vždy po ruce

Asi čekáte, že přípravek, který by tohle všechno svedl, musí být plný chemie. Ale v tomto případě to neplatí. Obsahuje 12 přírodních látek, jako je kofein, ženšen, guarana, piperin, ginko biloba, DMAE, kurkumin, L-tyrosin a další. Nenajdete v něm zbytečnou chemii, ale pouze přírodní látky v účinném množství.

Tyto přírodní látky posílí funkce mozku, dodají mu energií a zároveň ho zklidní. A to až na 5 hodin, po nichž nepřijde únava jako jojo efekt.

Jak to funguje?

 • Dodá energii
 • Oddálí únavu
 • Zklidní mysl
 • Podpoří funkce mozku
 • Dodá mozku palivo

Doplněk stravy Mindflow Focus 2.0 vyrábí česká firma BRAINIO s.r.o. v České republice, která při jeho vývoji využívala poznatky z více než 150 vědeckých studií a článků. Chtěla vytvořit produkt, který obsahuje účinné látky pro maximální efekt. Hlídá si kvalitu a zároveň ho testuje, aby byl maximálně efektivní.

Levně ho získáte v oficiálním e-shopu na adrese www.mindflow.cz.

Moc dobře si uvědomují, že dnešní doba je mnohem rychlejší než kdy dřív. Čas plyne velice rychle, práce přibývá a jakékoli zpoždění se může projevit fatální chybou. Proto se potřebujeme plně soustředit a pořádně nakopnout.

Co všechno Mindflow Focus 2.0 svede?

✅ Dodá energii a odsune únavu

Chybějící energie při práci jde často ruku v ruce s únavou. Přípravek Mindflow Focus 2.0 vám dodá energii a oddálí únavu díky obsahu kofeinu, guarany a vitamínu B12. Tyto látky nastartují energetický metabolismus a zablokují receptory v mozku.

✅ Zklidní roztěkanou mysl

Udržení pozornosti mnohdy brání roztěkaná mysl a neustálé odbíhání myšlenkami k něčemu jinému. L-theanine se stará o tlumení efektu kofeinu, rhodiola s ženšenem tlumí stres, abyste se mohli uklidnit a soustředit.

mindflow focus neotevřeno

Balení je pořádně uzavřeno

✅ Podpoří kognitivní funkce

Kognitivní (poznávací) funkce jako paměť, pozornost, zpracování informací, porozumění nebo rozhodovací funkce podporuje gingo biloba, DMAE a rhodiola.

✅ Dlouhotrvající efekt

Dlouhotrvající účinek mají na svědomí látky z guarany, kurkumin a piperin, které zpomalují metabolismus účinných látek a tím efekt prodlouží.

✅ Dodá mozku palivo

Jojo efekt nepřichází pouze u hubnutí, ale i v případě dodání nadměrného paliva pro mozek a poté v podobě únavy. Alpha GPC, L-tyrosin a DMAE dodávají neurotransmitery sloužící pro správné fungování mozku, aniž by poté přišla únava.

Jak se Mindflow Focus užívá?

Užívání tobolek je zcela jednoduché. Před požadovaným výkonem, kdy se potřebujete soustředit na práci, na učení nebo přípravu do školy, užijte 2 tobolky.

Tobolky si vezměte 20 minut předem, zapijte je sklenicí vody a pak využívejte jejich účinků. Tobolky začnou působit zhruba za dvacet minut, proto na to myslete v dostatečné době předem.

Doporučená denní dávka jsou dvě tabletky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Tablety působí až 5 hodin, což je v mnoha případech značná část pracovního dne.

mindflow focus a pilulky

Pilulky jsou poměrně velké

I když tobolky můžete užívat každý den, neuškodí si občas (tak jednou co 4 - 5 dní) dát pauzu na jeden až dva dny, aby si vaše tělo na prášky nezvyklo a neklesal jejich účinek. Pro projevení maximálního účinku výrobce doporučuje pravidelné přestávky v jejich konzumaci.

Jelikož se v přípravku nachází kofein, nejsou pilulky vhodné pro těhotné a kojící ženy. Dále nejsou vhodné pro děti. Výrobek uchovávejte v suchu, chraňte ho před přímým slunečním zářením a uchovávejte ho při pokojové teplotě do 25 °C. Může snižovat srážlivost krve.

Jaké má přípravek složení?

V přípravku najdeme pečlivě vybrané přírodní adaptogeny. Jedná se o následující látky:

✅ Kofein

V přípravku se nachází extrakt z kávových zrn. Kofein je přírodní stimulant, který zlepšuje koncentraci a paměť, zrychluje zpracování získaných informací, zlepšuje pozornost a bdělost.

✅ L-theanine

L-theanine je neesenciální aminokyselina ze zeleného čaje, která zklidňuje mysl, pomáhá potlačit stres a nenavazuje ospalost.

✅ Ginko biloba

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) má vliv na cirkulaci krve a větší prokrvení mozku. Podle některých slouží jako prevence různých nemocí, podle jiných nikoliv.

✅ DMAE

Je látka, která se vyskytuje v přírodě i mozku. Stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu, které jsou důležité pro přenos impulzů mezi nervovými buňkami. Zvyšuje paměť, energii i pozornost.

✅ Alpha GPC

Jedná se o aktivní formu cholinu, který je stavebním blokem pro tvorbu neurotransmiterů a má vliv na funkce nervové soustavy.

✅ Ženšen

Ženšen (Panax ginseng) obsahuje glykosidy, které pomáhají při stresu, zvyšuje odolnost organismu při potížích s únavou, nesoustředěností, vitalitou či apatií.

✅ Guarana

Má povzbuzující účinky, zlepšuje pozornost, soustředění, bdělost a snižuje únavu a to díky obsahu theobrominu, theofylinu a dalších látek.

✅ Piperin

Piperin je získán z pepře a dokáže zvyšovat účinnost látek. Blokuje v trávicím traktu látky, aby se rychle rozštěpily, když to zrovna není žádoucí.

✅ Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je vysoce aktivní adaptogen, který podporuje energii, koncentraci, vitalitu a mysli.

✅ Vitamín B12

Tolik potřebný vitamín se nachází převážně v živočišných produktech. Zlepšuje paměť, podporuje koncentraci a podílí se na mnoha procesech v těle.

✅ Kurkumin

Pomáhá udržet duševní rovnováhu, působí proti depresi a je využíván v mnoha oblastech tradiční medicíny (např. detoxikace, trávení, imunita, nervová soustava).

✅ L-tyrosin

Jedná se o aminokyselinu, která se podílí na podílí na významných funkcích mozku. Zvyšuje také fyzickou výkonnost a regeneraci při cvičení.

mindflow focus přesné složení

Ve složení najdete pouze přírodní látky.

V přípravku se nacházejí pouze přírodní látky. Přesně složení je následující:

L-tyrosin, L-theanin, Alpha GPC, rozchodnice růžová, guarana, kofein, kurkuma, jinan dvoulaločný, ženšen, DMAE, černý pepř, vitamín B12, hydroxypropylmethylcelulosa

Co najdete v balení?

Jedno balení produktu Mindflow Focus 2.0 obsahuje 30 tobolek. Jedna tabletka váží sice váží necelý 1 gram, ale vypadá poměrně obrovsky. Jsou v ní ukryty všechny potřebné látky ve formě prášku, tak se tomu nedá divit.

Klasické balení je určeno na měsíc, pokud ale budete brát 2 tobolky denně, vydrží vám na 15 dní. Větší balení obsahuje 90 tobolek, je tedy určeno na tři měsíce nebo na 45 dní při porci 2 tablet denně.

Větší balení pořídíte za akční cenu a obecně větší balení pořídíte výhodně. Pokud uplatníte slevový kupón, tak získáte ještě další slevu. Kód získáte, když jsou různé akce nebo při nákupu. Vždy to záleží na situaci.

Časté otázky a odpovědi (FAQ)

👍 Jak se Mindflow Focus používá?

Tobolky se užívají zcela snadným způsobem. Zhruba 20 minut před plánovaným výkonem (prací, učením se, přípravou projektu) užijte 2 tobolky a ty zapijte sklenicí vody. Následně chvíli vyčkejte, než se rozpustí v žaludku, a pozorujte jejich maximální efekt.

mindflow kapsle

Stačí vzít dvě pilulky a ty zapít vodou

👍 Proč zrovna tento produkt?

Výrobce pečlivě vybral na základě vědeckých studií a článků 12 přírodních látek pro maximální účinek. Jedná se o přírodní látky, které pozitivně působí na mozek a kognitivní funkce.

👍Mohou ho užívat děti a těhotné ženy?

Ne, děti ho užívat nemohou. Kvůli obsahu kofeinu není vhodný ani pro těhotné a kojící ženy. To tak ale bývá u mnoha různých doplňků stravy, kterým by se měly tyto skupiny vyhýbat.

👍 Obsahuje chemické látky?

Mindflow Focus 2.0 neobsahuje žádná sladidla, barviva nebo konzervanty. Obsahuje pouze přírodní látky, na rozdíl od energetických nápojů obsahující velké množství cukrů nebo sladidel a mnohdy i barviv.

👍 Je vhodný pro celiaky a vegany?

Tobolky neobsahují lepek, proto jsou vhodné, i pokud držíte bezlepkovou dietu. Dále v nich nenajdete žádné živočišné složky, proto je rovněž smí vegetariáni a vegani.

Jaká má výhody a nevýhody?

Výrobek Mindflow Focus 2.0 má mnoho výhod a také nevýhod. Sjednotili jsme je a vypsali, ať se na to můžete také podívat.

 • Najdete v něm unikátní kombinaci látek pro maximální efekt
 • Je vyroben v České republice
 • Obsahuje pouze přírodní látky
 • Stimuluje mozkové funkce
 • Má dlouhotrvající efekt
 • Prokrastinace se vám vypaří ze slovníku
 • Jeho účinek nastupuje velice rychle
 • Koupíte ho pohodlně v e-shopu
 • Jedno balení obsahuje pouze 30 tobolek
 • Tobolka je poměrně velká

Recenze a zkušenosti

Ačkoliv je Mindflow Focus 2.0 relativně nový přípravek, našel již řadu spokojených uživatelů, kteří si bez něj nedokáží představit efektivní práci (hlavně při pracování z domova a při studiu). Podívejte se na recenze zde na stránky.

Moje zkušenost

Již dlouho jsem hledala přípravek, který pomůže na maximální soustředěnost. Káva na mě už vůbec nefunguje, zelený čaj rovněž ne. A když fungují, tak jen na chvíli. Energeťáky mi nechutnají a jsou plné cukru. Další známé rady na udržení pozornosti a soustředěnosti po krátké době u mě taktéž přestávají fungovat.

Hledala jsem různé přípravky a do oka mi padl doplněk stravy Mindflow Focus. Líbilo se mi na něm, že se v něm nacházejí pouze přírodní látky a byl vyroben u nás. Opravdu nechci přípravky z Číny, preferuji ty české.

Při prvním testování jsem si vzala jednu pilulku. Tableta je poměrně velká, proto je nutné ji dobře spolknout a zapít sklenicí vodou. Zapila jsem ji nakonec dvěma. Není nikde zmíněno, jestli se mohou brát nalačno, nebo po jídle, ale brala jsem ji až po jídle.

Zhruba po půl hodině jsem na sobě cítila první efekt. Nechtělo se mi odbíhat od práce, přestala jsem prokrastinovat a opravdu začala pracovat. Říkám si, že to začíná mít efekt. Nemýlila jsem se. Na mě to začalo fungovat. Konečně.

Druhý den jsem si vzala dvě pilulky, jak píší v návodu. Dvě tablety je potřeba opravdu pořádně zapít. Mohou vás trošku pošimrat v hltanu, jak se stalo mně. Na to pomohlo více vody a trošku jídla. Pak již jsem je tam necítila.

Po 20 minutách začínám pozorovat jejich účinek. Mohu překládat a psát jako zamlada, kdy jsem měla plno elánu. Jejich účinek nastoupil přesně, jak popisují v návodu. Cítím na sobě více energie, lepší vnímání a více soustředěnosti, cítím jakoby mozek dostal nové palivo, jakoby zapomněl na únavu a stres. Tyto prášky mají přesně takový efekt, jaký jsem potřebovala.

Podle mého testování je jedna pilulka nedostatečná, dvě pastilky mají přesně takový efekt, jak to slibují jeho tvůrci. Soustředění vydrželo dokonce více než 5 hodin. Lituji, že jsem je neznala dříve. A můj finální verdikt je ten, že Mindflow Focus 2.0 je opravdu skvělým palivem pro mozek.

Pokud jste už Mindflow Focus vyzkoušeli, napište své názory, hodnocení a recenze do diskuze. Určitě to potěší další návštěvníky, kteří potřebují dodat energii a nakopnout do práce nebo učení.

S kofeinem i bez kofeinu

Přípravek Mindflow Focus 2.0 obsahuje kofein, který někteří z různých důvodu nemohou, proto není pro ně vhodný ani tento přípravek. Nemusíte zoufat, firma nabízí také verzi bez kofeinu. Jedná se o Mindflow Focus Decaf, který neobsahuje kofein. Slibuje účinek a soustředění až na 4 hodiny. Na rozdíl od verze s kofeinem ho smíte užívat každý den, což se při soustředění rovněž hodí.

Mindflow Focus Decaf se prodává v malé velikosti na měsíc nebo ve větší na tři měsíce. Získáte ho levně v e-shopu.

Kde koupíte Mindflow Focus 2.0?

Mindflow Focus koupíte levně v oficiálním e-shopu na adrese www.mindflow.cz. Tento shop je velice pěkně propracovaný, přípravky mají skladem a do dvou dnů už ho máte doma. Nad určitou částku je v shopu doprava zdarma, což je rovněž velice příjemné. Můžete ho platit online kartou nebo na dobírku a zasílají ho prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny.Diskuze k článku


To vypadá dost dobře a něco na soustředění bych potřebovala, ať pořád neskáču k jiným úkolům. Zrovna píšu diplomku a je to fakt o koule. :(
Kristýna, 2. 1. 2021 20:12
Nový komentář do diskuze: