logo

Hubneme s KetoFit: Keto low carb jídla

Články Keto Potravina Recenze
keto low carb jídla ketofit

KetoFit se řadí mezi oblíbené ketonové diety, které jsou založeny na dodržování určitých pravidel a konzumací speciálních potravin. Unikátní pokrmy vypadají zajímavě a jsou velice chutné. K tomu se na vás čeká hubnutí bez hladu a cvičení. Podívejte se na další informace.

V naší recenzi jsme se podívali na základní pravidla, která s sebou přináší dieta KetoFit. K tomu jsme vyzkoušeli dietní low carb jídla, která nabízí tato netradiční dieta. Budete překvapeni, jak si na všem pochutnáte. Ochutnejte pizzu, burger, džemy, palačinky nebo těstoviny.

✅ Co je ketodieta KetoFit?

KetoFit je ketodieta, která byla speciálně vyvinuta pro ženy. Jedná se o jedinečný způsob hubnutí, u kterého nemusíte vymýšlet složité jídelníčky a recepty, tvrdě sportovat nebo hladovět. Dieta je sestavena tak, abyste ji dodržovala bez práce a bez stresu.

Jíte unikátní pokrmy (studená i teplá jídla) v pravidelných intervalech. Dodržujete dvě fáze, jedna je hubnoucí a druhá stabilizační. Pro obě platí určitá pravidla, která vám pomohou k získání nové váhy. Tyto pokrmy jsou proteinové a nízkosacharidové neboli low carb.

Díky tomu, že je dieta vytvořena speciálně pro ženské tělo, dodává mu vitamíny a stopové prvky, které ženy potřebují. A to nejen kvůli hubnutí, ale pro ochranu krásy a zdraví.

 • Hubnete rychle a efektivně
 • Nemusíte sportovat
 • Nemáte pocit hladu
 • Můžete si vybrat z různých pokrmů
 • Hubnete bez jojo-efektu
 • Neutratíte peníze
 • Pokrmy levně pořídíte v e-shopu

✅ Jaká má pravidla?

Aby bylo vaše hubnutí rychlé a účinné, je nutné dodržovat dvě fáze. První fáze je hubnoucí, při které velice rychle hubnete, a druhá fáze je stabilizační sloužící ke stabilizování (zafixování) váhy při návratu k běžné stravě.

Podle přísných pravidel jíte pokrmy KetoFit, které jsou proteinové s nízkým obsahem sacharidů, s dostatkem vlákniny a cenných látek.

low carb pokrmy ketofit

Proteinové low carb porkmy získáte v shopu

1. fáze hubnoucí

První fáze hubnutí s KetoFitem je založena na dodržování redukčního plánu podle toho, kolik kilogramů chcete zhubnout. První změny na postavě a i na váze uvidíte velice rychle.

Nemusíte trávit dlouhé hodiny v kuchyni, protože jíte pouze jídla z balíčku a ta připravíte do pár minut. K nim můžete přidat rovněž další povolené suroviny. Je to jednoduché a rychlé.

 • Jíte co tři hodiny
 • Za den sníte 5 jídel KetoFit
 • Každý den vypijte nejméně 3 litry vody
 • K tomu si dejte 500 gramů povolené zeleniny za den

Podle vybraného redukčního plánu dodržujeme první fázi. Nejkratší trvá týden, nejdelší pak šest týdnů. Pokud chceme zhubnout jen trošku, vybereme si kratší plán, pokud více tak delší. S KetoFitem hubneme v této fází zpravidla velmi rychle.

⏩ Nejlepší ceny pro vás
Redukční plán SOFT - 1 týden
Redukční plán OPTIMAL - 2 týdn
Redukční plán MAXI - 4 týdny
Redukční plán MAXI PLUS - 6 týdnů

Během této fáze zapomeňte na všechna běžná jídla a začněte si připravovat proteinová jídla KetoFit. Smíte pouze povolené potraviny a povolenou zeleninu.

Jídla však nejsou nechutná nebo nudná. Existují různé recepty a tipy k vylepšení a každé vaše jídlo vás bude bavit. Samozřejmě nemůže všechno chutnat všem, ale jistě najdete dietní jídla KetoFit, která si oblíbíte.

Jídla můžete doplnit zeleninou syrovou nebo vařenou (ředkev, kedlubna, salát, ředkvičky, ředkev, okurka, brokolice, květák, kapusta, cuketa, lilek, celer, česnek, cibule, kysané zelí), dále smíte houby, olivy, koření, bylinky, koření atd.

2. fáze stabilizační

Abyste o novou váhu nepřišla, následuje druhá fáze, která ji stabilizuje při návratu k běžné stravě. Opět dodržujte dietní plány KetoFit, ale již je doplňujte dalšími pokrmy.

Tato fáze už není tak přísná, ale pokud ji budete flákat, celá dieta se může projevit jojo efektem, což určitě nechcete.

 • Jíte co tři hodiny
 • Za den sníte 3 jídla KetoFit
 • K tomu přidáte 2 bílkovinná jídla
 • Každý den vypijte nejméně 3 litry vody
 • Smíte jíst i další pokrmy

Podle vašeho redukčního plánu pokračujte druhou fází, která opět trvá několik týdnů. Během této fáze rovněž hubneme s KetoFitem, ale již to není tolik jako u předchozí fáze.

Nejlepší ceny pro vás
Redukční plán SOFT - 3 týdny
Redukční plán OPTIMAL - 4 týdny
Redukční plán MAXI - 5 týdnů
Redukční plán MAXI PLUS - 9 týdnů

Váš jídelníček s Keto Fit bude již pestřejší. Smíte do něj zařadit všechny suroviny, které byly uvedené v první fázi a k tomu přidat i plno dalších ingrediencí. Jediné omezení je, že jedno jídlo nesmí mít energetickou hodnotu vyšší než 600 kJ.

Pravidla říkají, že u níže uvedených surovin je nutné dodržovat určitou gramáž a četnost. O tom se více dozvíte na jejich stránce.

Rovněž zařaďte do jídelníčku

 • Zeleninu
 • Mléčné výrobky (jogurt, tvaroh, sýry, cottage, mozzarella atd.)
 • Sójové výrobky (uzené tofu a tempeh)
 • Maso (hovězí, kuřecí, králičí, krůtí)
 • Ryby (tuňák v konzervě bez oleje)
 • Šunka (kuřecí, krůtí)
 • Vejce
 • Ořechy
 • Pečivo (max. 50 g)
 • Ovoce (max. 100 g)
 • Přílohy (max. 50 g v suchém stavu)
 • Brambory (max. 100 g před vařením)

✅ Proteinové pokrmy KetoFit

Možná si už představujete, že dietní jídla musejí být nepochybně nudná, bez chuti a nedají se téměř pozřít. Ale to tak není. Možná to platilo před třiceti lety, nyní si na nich pochutnáte.

Tato jídla jsou nízkosacharidová neboli low-carb, to znamená, že obsahují nižší podíl sacharidů a vyšší podíl proteinů. Proto se jim někdy říká proteinová jídla.

protein jídla pokrmy

Protein jídla a pokrmy koupíte v shopu

Máte ráda těstoviny s hutnou omáčkou a sýrem, pizzu, burger, palačinky, omelety nebo polévky? Nemusíte se jich vůbec při KetoFit dietě vzdávat. Vyberte si z velké nabídky chutná jídla, která vás nebudou nudit.

A když zapojíte recepty nejen z receptáře, nikdy nebudete jíst nechutná jídla nebo stále stejná jídla. Stačí jen trošku zapojit kreativitu v kuchyni a dáte si vždy něco chutného.

Hlavní low carb jídla

Zpestřete si svůj jídelníček zajímavými pokrmy, které jste dosud běžně jedla. Máte ráda těstoviny s omáčkou, pizzu nebo burger? I tyto pokrmy můžete při keto dietě. Ale ne v běžné verzi, ale pouze ve speciální low carb/proteinové verzi.

Protein VEGE burger

Nechcete se při dietě vzdávat burgeru? Tak to nemusíte, protože KetoFit nabízí speciální keto burger, který je navíc veganský. Smíte ho při low karb i ketogenní dietě. Podívejte se na recept na vege burger.

vegan burger vege keto fit

Proteinovou pizzu (korpus) pořídíte v shopu

Jednoduše směs v prášku smícháte s vodou a olejem, po hodině vytvarujete placičky a ty osmažíte. A pokud nemáte ráda burger, tak vyzkoušejte kuličky s omáčkou nebo kuličky do polévky. Hodí se k různým pokrmům, stačí ji jen vyzkoušet.

Proteinová pizza

Pizza patří mezi nejoblíbenější jídla, ale rozhodně nepatří do low carb diety. Alespoň ta klasická. Ale KetoFit vytvořil speciální těsto, které smíte právě při keto detě. Nemusíte smutit, že se musíte o tuto lahůdku vzdát.

Nabízí buď prášek na nízkosacharidové těsto, nebo rovnou korpus. Je to jednoduché a za pár minut budete mít na stole proteinovou pizzu. Stačí ji jen namazat omáčkou a ozdobit surovinami.

proteinová pizza korpus ketofit

Proteinovou pizzu (korpus) pořídíte v shopu

Při redukci hmotnosti bude tato pizza se sníženým obsahem sacharidů pro vás ideální. Chutná výborně a zasytí na dlouhou dobu. Stačí ji jen náležitě ozdobit a upéct. Vyzkoušíte ji?

Bezsacharidové těstoviny

Běžné těstoviny jsou plné sacharidů, proto se do proteinové diety vůebc nehodí. Alternativou jsou konjakové těstoviny s ovesnou vlákninou. U KetoFitu najdete Fit Spaghetti, které jsou dietní a bez sacharidů.

Nízkokalorické špagety neobsahují žádný tuk, chemii, lepek nebo glutamáty. Ale najdete v nich glukomanan, který přispívá ke snížení hmotnosti v rámci nízkoenergetické diety.

Rajčatová omáčka

Až se to nezdá, rajčata jsou bohatá na sacharidy, z čehož jasně vyplývá, že byste je měla během low carb diety omezit. Pokud ale použijete omáčku se sníženým obsahem sacharidů, tak nemusíte. A tu přesně nabízí KetoFit.

Tato keto omáčka obsahuje sušenou zeleninu, koření a trošku oleje. Je příjemně sladká a neuvěřitelně hustá. Rozhodně se nejedná o nějaký protlak smíchaný s vodou. Tahle se bude hodit k těstovinám, na pizzu, na burger nebo k masu.

Výhodou je její rychlá příprava: směs pořádně smíchejte s horkou vodu a následně ji použijte přesně podle sebe. Můžete k ní přidat i česnek nebo chilli papričku, ať je ostrá.

proteinová keto omáčka ketofit

Chutnou keto omáčku koupíte v eshopu

Další keto omáčky, které výrobce nabízí, je kuře na paprice nebo svíčková. Opět se jedná o low carb verzi, která uspokojí vaše chuťové buňky, i když je zrovna vaším přítelem dieta.

 • Svíčková omáčka
 • Kuře na paprice - omáčka
 • Rajčatová omáčka

Proteinové polévky

Během ketonové diety se hustých polévek rozhodně nemusíte vzdávat. Ale mějte na paměti, že připravené polévky doma nebo v restauraci se zahušťují moukou, kterou byste zrovna při dietě KetoFit měla vypustit ze svého jídelníčku.

Proteinová polévka není nudná. Zrovna u českého výrobce KetoFit si jednoduše vyberete z mnoha druhů. Chcete zeleninovou, žampionovou, sýrovou nebo raději máte kulajdu nebo gulášovou? Stačí si jen vybrat.

Poctivá polévka v keto verzi má nízký obsah sacharidů, samozřejmostí je věrná chuť, obsah vitamínů a minerálů, vláknina a obsah bez chemie.

proteinové polévky fit

Proteinové polévky získáte v shopu

Gulášová proteinová polévka

Tato polévka je jednou z novinek, kterou na trh přináší KetoFit. Koupíte ji v e-shopu. Hodí se po celou dobu držení keto diety, jelikož má nízký obsah sacharidů a špičkové složení.

Výrobce se snažil o zachování věrné chuti, proto se v ní nachází sušené hovězí maso, sušená zelenina a smažená cibule. Je bez chemie a GMO.

Asi byste to nečekala, ale tato polévka obsahuje hovězí kolagen.

Gulášovka zasytí na dlouhou dobu a nachází se v ní dávka 26 vitamínů a minerálů, které jsou pro krásu ženy důležité. Nechybí v ní ani vláknina.

Jak ji připravit?:
Do misky nebo talíře nalijte 200 ml horké vody nebo polotučného mléka, přisypejte 29 gramů polévky v prášku a pořádně promíchejte. Nechejte odpočinout 3 minuty. Můžete ji prodávat s keto rýží nebo krutony.

Proteinová kulajda

Opět se jedná o novinku, která vám připomene polévku od babičky. Ale tentokrát se jedná o krémovou dietní polévku s chutí kopru, hub a vajíčka. Získáte ji v e-shopu.

Na rozdíl od dlouhého vaření běžné kulajdy, tuto připravíte za 5 minut. A je vhodná při hubnutí, keto dietě a k udržení štíhlosti.

Výrobce použil přírodní ingredience, díky kterým má špičkové složení zahrnující i dávku cenných látek, smetanu, sušenou zeleninou, houby, bramborová vláknina.

Chutná polévka zasytí na dlouhou dobu, nenajdete v ní glutamáty, zbytečnou chemii a sacharidy.

Jak ji připravit?
Do misky nebo talíře nalijte 200 ml horké vody nebo mléka, přisypejte 29 gramů prášku a pořádně promíchejte. Nechejte odstát asi 3 minuty. Nakonec ji dochuťte octem a solí.

Jaké polévky můžete ochutnat?

 • Brokolicová
 • Česneková
 • Gulášová
 • Kulajda
 • Kuřecí
 • Sýrová s pórkem
 • Hrášková vegan
 • Zabijačková
 • Rajská
 • Thajská
 • Žampionová

Proteinové omelety

Možná si na první pohled řeknete, že se jedná o úplně obyčejnou omeletu, kterou doma zvládne připravit naprosto každý. Ale tak to není. Jedná se o speciální proteinové omelety, které zasytí na dlouhou dobu a obsahují řadu vitamínů, minerálů a vlákninu. Zakoupíte je v e-shopu.

Omelety KetoFit si nemusíte dát pouze k snídani, ale i ke svačince, obědu nebo večeři. Když prostě na ni budete mít chuť, tak si ji připravíte do pár minut.

Jaké proteinové omelety ochutnat?

 • Čabajková
 • Česneková
 • Sýrová s pórkem
 • Žampionová
 • Slaninová

Proteinové tyčinky

Potřebujete rychlou svačinku nebo jen tak nahradit jídlo? Sáhněte po proteinových low carb tyčinkách. KetoFit nabízí unikátní low carb tyčinky, které jsou vhodné právě při keto dietě, jelikož obsahují jen nepatrné množství cukrů.

Vyberte si z několika zajímavých příchutí, které vás nikdy nebudou nudit. Najdete v nich kvalitní bílkoviny, vlákninu a další důležité látky. Dokonale vás zasytí, uspokojí chuť na sladké a nahradí jídlo.

proteinové tyčinky ketofit

Keto tyčinky pořídíte v shopu

Můžete ochutnat následující tyčinky:
Tyčinka Fresh citron - extra low carb
Tyčinka Fresh jahoda - extra low carb
Mléčné tyčinky
Kokos-čokoláda SLIM PROTEIN
Cappuccino SLIM PROTEIN
Vanilka SLIM PROTEIN
Vegan arašídová
Protein ROLL

Proteinové PalaČinky KetoFit

Máte chuť na sladkou a zdravou snídani? Vyzkoušejte unikátní proteinové PalaČinky, které obsahují úctyhodných 49 % proteinů. Jsou bezlepkové a bez přidaného cukru. Levně je získáte v obchodě.

proteinové palačinky keto fit

Lahodné PalaČinky pořídíte v shopu

Při keto dietě se hodí pro 2. fázi, pokud dietu nedržíte, jsou vhodné pro kohokoliv jiného - i pro děti, sportovce a seniory. Připravte si je jako klasické palačinky nebo lívance.

Jedná se o ideální start do nového dne, přičemž vám každá palačinky zabere jen pár minut práce. A že si jich z jednoho balení uděláte opravdu velké množství.

Ozdobte je džemy bez přidaného cukru. KetoFit jako svou novinku nabízí nízkosacharidové džemy (marmelády), které jsou vhodné právě při hubnutí. A to borůvkový, malinový, jahodový a mango. Vaše palačinky tak budou dietní a velice lahodné.

Na obdobném principu funguje také Chia Shake, KetoDiet, Mix Slim a MyKETO.

A to není vše...

KetoFit neustále rozšiřuje svou nabídku a přináší nízkosacharidové/lowcarb/keto novinky. Stačí se podívat do e-shopu a tam si něco vybrat. Speciální pečivo, koktejly, dezerty, tablety nebo novinky, které mají na sobě zelený čtyřlístek.

✅ Recenze a zkušenosti

Recenze a zkušenosti s KetoFit produkty jsou převážně pozitivní. Přesvědčte se o nich sami na této stránce.

Moje zkušenost je rovněž velmi pozitivní. V době, kdy není pořádně na nic čas, každého asi zaujme rychlá a snadná příprava. Nemusíte trávit dlouhý čas v kuchyni a vymýšlet dietní recepty, stačí do pár minut připravit polévku, palačinku nebo omáčku. To se mi na tom líbí, že za chvíli mám připravené jídlo.

Tato proteinová jídla jsou chutná a zasytí na dlouhou dobu. Někdy bych řekla, že zasytí až moc, kdy málem zapomenu na další porci. Jíst ale musíte pravidelně, abyste tělu dodávala pravidelně stravu.

Pokrmy jsou chutné, i když každému může vyhovovat něco jiného. Ať už polévky, burger, pizza, nebo omelety vám vždy zpříjemní den a dostatečně zasytí. Stačí si jen něco vybrat a to uvařit. Cena za porci je příjemná, tak proč to nezkusit.

Návod a postup je snadný, jídlo nebo kotejl připravíte za chvilku. Podle fantazie a povolených potravin pro danou fází se můžete inspirovat recepty, které v tuto chvíli můžete.

✅ Kde KetoFit koupit?

Nejen uvedené balíčky a pokrmy, ale i další produkty koupíte v e-shopu www.ketofit.cz Produkty se zde prodávají za nízké ceny, mnohé z nich jsou v akci nebo je na ně sleva. Tak si je pořiďte, dokud jsou skladem.Diskuze k článku


už ji někdo zkoušel? bych potřebovala něco málo zhubnout, nevim ale co vybrat
Ivana H., 4. 1. 2022 10:28
Já ji držela před lety. Zhubla jsem asi 10 kilo, ale pak jsem se rozváděla. To byl pořád stres, pak sem začala přibírat. Ale to byla moje chyba, ale byla to prostě špatná situace. Teď ji budu chtít znovu držet, mám nového přítele, tak to půjde lépe.
Hana, 21. 1. 2022 14:05
Nový komentář do diskuze: