logo

Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

Rady Články Kniha
Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

Zhubněte s unikátními produkty:


Možná jste již slyšeli o knize Zhubněte jednou provždy, kterou napsala Antónia Mačingová. V knize naleznete návod, jak detoxikovat tělo. Program trvá 28 dní a vy se stravujete dle jídelníčku a návodu. I když se nejedná primárně o program či dietu na hubnutí, tak během něj zhubnete několik kilogramů.

Knihu seženete zde za zvýhodněnou cenu.

Primárně je kniha a celý program určen na celkovou detoxikaci těla. Za čtyři týdny očistíte od toxinů játra, močové cesty a ledviny, trávicí systém, lymfatický systém, pokožku a dýchací cesty. Organismus je zaneřáděn od toxinů, které vznikají nezdravým způsobem života, životním prostředím a stresem.

Co se změní programem?

Po přesném dodržení programu od Mačingové můžete na sobě pozorovat tyto změny, jak tvrdí autorka:

  • Upravení hladiny cholesterolu a cukru v krvi
  • Zlepšení tlaku
  • Snížení otoku na dolních končetinách
  • Zlepšení vlasů, pleti a nehtů
  • Zmírnění projevů ulcerózní kolitidy, zánětu slinivky a štítné žlázy
  • Spálení podkožního tuku
  • Pokles hmotnosti a rychlejší spalování tuků
  • Získáte více energie a nebudete se cítit unaveni

Jak vypadá jídelníček?

V knize naleznete jídelníček na celé čtyři týdny společně s recepty. Nejlépe používejte domácí nebo bio produkty. Množství na snídani, oběd i večeři není omezené. Pokud budete mít hlad mezi jednotlivými jídly, dejte si sušené švestky s vlašskými ořechy nebo mandlemi. Vypijte alespoň 3 litry pramenité vody každý den.

Malá ochutnávka jídelníčku

1. den:
snídaně: strouhaná mrkev, jablko, ořechy, rozinky, med
oběd: brokolice s česnekem, strouhaný sýr
večeře: salát z červené řepy a strouhaný sýr

2. den:
snídaně: mrkev, ořechy, jablko, rozinky, med
oběd: fazolové lusky s česnekem a sýrem
večeře: salát z červené řepy a k tomu uvařené vejce

8. den:
snídaně: bílý jogurt s ořechy, medem a skořicí
oběd: bezvaječné těstoviny s kedlubnou
večeře: boršč

15. den:
snídaně: sklenice čerstvého džusu z grepu, 2 grahamy, ořechy a med
oběd: kuře s celerem
večeře: červená řepa se sušenými švestkami a vlašskými ořechy

Pokud chcete celý jídelníček i s recepty, doporučujeme vám koupit knihu Zhubněte jednou provždy - najezte se do štíhlosti. Za velmi dobrou cenu ji mají v knihkupectví zde. Navíc se v ní dočtete, jak pokračovat po skončení této převratné metody ve stravování.

Podle různých diskuzí mají uživatelé skvělé výsledky už po týdnu. Po měsíci je s tímto programem a hlavně s výsledky každý spokojen.

Antónia vymyslela rovněž schůdkovou metodu hubnutí, která se záhy stala velmi oblíbenou.

Máte s tímto očistným programem zkušenosti? Kolik jste zhubli kilogramů a konfekčních čísel? Napište své recenze do diskuze.

Knihu koupíte zde za výhodnou cenu.


Diskuze k článku


jidla jsou pekny humus neda se to jist
Karolína, 20. 1. 2014 19:19
Začala včera, tak uvidím, knížku mám koupenou od loňska, hlavně mám zakyselený organismus(podle léčitele) , mám artrosu v rukách, nějak se mi to začlo horšit, tak zkusím tento DETOX ....mám nadváhu, tak se těším, že schodím, musím si navyknout jiné stravovací návyky a věřím, že to bude lepší .....
Dana, 19. 2. 2014 7:23
Zdravím všechny, já jdu na to od zítřka. Doufám ze vydržím, cely život se snažím zhubnout, ale vždy jen par kiliček a zase se mi vrátí. Příspěvky mi hodně dodali odvahu, pište dál, děkuji všem :-).ale bojím se ty řepy ale nějaké to kilčo dolu bych potřr
vendula, 19. 2. 2014 19:18
Dobrý den! Chtěla bych zkusit jídelníček podle Mačingové. Mohu tyto jídla z jídelníčku jíst i na přeskáčku nebo se musím řídit přesně tak jak je to napsané??? Po jaké době jsou vidět výsledky??? Děkuji!
Vikiii, 3. 3. 2014 7:50
Ahoj Vikiii, nene, musíš to jíst přesně podle rozpisu, jinak to nebude mít ten efekt. Jinak my dnes máme druhý den, tentokrát do toho šel se mnou i můj chlap. Sice včera skuhral, že je nafuklý jak žába, ale když se minulý týden vážil, zhrozil se toho čísla. Takže my jsme momentálně úplně na začátku, ale každý týden v pondělí, budu vkládat nové poznatky. Takže detoxikaci a změně stravování zdar....:-D Toto není žádná DIETA, ale pročištění a změna stravovacích návyků... :)
Terka, 4. 3. 2014 8:36
Vikiii, jinak se doporučuje během 4 týdnů se nevážit a neměřit, až na konci programu. Změny pocítíš postupně, většinou přelom třetího a čtvrtého týdne...., ale POZOR, v žádném případě to není DIETA!!!! Ale skvěle doplníš vitamíny a minerály a přitom snížím svůj objem a nějaké to kilíčko. :)
Terka, 4. 3. 2014 8:39
Tak dnes 8. den. Chlap to kupodivu drží se mnou, ještě nepřestal. Hlad se pomalu vytrácí, což znamená, že se živiny pomalu doplňují. Cítím se dobře, ani nejsem už moc nafouklá. Takže zase za týden.
Terka, 10. 3. 2014 9:37
Ahoj všem. Dnes jsme s kamarádkou 17.den. Výsledky máme podobné - cca -3,5kg. Každému, kdo si chce pročistit organismus, tak doporučuji. Nenechte se odradit v prvních dnech pocitem nafouklého břicha. Jen musím přiznat,že je oooobrovská s potřeba zeleniny a třetí týden už na některá jídla nemám vůbec chuť.
LaV, 12. 3. 2014 14:35
Zdravím hubňulky :-) dneska jsem začla a asi i skončím. Nejím totiž brokolicu, faz.lusky a červ.řepu jen zavařenou. Jde to něčím jiným nahradit co bych jedla. Nedokážu jíst něco co mi nechutná :-(
Adula, 14. 3. 2014 17:37
Adulo, bohuzel nejde... :( Musi se to jist podle rozpisu. Ale neni to tak spatny. Jidla jou vynikajici...;)
Terka, 14. 3. 2014 22:33
No Terko vynikající tedy rozhodně nejsou. Stále se to opakuje a řepu jsem už vůbec nemohla ani vidět ani cítit. A to ji miluji. Vydržela jsem to , sundala 4kg. Potřebovala bych znovu začít, ale nemůžu sebrat odvahu. Pište, ať se podpoříme.
Renča, 17. 3. 2014 7:51
Ahoj Renčo. Dnes mám 23.den a 4kg dole. Taky se mi do toho moc nechtělo, ale už jsem měla problém obléct jarní oblečení. Takže jsem se našvala, nakoupila zeleninu a začala. Moc mi pomohlo,že jsme se do toho pustily s kamarádkou. Denně si sdělujeme úbytky váhy a pocity :-). Navzájem se podporujeme, takže mě ani jednou nenapadlo,že skončím. Všem přeju,ať zatočíte s nějakým kilem!
LaV, 18. 3. 2014 11:02
Ahoj Renčo. Dnes mám 23.den a 4kg dole. Taky se mi do toho moc nechtělo, ale už jsem měla problém obléct jarní oblečení. Takže jsem se našvala, nakoupila zeleninu a začala. Moc mi pomohlo,že jsme se do toho pustily s kamarádkou. Denně si sdělujeme úbytky váhy a pocity :-). Navzájem se podporujeme, takže mě ani jednou nenapadlo,že skončím. Všem přeju,ať zatočíte s nějakým kilem!
LaV, 18. 3. 2014 11:02
Dobrý den! Chtěla bych se zeptat zda po držení Mačingové diety nastává jojo efekt??? Děkuji!
Petra, 20. 3. 2014 8:53
Adula, tak jsem se nakonec do toho pustila a mám 2 kg dole. Lusky a brokolici jsem vynechala a raději si udělala perkelt z mrkve nebo dala okurek. Tak uvidím jak dál. Hlad není, chutě taky ne, ale mrkev ráno s jablkem to už se mi hnusí...no vydržím :-) Petro to nevím, ale asi ano, pokud přestaneš hlídat co jíš.
Adula, 23. 3. 2014 18:15
Ahoj, já to držím teprve 5. den. Ta červená řepa nic moc, jím ji potmě u televize, pak to dám. Snažím se tomu věřit, že to funguje. Potřebuju nutně zhubnout. Budu psát, jak to pokračuje. Pa Zdeňka
Zdeňka, 26. 3. 2014 13:12
Ahojky, přidávám se do diskuze. Začala jsem v úterý, zhrozila jsem se po velikonočním pojídíní sladkostí a dobrot. Kalhoty a vše se nějak zrazily, jsem hrozně naštvaána protože je to 4 roky co jem přestal kouřit a neustále kynu a kynu. Dostala jsem se na 87 kilo a je to hrůza. knížku mám jako modlu, čtu ji od ledna do kola a až te´d jsem dostala odvahu se pustit změnit můj styl jídla. Jen doufám, že budu hubnout a už se budu lépe hýbat. Zařekla jsem se, že se přeměřím a zvážím až po 28 dnech. Snad to dám. Jen potřebuji občas někoho s kým si pokecat co a jak? Hanka,
Hanka, 24. 4. 2014 11:55
Hani tak ti držím pěsti, já jsem dnes na 11. dni a cítím se super. Ne že bych si nedala křupavý ještě teplý grahámek, ale nějak si to nepřipouštím. Výsledky už na sobě vidím, hlavně se mi tak nějak spevnilo tělo. Jako by fakt odcházel tuk a né svaly.
Katka, 24. 4. 2014 18:41
Ahoj všichni dietáři. Já začínám dnes. Už jsem ji jednou držela a sundala jsem 4kg. Ale přes zimu jsem se opět vypapala. Já to tedy nevážit se, nevydržím. Vážím se průběžně a když vidím, že to jde dolů, dodává mi to sílu pokračovat dál. Nejdůležitější je překonat první týden. Nejhorší složení stravy. Potom už to jde. Tak vydržte a pište ať vím , že v tom nejsem sama. Moc mi to pomáhá. Zdeňko, Hanko, Katko, .......... pište, jak jste na tom.
Renča, 28. 4. 2014 7:10
Ahoj holky, náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi a ráda bych se k vám přidala. Detox jsem držela vloni a výsledky byly naprosto super...jenomže, kdybych já se pak zase nevrátila zpět ke stravě,která mi škodí..ach jo-ta vůle. Takže dneškem začínám znovu druhý týden. Potřebuju shodit do léta, ale hlavně bych si už konečně skoro ve 40ti letech chtěla tu postavu udržet..tak všem moc držím palce a prosím piště sem své úspěchy, protože se tím určitě podpoříme.. Réňa
Réňa, 19. 5. 2014 19:24
Ahoj holky. Dietu držím čtvrtý den, a dole je 1,5 kilo. Necítím se hladová. Jak jste na tom s kávou? Dáváte si ji? Ina
Ina, 22. 5. 2014 6:22
ahoj , tady některá z vás psala, že dopoledne ovoce podle krevní skupiny. Tak to koukám,, já to v tom jídelníčku nemám. Kde se dozvím, co mám jíst? Dík za odpověď. Jinak držím 2. týden a 2 kila dole.
Sysina, 22. 5. 2014 9:50
Sysina - informace o tom, co jíst podle krevní skupiny je v knize na stranách 190 - 217. Ina
Ina, 23. 5. 2014 5:34
Ahoj Ino. Kávu si dávám, protože mám nízký tlak. Místo mléka jsem si koupila sušené sojové - je moc dobré a trošku si ji osladím medem. Bez kávy bych to nevydržela. Už mám za sebou 4 týdny a dole 4kg. Teď to jen vydržet a zase se nevypapat. Snažím se ten jídelníček stále dodržovat. Vařím si, co mi v dietě chutnalo. Třeba řepu už nemůže ani vidět. Tak držím palce a napiš, jak to jde. Renča
Renča, 27. 5. 2014 8:04
Ahojky,na doporučení bývalé kolegyně z práce jsem si zakoupila knihu, nadchlo mě totiž ,jak dobře vypadá.Je mi 40 let a bohužel mám pocit,že přibírám i ze vzduchu.Snažila jsem se chodit 2x-3x týdně cvičit,ale efekt žádný. Začala jsem s detoxem.Nyní mám za sebou 7 dní a je mi fajn.Mám trochu problém sníst 3jdla, nemám totiž vůbec hlad.Je fakt,že mrkev s jablkem už mi trochu leze krkem, ale snažím se to překonat.Druhý týden vypadá pestřejší,tak se těším na nová jídla.Zařekla jsem se,že se vážit nebudu po dobu 28 dní, tak uvidíme, zda budou nějaké výsledky.Pozitivní už dnes je, že se mi supr upravilo vyprazdňování, dříve jsem trpěla zácpou a musela pít zaječickou hořkou vodu. :-( Jen jsem se chtěla zeptat,zda při detoxu pijete také něco jiného než vodu?Děkuji.
JanaB., 21. 7. 2014 5:47
Ahojte holky.Chtei bych s dietou zacit, jen mam alerhii na vlašské orechx.Jdou nahradit třeba lískovyma?? Děkuji za odpověď
Veronika, 29. 7. 2014 16:35
Ahojky, začínám druhý týden a 3 kila dole i kalhoty volnější. Držela to dcera a zhubla 10 kg a na postavě neskutečná změna. Rozhodla jsem se ze dne na den a je to i o psychice to vydržet. Hlad nemám, ale musím doma vařit, tak je to někdy krušné, ale čekala jsem to horší. Tak se všichni držme , zdraví máme jen jedno !!!
Ivet, 20. 8. 2014 10:50
Ahoj tak se pridávám mám 10 den 3,5 kg dole a hrozně mě to baví,je pravda že hlad není jen ry chutě ale dám to..
paja, 24. 8. 2014 21:45
AHOJ tak džím 2. den :-) jsem docela nafouklá a hlad zatím není.. teplá voda po ránu nic moc a kafíčko moc chybí... všem nám držím palečky
Maaya, 2. 9. 2014 10:16
Ahoj, zakoupila jsem knížku a držím dietu 2 týden, nevážím se ani neměřím, podle pani Mačingové se to nemá, ale je to vidět, že jsem zeštíhlela a to nejen v obličeji, ale : mám problémy večeřím kolem 18 hodiny a spát chodím po 22 hod. mám hlad a bolí mně žaludek, co si můžu dát? Zkoušela jsem banán, pomohlo to, ale nevím jestli je to dobře... Mám ráda zeleninové saláty z čínského zelí, rajčat a cibule, také ledový salát a nevím jestli si je můžu k obědu dát, jen tak osolený s itronem a oliv.olejem, ten oběd je pro mně takový neúplný - nepochutnám si na fazolkách ani brokolici, to je pro mně to nejnáročnější jídlo...KS jsem B A to kafíčko mi taky moc chybí, ale dala jsem se na vojnu a musím bojovat anebi si ho můžu někdy dát?...
Terezinka, 5. 9. 2014 7:58
Ahoj Terezinko! Myslím, ze řešení těch večeři bude nejlepší takové, ze si ji dáš na dve casti a jednu sníš v 18:00 a druhou az přijde hlad, ale nejpozději 2 hodiny před spaním. Jídelníček bys měnit nemela, pokud chces dosahnout 100% výsledku. Kafe si dat můžeš, myslím, ze to tam někde zmiňuje. Drzim pěsti! Ja začínám v pondělí :)
viii, 6. 9. 2014 8:12
Ahoj všem! Chtěla bych Vás tady všechny podpořit a tak Vám napíšu, jak to bylo semnou.. :) Jedno úterní odpoledne na konci dubna 2013 jsem potkala po dlouhé době známého, který vypadal fantasticky, jindy byl zamračený nemluvný a silný, teď byl veselý růžový a štíhlý! Popovídali jsme a já jsem si z hodinového nadšeného vyprávění o novém životním stylu odnesla napsané na papírku jméno Antonia Mačingová. Večer jsem přišla domů a internetu jsem si přečetla různé diskuze, tak mne nadchly ještě víc! Hned ve středu jsem si koupila knihu, měla jsem štěstí, že jí u nás zrovna měli.. A rozhodla jsem se, že hned začnu. Po velmi krátkém přesvědčování se rozhodl i manžel, že bude držet basu semnou. S Mačingovou jsem začala, ne kvůli obezitě, neviděla jsem, že mám nadváhu, vždycky jsem si říkala, že to není ještě tak hrozné :), ale kvůli velmi nepravidelnému vyprazdňování, které mnohdy nepřicházelo i 4dny. Nechtěla jsem baštit projímadla, nebo podobné věci a vzhledem k práci si to nemohu ani moc dovolit :) Dříve jsem zkoušela různé diety, které na mne nikdy nefungovaly a účinek byl většinou opačný! :) V tom dubnu před rokem mi bylo právě 37let, mám 168cm a vážila jsem 72kg. Hned od čtvrtka jsme tedy začali. Mám ráda sladkosti, zeleninu jsme moc nejedli. Asi první 3.dny jsem měla chuť na sladké ta pak odezněla.. Přišla jsem z práce a pak hodiny vařila a vařila.. Po nějaké době jsem si najela na systém, který mi práci trochu zlehčoval, ale i časově krátil. Před zahájením jsme neznali jsme cuketu, čerstvou řepu, brynzu atd.. Musím říci, že ani já ani manžel, nejsme mlsní ani na nic alergický, takže nám žádné jídlo nedělalo vůbec problém. První 28. jsme vůbec nepodváděli, ale bylo to velmi těžké! Rodiče zvali na nedělní obědy a moc nechápali, že my teď jíme něco jiného, cítili se uražení, kamarádi se nám smáli na co jsme se to dali ( za nějaký čas, jsme se pak smáli my a smějeme se stále:) a nošení krabiček všude kam jsme jeli, bylo také úžasné ) Co se týká dodržování při první 28., 4 litry si myslím, že jsem nikdy nevypila, ale snažila jsem se. Oříšky jsem nepoužívala vlašské, ale arašídy nesolené, to bylo jediné co jsem upravila :) i tak výsledky byly a jsou ohromující. Po první kůře, to bylo u mě cca 5kg, 7cm pas, 6cm boky... Musím přiznat, že jsem vařila pro dva lidi opravdu velké porce! Mrkvový perkelt byl vždy ze 2kg mrkve, řepový salat ze 3 velikých řep, pečená cuketa 4x velká cuketa atd.. :) Opravdu jsme se doslova a do písmene prožrali k velké spokojenosti. :) Prvních 14dnech se mi břicho ještě o dost zvětšilo, což bylo pro mne akorát potvrzení, že na mne nic nefunguje a navíc jsem z neustálého vaření a trávení času v kuchyni byla každý večer úplně vyřízená, ale stejně jsem neustoupila a držela dál.. :) Největší výsledek přišel až 4.týden to už bylo opravdu dost znát třeba na kalhotech a únava také začala odeznívat a přidala se energie, která se mi vlévala do těla. Pak jsem 28. opakovala během dalších 4.měsíců ještě 2x, ale už ne tak striktně, když zbylo jídlo z předchozího dne, tak jsme ho dojedli následující den a pak když přišlo vaření 3.jídel na jeden oběd, večeři, tak už jsem vybírala jen jedno jídlo, na které jsme měli chuť. Začala jsem si dělat i kávu, která mi hodně chyběla, ale místo mléka jsem dávala sušené sojové a med, přidali jsme i pivo, protože přicházelo léto a žízeň občas byla, ale pili jsme pivo Dry - bez cukru a moc nám chutnalo :) Později jsem vařila dle knihy třeba 3-4dny v týdnu a zbytek jsme přešli na jídla co jsme chtěli. Dnes jsem po dlouhé době udělala řepu :) Výsledek? Za tu dobu jsem se dostala na 59kg, velikost kalhot mám 36 a váhu mám stále stejnou!! Mám 13kg stále dole a neuvěřitelný objem tuku z úplně celého těla také zmizel, začínala jsem na velikosti kalhot 42. Ale co je nejdůležitější, že od prvního dne kakám velmi pravidelně, každý den :))) U mne prostě žádný jojo efekt nepřišel a dnes, neměla bych to říkat, protože je to v rozporu s celkou myšlenkou knihy, jím co chci a váha je stejná. Díky proměně, kterou jsem absolvovala jsem prodala pí. Mačingové minimálně dalších 20.knih :) Cítím se bezvadně a jsem teď opravdu velmi spokojená, okolí říká, že jsem omládla :) mám ve svém okolí asi samé hodné lidi :)) Závěrem bych Vám ráda řekla, že nejhorší a nejdůležitější, je se rozhodnout a myslet to opravdu vážně, chtít to, nepolevovat a nepodvádět! Nehledejte, co Vám nechutná, ale vyzkoušejte to. Malé doporučení, změřte se než začnete: prsa, pas, pupek - nejširší část pod pupíkem, boky, stehno, ruka - biceps a zvažte. Na váhu moc nechoďte během 28, ale změřit ze zvědavosti se během očisty nebojte. Je to zaměřeno hodně na tuk a o tuku je známo, že je velmi lehký a taky velmi objemný, takže kg nejdou tak hodně dolů, ale za to objem ano :) Nebojte se toho, jděte do toho hned zítra, změní Vám to život.. (minimálně při večerním vaření :))) néé dělám si srandu) Pevnou vůli!!! RR
RR, 5. 10. 2014 20:52
Ahoj, mate nekdo radu, zacala jsem pred tremi dny a dodrzuju poctive ale mam kazdy den prujem, skoro cely den prosedim na zachode, Stalo se to nekomu taky? Odezni to?
Kata, 8. 1. 2015 13:29
Ahoj, tak se na tenhle detox taky chystám. Rodina mi moc nepomáhá, přítel a kolegové v práci se mi nejspíš vysmějí :( ale doufám, že to budu já, kdo se bude smát na konec.. nesnáším červenou řepu - od školky, kdy mi ji nutila paní učitelka se mi z ní natahuje, snad se zvládnu donutit.. Škoda, že nemám podporu v okolí, ale chci zhubnout, jsem obézní a protože jsou takoví i moji rodiče, bojím se o svoje zdraví.Sice se cítím skvěle, ale to se citíla i moje mamka než přišla mrtvice..Zkošela jsem 30ti denní výzvu, nezhubla jsem, ale cítím se fakt líp - doporučuju. Když přidám detox...doufám...tak mi držte palce ať to zvládnu a ať se mi lidi nevysmívají, to je dost demotivující a ponižující..
ZdeňkaR, 8. 1. 2015 16:20
Ahoj, tak zítra začínám i s manželem a jsem zvědavá. Řepu jsem nikdy nejedla a brokolici také ne tak uvidíme :-) jen nikde v knize nemůžu najít recept na brynzu s bílkem. Poradíte někdo? Tak se držte...
Elpol, 9. 1. 2015 18:23
Ahoj, bílky s brynzou jsou na straně 55-v Zhubněte jednou pro vždy, a schůdková metoda hubnutí strana 82,tam píše 100g brynzy a 200g rajčat nebo okurky. na teflonové pánvi - bez tuku- osmažit 4bílky, odstavit ze zdroje tepla a pak přimíchat 150g kelímek brynzy.Nevím kterou máš knihu. Detox opravdu funguje :), jen je třeba disciplína a nehledět na váhu ale měřit se. Spousta lidí jsou zoufalí, že měli malý úbytek na váze, a chtěli by zázraky za 28 dní, když přibrali třeba za rok nebo několik let. A ti co píšou o jojo efektu, tak by si měli přečíst knihu znovu, kde mají jídelníček na další 3měsíce- u mě šla váha dole i v tomto období- a nebo přejít na 5:2 jojo efekt nebude :) Káto , prujmy odezní neboj jen vydrž. Všem vám přeji pevnou vůli, ať se daří v očistě těla a zbavení tuků :)
Iveta, 15. 1. 2015 20:00
chtěla bych se jen zeptat....dobrý den.....zda to nezáleží na věku..... a červenou řepu fakt nemůžu...zvracím....náhrada je?....děkuji
bibi, 25. 1. 2015 8:27
Ahojte všichni kdo držíte detox, držím 8 den teprve,mám dole 2kg ,hlad nemám,práci mám náročnou na směny vařim škatulky ,břicho jsem měla nafouklé,ale už není,místo ořechů si dávám mandle,hrozinky jejím tak si je také nedávám,cm zatím neměřím, držíme ho 4 a každá máme 2kg dole. A přitom 2 máme KS O, a 2 KS B,myslím že i toto má vliv na hubnutí.VĚK nerozhoduje u nás u vás . Doufám že vydržíme do konce 28 dní. Vydržet i Vy ,hodně kg z těla pryč nám uteče a budeme zase Kočky
Dana, 9. 2. 2015 21:11
Prosím čím nahradit červenou řepu?
jitule, 22. 2. 2015 10:01
Ahoj Jitule, řepa nejde nahradit. Je tak specifická svými léčivými účinky, že jí nelze s ničím nahradit. Já mám problém s fazolovými lusky, psala jsem i paní Antonii,ale odpověď byla jasná: jestli dávám přednost svým chuťovým pohárkům, nebo zdraví Není co dodat. Zkus si tam přidat třeba více té zeleniny-mrkev, hrášek a okurek. Já to tak dělám a dá se sníst. Obdivuji lidi, kteří ji zbožňují a samozřejmě i ty zmiňované lusky :) . Já mám teď 28 za sebou a mám teď schůdkovou metodu, takže po 3 měsících opět 28, dokud nebudu spokojená s mým tělem. Už aby to bylo a pak najedu na 5:2 .Tak držím palce s řepou, je opravdu moc moc důležitá
Iveta, 22. 2. 2015 17:35
Ahoj holky co držíme detox,jsem už dnes 22 den, mám radost ze to zvládám bez velkých prohřešků, mám dole 5kg, cm zatim nevim ,ale je to uz znat. Cítím i volnější kalhoty na stehnech a i v pase. Řepu střidám vařenou a i syrovou . Opravdu je pravda,že nejsou takové chutě na sladké i slané veci .Držte se všichni a vydržte stoji to zato,,Za týden uvidíme víc pa,,,,,,,,,,Ještě nevím zda pokračovat ve schůdkové nebo dělené stravě, chybí mi chleba a brambory,ale celerové hranolky jsou opravdu výborné k masu,
Dana, 23. 2. 2015 12:04
Ahoj,moje sestra tuto dietu držela krásně zhubla a zlepšil se ji exém,chtěla bych do toho jít také přibrala jsem po lecích na astma od léta 12kg hrůza :-( ,exém mě netrápí tolik jako sestru mám těžké astma potravinovou alergii..takž jsem převážně živa chléb rohlíky ..samá nezdravá jídla ,dřív jsem snědla jablek...teď je nemůžu,ihned mám pupence kolem pusy a uvnitř mě štípe i v krku s mrkví je to taktéž..po medu se mě zhorší exém a vlašské ořechy ty jsou nejhorši už ani nevím jak chutnají,stačí když peču cukroví musím v rukavicích,stači když je melu tak jsem dušná,jablka mrkev bych mohla kdyby byli tepelně upravené ale nevím jestli by to mělo vůbec ten účinek...med vynechat a prosím o radu čím bych mohla nahradit ořechy..vím že mě nevadí burské oříšky.Moc děkuji za rady
Marťa, 17. 1. 2016 17:39
Mám 160 cm, měla jsem cca 59-61 kg, tukové polštářky všade, potivě jsem držela od začátku ledna 2014, po cca 3 měsících říkám - kde mám zadek? - tenkrát dole asi 5 kg, ale vzhledem jako 8-10 kg, manžel zhubl asi 10 kg, pak asi 2kg přibral, způsob jídla jsem si udržela, dnes 52 let a mám při 53-54 kg svou dívčí váhu. Věřím- projíst se, projíst... Vl.
Vlastas, 25. 3. 2016 18:33
Chtěla bych to také zkusit, ale tu červenou řepu fakt nedám ...nedá se opravdu něco místo toho???
Beruska, 30. 3. 2016 15:36
Dobrý den, chci začít s touto dietou, ale bohužel jsem alergická na celer, dá se něčím nahradit. Vždy po něm oteču a zvracím.
Šárka, 14. 4. 2016 6:53
Ahoj. Tak já jsem začala s tímto detoxem v sobotu, teď tedy 4.den. Co se týče zasycení atd, tak s tím problém nemám, hlad necítím. Jídlo mi také chutná, zatím i mrkev s jablkem Ještě jsem poměrně nafouklá tak doufám, že to brzy přejde. Rozhodně chci očistit své tělo, ale především zhubnout a „nakopnout“ metabolismus. A přijmout správné stravovací návyky..to je ten cíl..Ale fakt bych ráda zhubla 5kg, tak mi držte palečky, stejně jako budu já vám:-)
Any, 26. 4. 2016 11:41
Ahoj, když jsem to držela před 3 roky,tak jsem černou kávu pila 2krát denně. Nejedla jsem přesně podle jídelníčku. Ty jídla jsem si vybírala,jak jsem chtěla.Červenou řepu jsem vydržela jíst jen týden. Je mně odporná. Od druhéhotýdne jsem pila i bílé vínečko.Medu a oříšků tam bylo fakt málo.Nechutná mně to. Brynzu s bílkem jsem nejedla vůbec,ryby ani náhodou. Dole jsem měla 4.týden 8 cm v pase atd.Mám po 3 letech cpaní se zákusky,zmrzlinou,smažákem s tatarkou atd vše zpět, ale nevadí. Držím to volně, červenou řepu můj organismus nevidí,oříšky vlašské taky ne. Ted popíjím pivko. No uvidím. Eidamu je moc.Jím hermelíny plněné směsí, romadůry, dnes jsem si dala v Peci pod Sněžkou nakládaný hermelín,no uvidím........Eva
Eva, 21. 5. 2016 17:30
Nedam dopustit na 28-detox,,,,vysledky uzasne.stravu dodrzuji rok,citim se skvele,nadbytecna kila jsem shodila,jsem plna energie,plet je zarivejsi. Cvicim pravidelne,joga,beh,fitnes.,,, Dekuji pani Macingove,,,,doporucuji vsem,kteri bojuji s kileckami navic..
Bara, 25. 7. 2016 20:49
Moc zdravím
Milky, 4. 5. 2017 6:14
Dobrý den, mám alergii na kiwi, poradíte mi čím jej mohu nahradit? Díky, Petra
Petra, 29. 6. 2020 4:52
Nový komentář do diskuze: