logo

Vaše krabičková dieta - připravte si doma sami

Krabičky Diety na hubnutí
kniha

Právě v těchto dnech vychází kniha, jež se nazývá Vaše krabičková dieta - připravte si doma sami od nakladatelství Brána. Jak už název napovídá, poradí vám, jak si můžete doma připravit krabičkovou dietu.

Tato kniha je sestavena výživovým specialistou Tomášem Lavickým a firmou Dietavkrabicce, která poskytuje v Praze a okolí právě krabičkovou dietu.

Co najdete v knize Vaše krabičková dieta?

V knize naleznete informace o stravování, principech krabičkové diety, příběhy a zkušenosti, 150 receptů a mnoho dalších skvělých informací. Díky těmto poznatkům si můžete doma jednoduše připravit krabičkovou dietu.

-

Co je vůbec krabičková dieta

Krabičková dieta je založena na tom, že si od vámi vybrané firmy objednáte pravidelný rozvoz jídel (zpravidla to bývá pět jídel o energetické hodnotě 5 000 kJ pro ženy a 7 000 kJ pro muže). Díky pravidelnému příjmu a nízké energetické hodnotě se pak mnohem snadněji hubne. Krabičková dieta neslouží pouze k hubnutí, ale můžete si vybrat z řady programů (udržení váhy, zdravé stravování,...).


Cena za knihu

Doporučená cena za knihu Vaše krabičková dieta je 299 Kč a můžete ji koupit na internetu nebo v dobrém knihkupectví.

Máte zkušenost s krabičkovou dietou (ať už objednanou, nebo připravovanou doma)? Pomohla vám?
Diskuze k článku


každému kdo chce zhubnout vřele doporučuji: jsem na 30 straně krabičkové diety a zatím jsem nadmiru spokojená. Za dobu 30 dní se mi podařilo zhubnout necelých 6 kilo, ale co se mi líbí víc..11 cm v pase, 5 cm pod prsama,6 cm přes zadek a každé stehno má zhruba o 5 cm míň. Je to sice o tom, že si to jídlo musíte pripravit uvarit atd ale pak z toho máte lepší pocit...už jsem si kouila i druhý díl tak jsem zvědavá...
Zuzka, 10. 11. 2012 23:44
A jak jsi to prosímtě stihla (těch 30 jídelníčků), když je tahle kniha na pultech asi týden? Nespletla jsi si to s tou klasickou Domácí krabičkovou dietou? Ta už má právě i druhý díl...
Jarka, 12. 11. 2012 19:27