Slimax na hubnutí - doplněk stravy

11. březen 2015 | Přípravky na hubnutí | komentáře: 19
slimax

Nový přípravek na hubnutí Slimax vytvořila společnost Maxivitalis, která vyrábí produkty na přírodní bázi. Tento produkt pomáhá snížit hmotnost díky tomu, že obsahuje účinné látky, mezi které patří Glukomannan a psyllium. Budete tak jíst méně jídla a přesto nebudete hladovět.

Koupit Slimax v akci zde za 270 Kč

Na trhu momentálně existují dvě verze tohoto přípravku a to Slimax a Slimax femi+. Oba přípravky fungují podobně, ale liší se v tom, že femi+ je určen pro ženy nad 40 let. Díky němu se budete cítit nasyceni a snížíte svůj kalorický příjem, což je pro váhu velmi pozitivní. Jaké jsou přesně rozdíly mezi těmito dvěma produkty?

Slimax™

Slimax je přípravek na hubnutí, který snižuje energetický příjem a díky zaplnění žaludku se dříve nasytíte. Za tyto účinky je zodpovědná látka Glukomannan, která je vyrobena z kořene konjaku (snadno zasytí, čistí trávicí soustavu a snižuje cholesterol) a psyllium, což je indická vláknina. Kromě těchto dvou látek se tam vyskytují pomocné látky: alginát sodný, xantanová guma a želatina. Jedná o novou a silnější recepturu tohoto oblíbeného přípravku na hubnutí.

Slimax femi+

Tento doplněk stravy označován jako femi je určen pro ženy ve věku nad 40 let. Díky Slimax femi+ budete jíst méně a nebudete mít stále hlad. Ve složení se opět nachází Glukomannan, lněná vláknina, alginát sodný, xantanová guma, spirulina, stearan hořečnatý a chrom. Díky tomu koktejlu látek můžete úspěšně zhubnout. Koupíte jej zde.

Jak se užívá?

Pilulky by se měly užívat 3x denně po 2 tobolkách před jídlem. Nejlépe byste si je měli vzít 15 minut před jídlem, celé polknout a zapít nejméně třemi deci vody. Počet tablet je možné vždy za pět dní brání zvýšit o jednu tabletu a to maximálně dvakrát. Za den by se nemělo brát více než 5 pilulek třikrát denně.

Jak Slimax funguje?

Když se tablety snědí před jídlem, vytvoří pocit nasycení a díky tomu sníte méně jídla. Ale ani nebudete mít hlad, protože organismus je ošálen pocitem nasycení. Jedná se o doplněk stravy, který má pozitivní efekt při hubnutí, protže obsahuje látku Glukomannan.

Možné nežádoucí účinky

I když se jedná o pouhý doplněk stravy, tak i u něj se mohou ze začátku vyskytnout nežádoucí účinky, mezi které patří průjem, řídká stolice, nadýmání, říhání či zácpa. Naštěstí jsou tyto účinky pouze přechodné a zpravidla do tří dnů se přestanou objevovat.

Pro koho nejsou pilulky vhodné?

Tobolky nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti a pro všechny ty, kteří mají gastrointestinální nemoci, stenózu jícnu, střevní potíže nebo přecitlivělost na některou z látek.

Kolik přípravek stojí?

Doporučená cena u obou typů přípravku Slimax je 299 Kč. Je ho možné koupit na internetu nebo v některých lékárnách. V kamenných lékárnách ale bývá cena mnohem vyšší.
Za akční cenu se dá Slimax 90 + 10 tobolek zdarma koupit zde za 270 Kč a Slimax femi+ 90 tobolek zde za 270 Kč.

Už jste tento přípravek zkoušeli? Napište do diskuze své recenze, jestli vám pomohl nebo ne.

 

Diskuze k článku (celkem 19):
Už jste ho někdo zkoušel?

Marie 13. březen 2015 21:16

Užívám slimax normál něco přes měsíc. Máme dole 1,5 kila. Není to nic moc, ale vidím nějaké změny oproti jiným přípravkům. Nežiju v pohádce, abych si myslela, že za týden zhubnu o polovinu. Zatím jsem spokojená, žádné vedlejší účinky a kila ubírají...

Zuzka 18. březen 2015 00:01

Slimax beru už druhý měsic, zatím dole jen 4 kg. Na druhou stranu si za to můžu sama, protože se teď pořád cpu čokoládama, protože mám v práci dost problémům se šéfem. Do prázdnin potřebuju dát ještě 6 kg, tak snad to stihnu. Jinak velmi levně se dá pořídit tady, tak to pak není taková pálka.

Radka 20. duben 2015 23:30

Jen placebo účinek,jedla jsem něco podobného a výsledky nula.

Kačka 23. květen 2015 06:43

Tak já už jsem taky měla tu čest a pravdou je, že jsem neměla takový hlad. Ale příliš s váhou domů jsem nešla.

Kačule 10. srpen 2015 13:34

Také jsem si Slimax femi objednala,pravda je,že nemám velký pocit hladu.Váhový úbytek zatím žádný,ale užívám jej krátce.

Sluníčko 20. říjen 2015 10:45

užívám slimax krátce...a vždy si pak jen jídla opravdu zobnu...je pravda že je potřeba se i hýbat....ale není všechno za týden že???...karadka tak zhubla za 4 měsíce skoro 10 kilo......užívala slimax..věřím příptavku viděla jsem jak jí pomohl....

sára 13. listopad 2015 13:31

pecka věc! :)

Barčen 11. duben 2016 22:19

...jen placebo... zkusili jsme namočit dvě tobolky do sklenice s vodou, ani po čtyřech hodinách se nerozpustily... co to asi dělá v žaludku???...

NNCV 8. září 2016 11:41

Namočit tabletky do sklenice...dobrý nápad ale žaludeční stavy jsou kyselé což voda ne

Iva 12. prosinec 2016 20:33

JJ, zkuste tobolky vysypat. To je jiná hmota :-D
Já s tím mám celkem dobrou zkušenost, hlad byl podstatně menší. Teď ale mají novinku forte, která nějak redukuje kalorie, tak to asi vyzkouším.

Majda 4. leden 2017 17:40

Dobry den chtela jsem se zeptat zda muzu pouzivat slimax pokud kojim dwkuji za odpoved

anna 16. leden 2017 19:41

Nesmí se při kojení

Bububu 25. leden 2017 09:14

Mohu používat i když beru antikoncepci?

Mmmm 22. únor 2017 09:31

Beru slimax forte týden a mohu říct že jsem snim spokojena . Nemám pocit hladu a ani na sladké si nezpomenu . Což ja moc miluji haha . A je lepší když do toho ještě si zacvičit třeba na kole a nebo na běžícím pásu .

Miluska 23. únor 2017 20:51

Tak po jednou týdnů jsem zjistila s čeho se mi motá hlava a s čeho mam nizky tak krevní . Je to s prasku tak sem zcala uživat jen jeden prášek třikrát dene tak uvidim jak to bude dále. Myslim si ze 6 tabletek dene je hodně

Miluska 25. únor 2017 14:10

Dobrý den ,muže dcera užívat slimax je jí 15 let

Hanka 28. únor 2017 15:50

no, tebe bych jako matku fakt nechtela!

co jsi to za kravu, kdyz chces tak mlade holce rvat do tela takove chemicke svinstvo!!

zuzka2 28. únor 2017 19:27

Zobu.to 2 dny a 2 kila dole, je fakt že skoro nic nejím ale 3 litry vody za den vypiju.Nejdríd jde z človĕka voda.

Rúženka 20. duben 2017 20:04

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.