logo

Slimax na hubnutí - doplněk stravy

Doplňky stravy
slimax

Nový přípravek na hubnutí Slimax vytvořila společnost Maxivitalis, která vyrábí produkty na přírodní bázi. Tento produkt pomáhá snížit hmotnost a obsahuje účinné látky, mezi které patří Glukomannan, opuncie mexická a psyllium. Budete tak jíst méně jídla a zároveň nebudete hladovět.

Na trhu momentálně existují dvě verze tohoto přípravku a to Slimax Forte a Slimax Lady50+. Oba přípravky fungují podobně, ale liší se v tom, že Lady50+ je určen pro zralé ženy nad 50 let. Díky němu se budete cítit nasycená a snížíte svůj kalorický příjem, což je pro váhu velmi pozitivní. Jaké jsou přesně rozdíly mezi těmito dvěma produkty? Zjistěte, jak přesně funguje.

Aktuálně se tento doplněk stravy neprodává.

Slimax Forte

✅ Slimax™ je přípravek na hubnutí, který snižuje energetický příjem a díky zaplnění žaludku se dříve nasytíte. Za tyto účinky je zodpovědná látka Glukomannan, která je vyrobena z kořene konjaku (snadno zasytí, čistí trávicí soustavu a snižuje cholesterol), opuncie mexická (má účinky na vstřebávání tuků a cukrů a na metabolismus tuků) a psyllium, což je indická vláknina.

Kromě těchto tří látek se v přípravku vyskytují pomocné látky: alginát sodný, stearan hořečnatý, oxid titaničitý a želatina. Verze Forte je novou a silnější recepturou tohoto oblíbeného přípravku na hubnutí.

Slimax Lady50+

✅ Tento doplněk stravy označován jako Lady50+ je určen pro ženy ve věku nad 50 let. Díky Slimax Lady 50+ budete jíst méně a nebudete mít stále hlad. Ve složení se opět nachází Glukomannan, lněná vláknina, alginát sodný, xantanová guma, spirulina, stearan hořečnatý a chrom. S pomocí tohoto koktejlu látek můžete úspěšně zhubnout.

Jak často se užívá?

Pilulky by se měly užívat 3x denně po 2 tobolkách před jídlem. Nejlépe byste si je měla vzít 15 minut před jídlem, celé polknout a zapít nejméně třemi deci vody. Počet tablet je možné vždy za pět dní braní zvýšit o jednu tabletu a to maximálně dvakrát. Za den byste neměla brát více než 5 pilulek třikrát denně.

Jak Slimax funguje?

👍 Když tablety sníte před jídlem, vytvoří pocit nasycení a díky tomu sníte méně jídla. Ale nebudete mít hlad, protože organismus je ošálen pocitem nasycení. Jedná se o doplněk stravy, který má pozitivní efekt při hubnutí, protože obsahuje látku Glukomannan. Podívejte na další informace, jak funguje.

Možné nežádoucí účinky

I když se jedná o pouhý doplněk stravy, tak se rovněž u něj mohou ze začátku vyskytnout nežádoucí účinky, mezi které patří průjem, řídká stolice, nadýmání, říhání či zácpa. Naštěstí jsou tyto účinky pouze přechodné a zpravidla se do tří dní přestanou objevovat (uvádí příbalový leták).

Pro koho pilulky nejsou vhodné?

Tobolky nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti a pro všechny ty, kteří mají gastrointestinální nemoci, stenózu jícnu, střevní potíže nebo přecitlivělost na některou z látek.

Zkušenosti s přípravkem

Uživatelé mají většinou pozitivní zkušenosti, ale samozřejmě se občas vyskytnou i ty negativní, neboť žádný přípravek nefunguje na všechny. Podívejte se na recenze...

recenze

Zdroj: heureka.cz

Kolik přípravek stojí a kde ho koupit?

Doporučená cena u obou typů přípravku Slimax je 650 Kč a můžete tento přípravek koupit na internetu nebo v některých lékárnách. V kamenných lékárnách ale bývá cena mnohem vyšší.
Za akční cenu můžete Maxivitalis Slimax Forte 150 tobolek koupit zde v tomto e-shopu a Slimax Lady50+ 150 tobolek zde v tomto e-shopu.

Už jste tento přípravek zkoušela? Napište do diskuze své recenze, jestli vám pomohl nebo ne.

Aktuálně se tento doplněk stravy neprodává.

Diskuze k článku


Už jste ho někdo zkoušel?
Marie, 13. 3. 2015 20:16
Užívám slimax normál něco přes měsíc. Máme dole 1,5 kila. Není to nic moc, ale vidím nějaké změny oproti jiným přípravkům. Nežiju v pohádce, abych si myslela, že za týden zhubnu o polovinu. Zatím jsem spokojená, žádné vedlejší účinky a kila ubírají...
Zuzka, 17. 3. 2015 23:01
Jsem s ním spokojená, zatím 2 kg za tři týdny.
Katka, 23. 5. 2015 4:44
Tak já už jsem taky měla tu čest a pravdou je, že jsem neměla takový hlad. Ale příliš s váhou domů jsem nešla.
Kačule, 10. 8. 2015 11:34
Také jsem si Slimax femi objednala,pravda je,že nemám velký pocit hladu.Váhový úbytek zatím žádný,ale užívám jej krátce.
Sluníčko, 20. 10. 2015 8:45
užívám slimax krátce...a vždy si pak jen jídla opravdu zobnu...je pravda že je potřeba se i hýbat....ale není všechno za týden že???...karadka tak zhubla za 4 měsíce skoro 10 kilo......užívala slimax..věřím příptavku viděla jsem jak jí pomohl....
sára, 13. 11. 2015 12:31
pecka věc! :)
Barčen, 11. 4. 2016 20:19
...jen placebo... zkusili jsme namočit dvě tobolky do sklenice s vodou, ani po čtyřech hodinách se nerozpustily... co to asi dělá v žaludku???...
NNCV, 8. 9. 2016 9:41
Namočit tabletky do sklenice...dobrý nápad ale žaludeční stavy jsou kyselé což voda ne
Iva, 12. 12. 2016 19:33
JJ, zkuste tobolky vysypat. To je jiná hmota :-D Já s tím mám celkem dobrou zkušenost, hlad byl podstatně menší. Teď ale mají novinku forte, která nějak redukuje kalorie, tak to asi vyzkouším.
Majda, 4. 1. 2017 16:40
Dobry den chtela jsem se zeptat zda muzu pouzivat slimax pokud kojim dwkuji za odpoved
anna, 16. 1. 2017 18:41
Nesmí se při kojení
Bububu, 25. 1. 2017 8:14
Mohu používat i když beru antikoncepci?
Mmmm, 22. 2. 2017 8:31
Beru slimax forte týden a mohu říct že jsem snim spokojena . Nemám pocit hladu a ani na sladké si nezpomenu . Což ja moc miluji haha . A je lepší když do toho ještě si zacvičit třeba na kole a nebo na běžícím pásu .
Miluska, 23. 2. 2017 19:51
Tak po jednou týdnů jsem zjistila s čeho se mi motá hlava a s čeho mam nizky tak krevní . Je to s prasku tak sem zcala uživat jen jeden prášek třikrát dene tak uvidim jak to bude dále. Myslim si ze 6 tabletek dene je hodně
Miluska, 25. 2. 2017 13:10
Dobrý den ,muže dcera užívat slimax je jí 15 let
Hanka, 28. 2. 2017 14:50
no, tebe bych jako matku fakt nechtela! co jsi to za kravu, kdyz chces tak mlade holce rvat do tela takove chemicke svinstvo!!
zuzka2, 28. 2. 2017 18:27
Zobu.to 2 dny a 2 kila dole, je fakt že skoro nic nejím ale 3 litry vody za den vypiju.Nejdríd jde z človĕka voda.
Rúženka, 20. 4. 2017 18:04
Byla jsem s ním velice spokojená. Používala jsem slimx nad 50 let. Ale bohužel ho nemůžu nikde sehnat. Tak jsem se chtěla zeptat zda bude zase v prodeji. Děkuji
Renata, 1. 7. 2021 21:14
Nový komentář do diskuze: