logo

Co je DetoxActive a jak funguje?

Detox Zelené potraviny Imunita
DetoxActive

Cítíte se bez energie a plní únavy? Trápí vás často zácpa nebo průjem? Zhoršila se vám kvalita vlasů a nehtů? Nebo se u vás objevují jiné problémy? Možná máte zaneřáděný organismus a hodil by se vám nějaký detox. Co tak zkusit zcela přírodní produkt DetoxActive? Obsahuje 8 přírodních složek, které se o očistu organismu postarají za vás.

DetoxActive je unikátní přípravek na očistu těla, který obsahuje kombinaci 8 přírodních látek, jež podporují očistu a detoxikaci organismu. Tyto látky jsou převážně zelené potraviny, které jsou známy svými pozitivními účinky na zdraví.


detoxactive

Co je DetoxActive?

Unikátní doplněk stravy
na detoxikaci a očistu těla
Obsahuje 8 přírodních látek
(chlorella, spirulina, zelený ječmen, mladá pšenice, acai berry, maqui berry, aloe vera a ostropestřec mariánský)


Proč detoxikovat tělo?

Nejen nezdravým životním stylem je naše tělo zaneseno škodlivými látkami, což se na něm neblaze projeví. Škodlivé látky se do organismu dostanou prostřednictvím nevyvážené stravy, alkoholu, kouření, chemie v jídle, léků nebo špatného ovzduší. K tomu se připojí rovněž stres, nevhodná dieta, nedostatek pohybu nebo sedavý způsob života.

Jako důsledek zanesení organismu se mohou objevit různé problémy jako zažívací problémy, alergie, ekzémy, akné, mykózy, horší stav nehtů a kůže, únava, nechuť, nedostatek energie, nadváha nebo problémy s imunitou.

Nejen na jaře a na podzim nastává optimální doba na očistu těla, ale i kdykoliv jindy běhm roku. Někteří doporučují co čtvrt roku nebo dokonce i častěji.

Detoxikace organismu je důležitá, může vám pomoci očistná kúra bez alkoholu a kouření, konzumace sladkostí, tučného masa, zpracovaných potravin, odlehčený dietní jídelníček, detoxikační kúra a nebo pilulky, které jsou určeny na detoxikaci a očistu těla.

Oblíbené jsou kapsle DetoxActive, které obsahují 8 jedinečných přírodních složek, které vám s očistou pomohou.

Co je DetoxActive?

Detox Active je doplněk stravy, který je určen na detoxikaci a očistu organismu. Nachází se v něm 8 přírodních látek, které se maximálně postarají o svou funkci. Jedná se o chlorellu, spirulinu, zelený ječmen, mladou pšenici, acai berry, maqui berry, aloi vera a ostropestřec mariánský.

Detox Active vyrábí česká firma ADVANCE nutraceutics. Aktuálně stojí v akci pouze 379 Kč, což je výborná cena na to, že vám vydrží měsíc nebo dva měsíce (záleží podle typu užívání). Doporučená cena je 539 Kč.

Jaké má účinky?

Přírodní doplněk stravy DetoxActive se může díky obsahu účinných přírodních látek pochlubit mnohými účinky. Jedná se o například o tyto:

 • Detoxikace a očista organismu
 • Působí na správnou činnost trávicí soustavy
 • Podporuje imunitu a obranyschopnost organismu
 • Dodává energii a vitalitu
 • Doplňuje vitamíny a minerály
 • Napomáhá zdraví jater
 • Má vliv na tělesnou hmotnost
 • Pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi
 • Pozitivně působí na pokožku
 • Ochraňuje buňky před působením volných radikálů

Co v něm najdete?

DetoxActive je doplněk stravy, který obsahuje 8 přírodních látek, které organismus přirozeně detoxikují. Jsou tam tyto látky:

Chlorella

Chlorella je sladkovodní řasa, která roste v čistých vodách. Pozitivně působí na detoxikaci a očistu těla, ovlivňuje imunitní systém, dodává energii a mnoho dalšího.

Spirulina

Spirulina je sinice, která se pyšní mnohými účinky. Napomáhá detoxikaci a správnému zažívání, jedná se o antioxidant, tlumí chuť k jídlu a kontroluje hladinu cukru v krvi.

Zelený ječmen

Zelený ječmen je superpotravina, která obsahuje řadu cenných látek, napomáhá očistě těla, lepší imunitě, lepší činnosti střev, hubnutí a ochraně buněk.

Mladá pšenice

V mladé pšenici najdeme hodně minerálních látek a vitamínů. Pozitivně působí na trávení, hladinu cukru v krvi, neutralizuje kyselé látky v organismu a ovlivňuje projevy stárnutí.

Aloe vera

Aloe vera je dužnatá rostlina, která má řadu účinků. Posiluje imunitu, detoxikuje, podporuje metabolismus, snižuje hladinu cukru v krvi a pomáhá i na kožní problémy.

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec je bylinka, která příznivě působí na činnost jater, pomáhá na pročistění a normální trávení, podporuje imunitu a udržuje normální hladinu krevního cukru.

Acai berry

Toto ovoce z Jižní Ameriky rostoucí na palmě dodává tělu energii, obsahuje antioxidanty a cenné látky, zrychluje metabolismus a pozitivně působí při hubnutí.

Maqui berry

Opět se jedná o ovoce z Jižní Ameriky, které obsahuje velké množství antioxidantů. Bobule mají protizánětlivé účinky, tlumí hlad a jsou často součástí různých přípravků na hubnutí.

Jaké má DetoxActive výhody?

 • Jedná se o unikátní směs přírodních látek
 • Tato směs obsahuje 8 jedinečných látek
 • Kapsle byly vyrobeny v České republice
 • Nenajdete v nich zbytečnou chemii
 • Jedno balení vydrží na měsíc nebo dva měsíce
 • Pilulky jsou bez lepku a bez laktózy
 • Cena je velice nízká
 • Koupíte ho levně přímo u výrobce v e-shopu

Proč si DetoxActive koupit?

Tento výrobek vyrábí česká společnost ADVANCE nutraceutics, s.r.o. v závodech v České Třebové nebo Kopřivnici. Firma své produkty vyvíjí nejen na základě vědeckých poznatcích a studiích, ale i vychází z tradičních účinků přírodních látek. Díky tomu vyrábí ty nejkvalitnější produkty na trhu. Výrobky obsahují převážně přírodní látky a nejsilnější extrakty. Přísná vstupní a výstupní kontrola zaručuje kvalitní výrobek, kterým je i DetoxActive.

Co přesně obsahuje 1 tableta?

Aktivní látka1 kapsle
Chlorella100 mg
Spirulina100 mg
Zelený ječmen100 mg
Mladá pšenice100 mg
Aloe vera20 mg
Acai berry20 mg
Maqui berry20 mg
Ostropestřec mariánský  10 mg

V tabletě se tudíž nachází tyto složky: chlorella, spirulina, zelený ječmen extrakt, mladá pšenice extrakt, želatina, aloe vera extrakt, acai extrakt, maqui berry extrakt, ostropestřec mariánský extrakt.

Jak se užívá? Jaké je dávkování?

Přípravek DetoxActive se užívá zhruba 15 minut před jídlem. Následně ho pořádně zapijte vodou. Jedno balení obsahuje 120 kapslí.

Užívat byste je měli podle toho, jaky si vyberete typ užívání:
- intenzivní kúra
- dlouhodobé užívání

Při intenzivní kúře berete 2x denně 4 kapsle. Jedno balení vám vydrží na měsíc.

Při dlouhodobém užívání berete 2 kapsle denně. Jedno balení v tomto případě vydrží na dva měsíce.

Kdo by ho neměl užívat?

Tento doplněk stravy by neměly užívat těhotné a kojící ženy, není vhodný ani pro děti. Pokud nesnášíte dobře některou ze složek tohoto přípravku, přípravek neužívejte. Opatrní by také měli být ti, kteří užívají léky na snížení srážlivosti krve, a raději by se měli poradit se svým lékařem, zda ho smí užívat.

Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Zkušenosti uživatelů jsou vesměs pozitivní. Podívejte se na recenze zákazníků, rovněž napište svoje do diskuze na fórum na stránkách.

detoxactive recenze

Zdroj: Heureka

Kde můžete DetoxActive koupit?

Přípravek DetoxActive koupíte levně v oficiálním e-shopu www.DetoxActive.cz, kde navíc mají občas akce, které opravdu potěší. Aktuálně je zde 30% sleva. Při koupi více balení je navíc doprava zdarma. Můžete ho koupit i v některých lékárnách, tam je ale cena často mnohem vyšší než tato akční (doporučená cena je 539 Kč).Diskuze k článku


Potřebuju očistu jak sůl, takže vyzkouším tento přípravek
Kristýn, 18. 2. 2020 8:32
Určitě neuděláte chybu, budu si kupovat druhé balení a zatím spokojenost.
Radka, 1. 3. 2020 18:14
Nový komentář do diskuze: