logo

Novoroční předsevzetí - zhubnout

Články
zhubnout

Zhubněte s unikátními produkty:


Každoročně je nejčastějším novoročním předsevzetím "zhubnu". Týká se to jak žen, tak i mužů. Samozřejmě, že jsou v řadě i další předsevzetí (zdraví, láska, úspěch...), ale hubnutí je doopravdy nejčastější. Někdo chce zhubnout jen pár kilogramů, někdo pár desítek.

Často však toto předsevzetí vydrží jen pár týdnů. První dva týdny jsou fitness centra velmi zaplněná a provozovatelé mají doopravdy žně. Po dvou týdnech to mnoho lidí vzdává a po měsíci to vzdává většina. Předsevzetí - nepředsevzetí, lidi už nechtějí o hubnutí ani slyšet. A proč? Nemají silnou vůli nebo se snaží zhubnout špatným způsobem (hladovkou, drastickou dietou).

Pokud chcete zhubnout, podívejte se, jak na to. Je důležité jíst pravidelně pětkrát až šestkrát denně v menších porcích, nejíst tučná a sladká jídla, dostatečně pít a k tomu sportovat (např. cvičit na míči). Nečekejte však, že můžete zdravě zhubnout více než doporučovaných 0,5 - 1 kg za týden.

Nespoléhejte na to, že hubnutí půjde bez vaší silné vůle. Musíte si vytyčit cíl a cestu, jak se k němu dopracovat. Dopřejte si také i odměnu za splněné části. Jako odměnu si dejte třeba 1 zákusek (malou čokoládu, chipsy...) za shozený 1 kilogram. Ale doopravdy jen malý kousek. Potěší vás to a dál motivuje k hubnutí.

Takže se do hubnutí pusťte a podělte se o vaše výsledky v diskuzi.
Diskuze k článku


Dobrý den,v 15 letech jsem vážil 37 kg,běhal jsem závodně....je mi 25 let a vážím 139 kg,váhu jsem dlouho ignoroval,v 19 letech jsem přestal běhat,a potřeboval bych poradit,jaká dieta by byla pro me nejlepší....
Tomas N., 2. 1. 2012 12:29
určitě oyčejn dopručená...jíst 6krát dně zdravá jídla.ne slké a tučn.pozvolna začítcvičit
lcka, 4. 1. 2012 19:52
redukční dieta je pro vás nejlepší :)
dfd, 4. 1. 2013 9:39
Nový komentář do diskuze: