logo

Tukožroutská dieta - oblíbená polévka se zajímavým účinkem

Diety Top diety Diety na hubnutí
dieta

Zhubněte s unikátními produkty:


Tukožroutská dieta je založena převážně na konzumaci tukožroutské polévky. Díky nízkému energetickému příjmu můžete během jednoho týdne zhubnout až 5 kg. Konzumuje se převážně tukožroutská polívka a pak další potraviny, které jsou uvedeny v jídelníčku.
Během tukožroutské diety tělo pročistíte a zároveň zhubnete. Budete mít během ní dostatek tekutin, vlákniny a některých vitaminů.
Ovšem i tukožroutská dieta má svá negativa. Jedná se o nízkoenergetickou dietu, která by se neměla držet dlouho, neobsahuje sacharidy, bílkoviny a tuky. Někteří jedinci mohou být citliví na tuto dietu. Může přijít i jo-jo efekt.

Tukožroutská polévka

Tukožroutská polévka je velice oblíbená, pokud chcete zhubnout nějaký ten kilogram. Během 7 dní můžete zhubnout až 5 kg. Recept na tukožroutskou polévku je velmi snadný.

Ingredience:
1 hlávka bílého zelí, 6 větších cibulí, 5 rajčat, 2 zelené papriky, 1 menší celer, 1 zeleninový bujón, čerstvé bylinky
Postup:
Všechnu zeleninu nakrájíme na kostky, přidáme bujón, zalijeme vodou a vaříme zprudka deset minut. Poté vaříme na mírném ohni než téměř změkne zelenina. Přidáme nakrájená rajčata a vše vaříme do změknutí. Lehce osolíme, opepříme a přidáme čerstvé bylinky.
Polévka se může jíst bez omezení, kdykoliv na ni budete mít chuť nebo budete mít hlad, můžete si ji vzít.

  • 1. den - jezte co nejvíce tukožroutské polévky, k tomu si dejte jakékoliv ovoce mimo banány do necelého kilogramu za den, vypijte min. 2,5 l neslazených tekutin
  • 2. den - k polévce navíc konzumujte čerstvou zeleninu až 1,5 kg, 2,5 l neslazených tekutin
  • 3. den - k polívce můžete jíst ovoce i zeleninu, ovšem s rozestupy min. 2 hodin, dostatečně pijte
  • 4. den - polévka je opět základ, k tomu snězte 3 banány, vypijte 1 l mléka a 2 l neslazených tekutin
  • 5. den - min. 2 porce polévky, mimo to snězte 300 g vařeného hovězího masa a 6 rajčat, vypijte 2,5 l neslazených tekutin
  • 6. den - min. 2 porce polévky, dále 2 - 3 hovězí bifteky bez tuku s čerstvou zeleninou a dostatečně pijte
  • 7. den - min. 1 porce polévky, dále snězte rýži natural a čerstvou zeleninu, vypijte 2,5 l neslazených tekutin

Pokud jste zhubli očekávaných pár kilogramů po konzumaci tukožroutské polévky, tak vám blahopřejeme. Ovšem udržet si je bude další těžký oříšek. Po dietě začněte jíst v malých porcích několikrát denně, nejezte sladké a mastné pokrmy.
Nový komentář do diskuze: