logo

Tukožroutská dieta - oblíbená polévka se zajímavým účinkem

Diety Top diety Diety na hubnutí
dieta

Tukožroutská dieta je založena převážně na konzumaci tukožroutské polévky. Díky nízkému energetickému příjmu můžete během jednoho týdne zhubnout až 5 kg. Konzumuje se převážně tukožroutská polívka a pak další potraviny, které jsou uvedeny v jídelníčku.
Během tukožroutské diety tělo pročistíte a zároveň zhubnete. Budete mít během ní dostatek tekutin, vlákniny a některých vitaminů.
Ovšem i tukožroutská dieta má svá negativa. Jedná se o nízkoenergetickou dietu, která by se neměla držet dlouho, neobsahuje sacharidy, bílkoviny a tuky. Někteří jedinci mohou být citliví na tuto dietu. Může přijít i jo-jo efekt.

Tukožroutská polévka

Tukožroutská polévka je velice oblíbená, pokud chcete zhubnout nějaký ten kilogram. Během 7 dní můžete zhubnout až 5 kg. Recept na tukožroutskou polévku je velmi snadný.

Ingredience:
1 hlávka bílého zelí, 6 větších cibulí, 5 rajčat, 2 zelené papriky, 1 menší celer, 1 zeleninový bujón, čerstvé bylinky
Postup:
Všechnu zeleninu nakrájíme na kostky, přidáme bujón, zalijeme vodou a vaříme zprudka deset minut. Poté vaříme na mírném ohni než téměř změkne zelenina. Přidáme nakrájená rajčata a vše vaříme do změknutí. Lehce osolíme, opepříme a přidáme čerstvé bylinky.
Polévka se může jíst bez omezení, kdykoliv na ni budete mít chuť nebo budete mít hlad, můžete si ji vzít.

  • 1. den - jezte co nejvíce tukožroutské polévky, k tomu si dejte jakékoliv ovoce mimo banány do necelého kilogramu za den, vypijte min. 2,5 l neslazených tekutin
  • 2. den - k polévce navíc konzumujte čerstvou zeleninu až 1,5 kg, 2,5 l neslazených tekutin
  • 3. den - k polívce můžete jíst ovoce i zeleninu, ovšem s rozestupy min. 2 hodin, dostatečně pijte
  • 4. den - polévka je opět základ, k tomu snězte 3 banány, vypijte 1 l mléka a 2 l neslazených tekutin
  • 5. den - min. 2 porce polévky, mimo to snězte 300 g vařeného hovězího masa a 6 rajčat, vypijte 2,5 l neslazených tekutin
  • 6. den - min. 2 porce polévky, dále 2 - 3 hovězí bifteky bez tuku s čerstvou zeleninou a dostatečně pijte
  • 7. den - min. 1 porce polévky, dále snězte rýži natural a čerstvou zeleninu, vypijte 2,5 l neslazených tekutin

Pokud jste zhubli očekávaných pár kilogramů po konzumaci tukožroutské polévky, tak vám blahopřejeme. Ovšem udržet si je bude další těžký oříšek. Po dietě začněte jíst v malých porcích několikrát denně, nejezte sladké a mastné pokrmy.


Nový komentář do diskuze: