logo

Hubnutí není vůbec složité

Články Zhubněte
pic

Zhubněte s unikátními produkty:


Hubnutí se může často zdát jako těžký úkol, který nelze splnit. Ovšem tak to vůbec není. Stačí jen přijít na to, jak toho docílit. V první řadě byste měli přehodnotit své stravovací návyky a pohybovou aktivitu. Je snad každému jasné, že nezhubne, pokud bude jíst denně čokoládu či chipsy a u toho sedět na židli u počítače. Proto je čas na změnu. Brzy zjistíte, že hubnutí není vůbec těžké a hubnutí vám půjde samo.

Strava

Zamyslete se nad tím, co jíte. Snídáte? Jíte pravidelně? Přejídáte se navečer? Jíte sladká a slaná jídla? To jsou základní otázky, na které byste si měli odpovědět. Zhubnout můžete jen tak, že budete pravidelně jíst v malých porcích. Dále se budete vyhýbat sladkostem, slaným pochutinám, smaženým jídlům, tučným jídlům... K tomu budete pít minimálně 2 litry neslazených tekutin denně.

Pohyb

Pohyb při hubnutí je také velice důležitý. Máte sedavou práci? Chodíte sportovat? Jak trávíte volný čas? I nad tím byste se měli zamyslet a uvědomit si, co je správné. Díky pohybu se bude pálit více kalorií a vy tak budete moc snadněji hubnout. Je jasné, že ne každý má čas či možnosti, aby mohl dělat nějaký sport, ale procházkám se vyhýbat nemusíte.

Proč chcete zhubnout?

Důležité také je, proč chcete zhubnout. Možná se chcete líbit ostatním, možná máte velké problémy s váhou či se zdravím, možná chcete zhubnout kvůli sobě. Ať už je váš důvod jakýkoliv, dejte se do toho. Najděte si nějakou motivaci, nějaký cíl, díky kterému půjde vaše hubnutí lépe.

Další články o hubnutí:
Jak zhubnout
Sestavení jídelníčku
Cvičení


Nový komentář do diskuze: