logo

Dieta podle herečky Ivany Chýlkové

Diety Slavné diety Diety na hubnutí
dieta

Zhubněte s unikátními produkty:


Také herečky musejí dbát na štíhlou linii. I když je to k nevíře, tak jednou z nich je i Ivana Chýlková. Rovněž ona potřebovala zhubnout a dostat se opět do kondice. Víte, co přesně vyzkoušela?

Ivana Chýlková je známá česká herečka, která se narodila v roce 1963. Tak jako ostatní herečky, tak také ona dbá na svou linii a hledá nové způsoby, jak toho docílit. Tato velmi vysoká herečka, která se může pyšnit tím, že má štíhlost v genech, vyzkoušela opět něco nového, protože i u ní se projevuje stáří a zvyšující se váha. Jak vypadá dieta podle Ivany Chýlkové?

V roce 2011 společně se se svým manželem Janem Krausem držela krabičkovou dietu. Nedržela ji však kvůli tomu, že by potřebovala zhubnout, nýbrž kvůli pravidelnému příjmu potravy. Při pracovním režimu od šesti ráno do desíti večer nestíhala vařit a připravovat jídlo, tak jí krabičková dieta připadla jako výborná alternativa stravování.

Krabičková dieta je založena na tom, že na základě objednávky programu (hubnoucí, udržovací, nabírací atd.) vybraná firma doručuje každý den nebo několikrát týdně jídlo v krabičkách na celý den a to se sní bez ohřátí nebo se ohřeje. Existuje mnoho firem, které provozují krabičkou dietu, je možné si vybrat jak program, dobu, tak i místo (domů nebo do práce), kam se bude jídlo doručovat.

Night FatBurn Extreme je nový doplněk stravy se zajímavou citrónovou příchutí.

Ovšem poslední dva roky měla Ivana Chýlková pocit, že bydlí mimo své tělo a chtěla udělat změnu, aby se zase vše vrátilo do normálu. Kamarádka ji doporučila Metabolic balance u Magdaleny „Madlen” Mikulandové. Ivana tuto dietu začala dodržovat a nemohla si ji vynachválit. Zároveň se jí odstranila únava, lépe spala a samozřejmě také něco zhubla.

Co je Metabolic balance?

Jedná se o program, který upravuje látkovou výměnu a tím se reguluje i tělesná hmotnost. Vymysleli ho němečtí odborníci. Plán se dělá vždy na míru, aby byl co nejúčinnější. Dieta, u níž je nutná pravidelná strava v intervalech po pěti hodinách, má několik fází, které jsou různě přísné.

Jídelní plán se po rozboru krve a celkové anamnéze vytvoří pomocí počítačového programu vždy na míru, aby odpovídal metabolismu dotyčného a aby ho nezpomaloval. Tělu se pak dodají látky, které mu chybí a látky, které mu přebývají, se v příjmu potravy naopak sníží. Zajímavostí je, že se nehledí na obsah kalorií, ale na působení potravin, díky čemuž se aktivuje přirozený zdravý metabolismu těla.

Víte, jak vypadá NUPO dieta?

V jídelníčku se vyskytuje hlavně zelenina, libové maso, ryby, mléčné výrobky, luštěniny, semínka, žitný chléb, ovesné vločky aj. Naopak nejedí se brambory, pečivo, těstoviny, polotovary, light výrobky, sladidla, sladkosti a potraviny, na které má dotyčný alergii.

Mezi pozitivní účinky, kterými se může program Metabolic balance kromě hubnutí pyšnit, patří i zlepšení různých zdravotních problémů.

Program Metabolic balance nabízejí různá studia nejen v Praze, ale i ve větších městech republiky.

Máte s tímto programem zkušenosti?


Nový komentář do diskuze: