Díky cvičení na Power Plate se pořádně zapotíte

23. srpen 2012 | Cvičení | Cviky | komentáře: 5
Cvičení na Power Plate


Slyšeli jste už o přístroji na cvičení Power Plate? Říká se o něm, že je to hotový zázrak, díky kterému nejen posilujete tělo, relaxujete, ale i můžete zhubnout. Ve světě si ho chválí ty největší celebrity a i u nás se stává velmi oblíbeným. Cvičí se pouze 30 minut 2 - 3x týdně. Během jednoho cvičení můžete spálit až 2 000 kJ.

Speciální vibrační technologie Power Plate působí na svalová vlákna, s každou vibrací vykonává tělo několikrát reflexní akci. Díky tomu účinně působí na redukování tuků, celulitidu, relaxaci a zlepšení kondice.

Jak na cvičení?

Pokud se chystáte na první cvičení, domluvte si cvičení s trenérem. Ukáže vám cviky a správnou techniku. Pohodlně se oblečte a pak hurá na cvičení. Nezapomeňte na tekutiny a ručník. Při cvičení se opravdu zapotíte. Na druhý den můžete cítit i všechny procvičované svaly.


Kde je všude Power Plate?

Cvičení na Power Plate naleznete teď už v téměř každém větším městě (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Vyškov, Opava, Přerov, Zlín, Plzeň, Tábor,...). Zpravidla ho mívají ve fitness centrech nebo studiích. Pokud se vám vibrační plošina zalíbí, můžete si ji pořídit i domů. Cena je ale poněkud vyšší.

Kolik cvičení stojí?

Cena Power Plate je různá. Ve větších městech stojí více než v menších. Cvičení stojí 100 - 400 Kč. S permanentkou se můžete dostat i na cenu pod 100 Kč.


Je pro vás PowerPlate vhodný?

PowerPlate je vhodné pro všechny - ženy i muže. Není ale vhodný pro těhotné, diabetiky, při migréně, epilepsii, trombóze a nádorovém onemocnění. Vždy se raději poraďte s lékařem.

Cviky na Power Plate

Existuje několik základních cviků, které si můžete na přístroji zacvičit. Můžete na něm cvičit kliky, posilovat celé tělo, také na něm můžete relaxovat nebo cvičit podle trenéra. To vám vše ukáže při první návštěvě trenér.

Vyzkoušeli jste už někdy cvičení na Power Plate? Líbí se vám toto cvičení? Podělte se o zkušenosti v diskuzi.

Foto: powerplate.com


 

Diskuze k článku (celkem 5):
Známá si to dost chválí a trošku to jde na ní poznat. Já sem se k tomu zatím dokopala protože nemám čas ale určitě to chci vyzkoušet.

Pavla 24. srpen 2012 06:53

Můžu též potvrdit. Toto cvičení je skvělý,pokud chcete zhubnout, tak děte do toho.

Nikitka 27. srpen 2012 23:56

Nemohu vynachvalit. Devcata jdete do toho. Jsem po urazu a Power Plate mi pomohl zpet k zivotu.

toytoya 11. září 2012 14:18

Super cviceni, pomohlo mi dostat se do pohody a ve finale k miminku :0) asi se mu to vrteni libilo tak s nami zustal. Ted se ke cviceni vracim a uz se moc tesim je to bomba!

Lisbeth 30. prosinec 2012 21:48

je to opravdu super
!!!! :)

Denisa 25. březen 2013 12:01

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.