logo

Vaše krabičková dieta - připravte si doma sami

Krabičky Diety na hubnutí
kniha

Zhubněte s unikátními produkty:


Právě v těchto dnech vychází kniha, jež se nazývá Vaše krabičková dieta - připravte si doma sami od nakladatelství Brána. Jak už název napovídá, poradí vám, jak si můžete doma připravit krabičkovou dietu.

Tato kniha je sestavena výživovým specialistou Tomášem Lavickým a firmou Dietavkrabicce, která poskytuje v Praze a okolí právě krabičkovou dietu.

Co najdete v knize Vaše krabičková dieta?

V knize naleznete informace o stravování, principech krabičkové diety, příběhy a zkušenosti, 150 receptů a mnoho dalších skvělých informací. Díky těmto poznatkům si můžete doma jednoduše připravit krabičkovou dietu.

Co je vůbec krabičková dieta

Krabičková dieta je založena na tom, že si od vámi vybrané firmy objednáte pravidelný rozvoz jídel (zpravidla to bývá pět jídel o energetické hodnotě 5 000 kJ pro ženy a 7 000 kJ pro muže). Díky pravidelnému příjmu a nízké energetické hodnotě se pak mnohem snadněji hubne. Krabičková dieta neslouží pouze k hubnutí, ale můžete si vybrat z řady programů (udržení váhy, zdravé stravování,...).

Ochutnejte hotová jídla - Hotovky. Z bohatého sortimentu si určitě vyberete.

Cena za knihu

Doporučená cena za knihu Vaše krabičková dieta je 299 Kč a můžete ji koupit na internetu nebo v dobrém knihkupectví.

Podívejte se na knihy Domácí krabičková dieta a recepty na krabičkovou dietu.

Máte zkušenost s krabičkovou dietou (ať už objednanou, nebo připravovanou doma)? Pomohla vám?
Diskuze k článku


každému kdo chce zhubnout vřele doporučuji: jsem na 30 straně krabičkové diety a zatím jsem nadmiru spokojená. Za dobu 30 dní se mi podařilo zhubnout necelých 6 kilo, ale co se mi líbí víc..11 cm v pase, 5 cm pod prsama,6 cm přes zadek a každé stehno má zhruba o 5 cm míň. Je to sice o tom, že si to jídlo musíte pripravit uvarit atd ale pak z toho máte lepší pocit...už jsem si kouila i druhý díl tak jsem zvědavá...
Zuzka, 10. 11. 2012 22:44
A jak jsi to prosímtě stihla (těch 30 jídelníčků), když je tahle kniha na pultech asi týden? Nespletla jsi si to s tou klasickou Domácí krabičkovou dietou? Ta už má právě i druhý díl...
Jarka, 12. 11. 2012 18:27
Nový komentář do diskuze: