logo

Oblíbená krabičková dieta na hubnutí

Krabičky Články Diety na hubnutí
krabky

Zhubněte s unikátními produkty:


Krabičková dieta je velmi oblíbená. Podívejte se na více informací o krabičkách. S krabičkami můžete velmi účinně zhubnout. Stačí jen jíst předepsané jídlo a hubnutí půjde samo. Krabičková dieta je založena na tom, že vám bude chodit domu nebo do práce jídlo v krabičkách a vy ho jíte. Jídlo je (mělo by být) vyvážené a energie se pohybuje kolem 5 000 kJ pro ženy a 7 000 kJ pro muže.

Hubnout s touto dietou můžete nejen ve velkých městech (Praha, Brno, Ostrava), ale i v menších (Zlín, Olomouc, Přerov, České Budějovice, Plzeň...). Často se dováží i do malých měst (Tišnov, Jeseník, Beroun, Lišov...). Dalo by se říct, že všude v Česku jsou krabičky dostupné. Stačí si najít jen firmu a můžete začít hubnout.

Nevýhodou krabičkové diety je to, že je celkem drahá (250 - 500 Kč za den), nemůžete si vybrat jídlo, jídlo vám nemusí chutnat, nemusíte mít zrovna na něj chuť, nemusíte ji přesně dodržet (jíte nějaké pamlsky),...
Výhodou je, že nemusíte vařit, přemýšlet nad jídlem, nakupovat a jídelníček je sestaven odborníkem, ...

Krabičková dieta Praha

V Praze je krabičková dieta velmi oblíbená hlavně proto, že vám do práce firma doveze jídlo. Vy se tak nemusíte starat o to, co budete jíst a navíc nemusíte vařit ani doma. Krabičková dieta v Praze má velmi mnoho zákazníků, nabídka firem tam je proto velmi široká.

I vy sami si můžete vytvořit vlastní dietu tak, že si vytvoříte dietní jídelníček, který budete dodržovat. Pro inspiraci, jak by měl jídelníček vypadat, se podívejte na tuto stránku o jídelníčku. Nejenže si můžete uvařit to, na co máte chuť, ale také ušetříte.

Podívejte se na knihu Domácí krabičkovou dietu a recepty.
Diskuze k článku


Dobrý den jsem diabetička,na insulínu 4 krát denně nedaří se mi zhubnout hlavně v oblasti bříška,už si nevím rady prosím o pomoc,děkuji Stříbrská
Stříbrska, 26. 5. 2011 18:57
Prosím o sdělení adresy na firmu v Plzni
josef, 26. 3. 2012 11:49
Nový komentář do diskuze: