logo

Balíček prémiové týdenní keto diety - KetoMix

Doplňky stravy Keto Recenze
Balíček prémiové týdenní keto diety

Možná váháte s keto dietou, máte strach, jaká vás čekají jídla a jestli se vůbec dají jíst. Vyzkoušeli jsme balíček prémiové týdenní keto diety, která přináší nespočet různých pokrmů. Naše recenze vám balíček představí.

KetoMix patří mezi oblíbené diety, které jsou založeny na ketóze. Vy jíte připravené pokrmy, díky kterým se dostanete do ketózy. Ketóza je stav, v němž se spalují tuky místo glukózy, jak tomu je při běžném stravování. V běžné stravě jíte sacharidy, zatímco v keto stravě je omezujete a jíte více bílkovin.

KetoMix je česká dieta, která nabízí dietní balíčky od jednoho týdne až po několik měsíců. V balíčcích najdete pokrmy s nízkým obsahem sacharidů, které vás přivedou do ketózy a následně v ní i udrží. Nesmíte však jíst nic jiného kromě povolených potravin a musíte dodržovat základní pravidla.

Aby to nebylo tak jednoduché, je KetoMix dieta rozdělená do tří fází. Každá fáze je něčím specifická.
V první fázi konzumujete pouze pokrmy z balíčku, které smíte doplňovat povolenými potravinami.
V druhé fázi konzumujete pokrmy z balíčku a připravujete si jídla s nízkým obsahem sacharidů. Opět smíte konzumovat povolené potraviny.
Ve třetí fázi smíte i běžná zdravá jídla a potraviny. Důležité je jíst pravidelně a dodržovat zásady zdravého životního stylu. Tato fáze se drží už napořád.

☑️ Co obsahuje prémiový balíček KetoMix?

V balíčku prémiové týdenní keto diety najdete jídla na celý týden. Celkem se jedná o 35 porcí pokrmů. Každý den tedy sníte pět porcí z balíčku. Je jedno, které pokrmy zvolíte, důležité je jíst pouze jídla z balíčku. Při pečlivém dodržování se dostanete zhruba za dva až tři dny do ketózy a začnete spalovat tuky.

Získejte levně Balíček prémiové týdenní keto diety.

KetoMix v prémiovém balíčku přináší to nejlepší, co najdete v jeho nabídce. Najdete zde tyčinky, omeletu, polévky, koktejly, hlavní jídla a mnoho dalšího. Rozhodně se nejedná o nudnou stravu, která se bude stále opakovat.

Není nikde přikázáno, co máte jíst a jaký máte dodržovat jídelníček. Jen je nutné brát v potaz základní pravidlo, že jíte pouze pokrmy z balíčku, které můžete podle libovůle kombinovat.

Podíváme se podrobně na pokrmy, které najdete v balíčku, ať víte, co tam na vás čeká. Naše recenze vám tyto produkty podrobně představí.

☑️ Proteinový koktejl

Proteinový koktejl má oproti dřívějšímu koktejlu vylepšenou recepturu. Obsahuje více bílkovin, vlákniny, má lepší chuť a naopak se v něm nachází méně sacharidů.

Balíček obsahuje celkem 15 porcí, proto každý den připravte nejlépe dva nebo tři koktejly, ať si je pěkně během celého týdně rozprostřete. Klidně můžete nahradit koktejlem celodenní jídlo pěti porcemi nápoje.

koktejl proteinový ketomix na jeden týden

Koktejl na 15 porcí, příchuť, shaker a odměrka. Získejte je v tomto e-shopu

Koktejl KetoMix můžete ochutit příchutí, v prémiovém balíčku získáte rovnou jednu příchuť, nebo ho pijte bez příchuti. Záleží pouze na vás. Příchuť si nemůžete vybrat, pravděpodobně dostanete čokoládovou příchuť. Pokud máte rádi kakao a čokoládu, zaručeně vám bude chutnat.

V koktejlu se nacházejí jako hlavní složky syrovátkový a sójový proteinový izolát, ovesné beta-glukany bez lepku, sušené mléko, kukuřičná vláknina, směs vitamínů a minerálních látek atd.

Jak připravit koktejl?

Příprava koktejlu je snadná. Do šejkru nalijte 250 ml vody a k ní přidejte 30 gramů směsi. Pokud použijete přiloženou odměrku, tak to vychází na 1,5 odměrky. Nezapomeňte na ochucující směs a té přidejte 1 - 3 gramy. Chvíli míchejte v šejkru. Pak nápoj vypijte přímo ze šejkru nebo ho nalijte do sklenice.

koktejl proteinový ketomix recenze

Hotový koktejl s čokoládovou příchutí. Získejte jej v tomto e-shopu

Pokud připravíte nápoj přesně podle návodu, získáte v jedné porci 16 gramů bílkovin, vlákninu (3,9 g), sacharidy (3,3 g) a tuky (3,3 g). Celkem porce vychází na 492 kJ (117 kcal). K tomu i směs důležitých vitamínů a minerálních látek.

Koktejl neobsahuje lepek. Sice v něm nacházejí ovesné beta-glukany, ale ty jsou bezlepkové. K hlavním alergenům patří sója a mléko, které tvoří podstatnou část nápoje.

☑️ Proteinové polévky

V balíčku se nacházejí rovnou tři polévky a to kuřecí, zeleninová a houbová. Vždy se jedná o jednu porci. Neobsahují glutamát sodný ani lepek.

Proteinová polévka zastoupí během dne jedno jídlo. V balíčku najdete pouze tři porce, které slouží jako nalákání v dalších balíčcích. Jedná se o pokrm vhodný i pro low carb stravu.

Polévky obsahují minimum sacharidů, dostatek bílkoviny, malé množství tuku a vlákniny. K tomu jim nechybí ani směs vitamínů a minerálních látek.

proteinové polévky dietní ketomix

Proteinové polévky KetoMix. Získejte je v tomto e-shopu

Jak připravit polévky?

Do talíře nebo misky nalijte uvedené množství horké vody (ne vroucí), přidejte směs z pytlíku a pořádně rozmíchejte. Nechejte tři minuty odstát a podávejte. Před samotným podávání je ozdobte čerstvými bylinkami nebo natí cibulky.

Polévka zasytí na dlouhou dobu. Dodá potřebné bílkoviny (v jedné porci 15 gramů) a směs výživných látek. Opět se jedná o nízkokalorické jídlo, jehož energická hodnota je 390 kJ (92 kcal).

Polévky chutnají dobře. Nejedná se o klasickou domácí variantu, ale o příjemně nakořeněnou verzi, kterou máte za tři minuty hotovou a dokonale nasytí.

Ve složení se nachází mléčný a sojový protein, koření, bylinky, zelenina, spektrum vitamínů a minerálů, případně další suroviny. Mezi alergeny patří sója, mléko.

☑️ Proteinové tyčinky

Tyto tyčinky jsou vhodné pro keto dietu, low carb stravu nebo běžné stravování. Jedná se o rychlou svačinu, jídlo na cestách, ve škole nebo kanceláři. Prostě je to tyčinka.

proteinové tyčinky keto mix

Proteinové tyčinky Keto Mix. Získejte je v tomto e-shopu

V balíčku KetoMix najdete rovnou tři tyčinky, přičemž jedna z nich je arašídová, druhá čokoládová a třetí mandlová. Jsou chutné, zasytí a hodí se do každé tašky.

Tyčinka zastupuje jednu porci jídla. Každá z nich obsahuje dostatek bílkovin a vlákniny, sacharidů mnohem méně. Energetická hodnota tyčinky je kolem 600 kJ (opět záleží na druhu).

keto mandlová tyčinka

Mandlová tyčinka zblízka. Získejte ji v tomto e-shopu

Nachází se v nich syrovátkový a sójový protein, směs vitamínů a minerálních látek a pak suroviny podle druhu. Jako alergen tam najdete sóju, mléko, v čokoládové vejce a v arašídové arašídy.

☑️ Proteinová palačinka

V balíčku KetoMix samozřejmě nechybí palačinka s proteiny. Hodí se ke snídani nebo svačince a připravíte ji za chviličku. Hodí se k ní keto džem, ořechový krém nebo sirup na ozdobu nebo naplnění. Následně si na této lahůdce můžete bez špatných myšlenek pochutnat.

Směs na palačinku se skládá ze sójového proteinového izolátu, bílku, sušeného mléka, žloutku, syrovátkového proteinového koncentrátu, rýžové mouky, mixu vitamínů a minerálních látek a dalších surovin. Mezi alergeny pak logicky patří sója, vejce a mléko.

Jak ji připravit?

Přečtěte si důkladně návod, ať přesně víte, jak se daný pokrm připravuje. Směs promíchejte s deci vody v šejkru a osmažte na rozpálené pánvi. Na pánev přidejte lžičku oleje, ať se palačinka pořádně osmaží. Následně ji smažte pár minut z každé strany.

Hotovou palačinku dochuťte podle svých představ. Hodí se k ní keto džem, ořechový krém, čekankový sirup, tvaroh nebo smetana. Záleží pouze na vás, jak moc si s ní chcete vyhrát. Myslete ale na to, že nesmíte používat klasický džem, cukr nebo kakao.

Oproti klasické palačince obsahuje více bílkovin a méně sacharidů. Na chuti to téměř nejde poznat, její chuť je naprosto výborná. Pokud si ji hezky naaranžujete, tak z ní budete nadšeni rovnou dvakrát.

ketomix palačinka omeleta

Palačinka a omeleta v pytlíku. Získejte je v tomto e-shopu

☑️ Omeleta se zeleninovou příchutí

Prémiový balíček KetoMix zahrnuje směs na přípravu dietní omelety. Zeleninovou omeletu připravíte za pár minut a skvěle ozvláštní jídelníček. Hodí se při keto, low carb dietě nebo i jen tak.

Tato omeleta není jen taková obyčejná. Obsahuje výrazné množství bílkovin, nepatrné množství sacharidů a tuků. Nachází se v ní sójový a syrovátkový proteinový izolát, bílek, žloutek, koření, sušené mléko, směs vitamínů a minerálních látek.

Díky tomu má složení, které se přesně hodí pro ketonovou dietu, která sází na výrazný podíl bílkovin. Zasytí na dlouhou dobu a chutná velice dobře.

Jak ji připravit?

Příprava omelety je jednoduchá. Směs ze sáčku smíchejte s vodu v šejkru nebo v misce a poté nalijte na rozpálenou pánev, do níž nalijte lžičku oleje. Pár minut smažte z obou stran a pak podávejte. Můžete ozdobit třeba zeleninou nebo sýrem. Je dobrá i samotná.

Připravíte ji rychleji, než kdybyste připravovali vlastní omeletu z vajíčka a dalšího proteinu. Tahle má vyvážené složení, obsahuje proteiny, směs vitamínů a minerálů, zeleninové koření a další látky.

Chutná jako zeleninová omeleta, která má silnější strukturu. Za to přesně může směs proteinů a dalších látek, které ji svým obsahem vyplňují. Vy sníte vyvážené jídlo a nemusíte přemýšlet, co dále doplnit tělu.

☑️ Hotový pokrm: Kuřecí na špenátovém pyré

V balíčku rovněž najdete hotové jídlo. V tomto případě se jedná o kuřecí na špenátovém pyré. V pokrmu se nachází vysoký podíl kuřecího masa, díky čemuž se jedná o dietní jídlo, které se hodí, když se vám nechce vařit.

Jídlo již za pár minut můžete mít na stole. Podávejte ho s konjakovými těstovinami nebo keto chlebem. Pokud nedržíte keto dietu, pak je volba přílohy jen na vás.

Jedna porce obsahuje 250 gramů. Celých 40% tvoří kuřecí maso (prsní), poté je tam 48 % listového špenátu, smetana, česnek, olej, bujon, sůl atd. Celkem přijmete v této porci více než 28 gramů bílkovin, trošku tuků a sacharidů.

Jak je vidět ze složení, na mase se nešetřilo. Je ho tam hodně a na výrobu byla použita prsa. Dále tam najdete zdravý špenát, omáčku a jiné přísady.

ketomix hotový pokrm

Kuřecí na špenátovém pyré k přípravě. Získejte ji v tomto e-shopu

Jak pokrm připravit?

Pokrm můžete připravit třemi způsoby:
V mikrovlnce: Vyndejte jídlo z pytlíku na talíř a na dvě až tři minuty zapněte ohřívání.
Na pánvi: Obsah sáčku přemístěte na pánev a zhruba tři minuty ohřívejte za stálého míchání.
V hrnci: Ponořte celý sáček do hrnce s vroucí vodou a vařte na mírném ohni sedm minut.

Kuřecí na špenátovém pyré podávejte s přílohou nebo bez. Pokud držíte keto nebo low carb, zvolte přílohu s nízkým obsahem sacharidů - konjakové těstoviny nebo keto chleba, pokud nedržíte žádnou dietu s nízkým obsahem sacharidů, zvolte běžné těstoviny, rýži nebo chléb.

☑️ Proteinové pyré

V balíčku najdete rovněž dvě takové kapsičky, ve kterých je pyré. Pyré s příchutí limetky a pyré s příchutí malin a kakaa. Tato praktická kapsička se hodí na cesty, do práce nebo na doma.

V kapsičce se nachází 100 g pyré, které připomíná ochucený tvaroh s jogurtem. Jedná se o však o směs syrovátkového proteinového izolátu, hovězího kolagenu, limetkového nebo malinového džusu, oleje, škrobu a dalších látek.

ketomix pyré

Pyré s limetkou a malinami a kakaem. Získejte ji v tomto e-shopu

Tato kapsička nahrazuje při dietě jedno jídlo a je uzavíratelná. Můžete si ji hodit do kabelky nebo batohu, a až budete mít hlad, tak se do ní jednoduše pusťte. Nemusíte ji vůbec ohřívat, stačí ji před užitím trošku promačkat, otevřít a rovnou toto jídlo (kyselé a sladké) sníst.

Pyré obsahuje hodně bílkovin, pomálu sacharidů a tuků. Nemusíte mít tedy strach, že byste po něm ztloustli. Naopak, hodí se, i když dietu nedržíte. Slouží jako svačinka nebo hlavní jídlo, kdykoliv budete chtít jíst jídlo.

☑️ Proteinový croissant

Koho by napadlo, že si můžete dát při keto dietě pečivo? A to rovnou croissant? Nemůžete ale sáhnout po běžném pečivu, ale pouze po proteinovém. Proteinový croissant KetoMix nahradí za den jedno jídlo v první fázi keto diety.

Croissant můžete sníst jen tak (třeba s dobrým čajem nebo kávou), s keto džemem, ořechovým krémem nebo pomazánkou (např. tvarohovou). Chutná dobře ve všech případech. Jako bonus je zabalen do obalu pro transport.

ketomix proteinový croissant

Proteinový croissant s kávou vytvoří skvělou snídani.

Tento speciální keto croissant vážící 50 gramů obsahuje hodně bílkovin (13 g), tuků (12 g), sacharidů (4,5 g) a vlákniny (5,5 g).

Je vyroben z poměrně hodně ingrediencí a to zejména z pšeničného proteinu, vody, másla, pšeničné vlákniny, bambuckého másla, slunečnicového oleje, hrachového proteinu, sušeného vaječného bílku a žloutku, droždí a dalších látek. Jako alergeny jsou uvedeny lepek, vejce a mléko.

Hodí se jako snídaně nebo svačina jen tak nebo s něčím dalším, jak je uvedeno nahoře. Záleží na vás, jak máte toto pečivo rádi. Nasladko nebo naslano.

Chutná podobně jako klasický croissant z obchodu. Dala jsem si ho ke snídani jen s kávou. Opravdu chutná výborně, je nadýchaný a zasytí na dlouhou dobu.

☑️ Proteinový chléb

Tak jako smíte proteinový croissant, tak vás v balíčku čeká proteinový chléb, který je vhodný pro keto dietu. Budete si připadat, jako by se nejednalo o žádnou dietu.

V balení se nachází šest plátků, což vychází na 3 porce. Je jen na vás, s čím si tento chleba dáte. Existuje mnoho možností stejně jako v případě běžného chleba.

ketomix proteinový chléb

Zabalený chléb a croissant. Získejte je v tomto e-shopu

Chleba s pomazánkou, vejcem, salátem, keto džemem, ořechovým krémem nebo jen tak samotný se solí.

Speciální chléb je vyroben z pekařské směsi (pšeničná lepek, sójová drť, len, slunečnicová semínka, otruby, pšeničná mouka, sójová mouka aj.), pitné vody, droždí, vlákniny atd. Mezi alergeny patří sója, lepek, sezam.

☑️ Sušené maso

V balíčku se nachází rovněž sušené maso. V e-shopu je uvedeno, že se jedná o krůtí maso, ale mně přišlo sušené hovězí maso. To mě dost potěšilo, protože raději vždy upřednostním jakékoliv jiné maso než krůtí. Ale každému chutná něco jiného, že.

Jedná se o hovězí maso marinované v teriyaki a sójové omáčce. Jedna porce sice váží pouze 25 gramů, ale byla vyrobena ze 70 gramů syrového masa. Obsahuje 14 gramů bílkovin a nepatrné množství tuků a sacharidů.

ketomix sušené maso

Sušené maso můžete i při dietě. Získejte ji v tomto e-shopu

A jak chutná? Jako sušené hovězí maso. Dobře se kouše a je chutné. Je tenké, dobře ochucené a slané tak akorát. Jediným alergenem ve složení je pochopitelně sója.

Jak píše výrobce, hodí se nejen při keto, low carb stravování, ale i do běžného jídelníčku. Pokud máte rádi sušené maso, určitě sáhněte i po této značce. Nabízejí i další druhy masa a příchutě.

☑️ Proteinové chipsy

Možná by vás ani nepadlo, že při dietě smíte i chipsy. V žádném případě se nejedná o běžné chipsy z obchodu, ale o speciální proteinové chipsy KetoMix. Mají snížený obsah sacharidů, tuků a zvýšený obsah bílkovin.

Chutnají obdobně jako chipsy a navíc mají výraznou BBQ příchuť. V balení rovnou najdete čtyři porce chipsů, které zastoupí jídlo. Příjemně chutnají, jsou velice dobře nakořeněné a zasytí na dlouhou dobu.

ketomix proteinové chipsy dieta

Speciální proteinové chipsy můžete i při hubnutí. Koupíte je v tomto e-shopu

Jsou vyrobeny ze sójového proteinového koncentrátu, tapiokového škrobu, slunečnicového oleje, sójové vlákniny, koření a dalších surovin. Jediným alergenem je sója.

Dejte si jednu porci místo jídla a pochutnejte si na této slané pochoutce. Asi by nikoho nenapadlo, že taková pochutina se může jíst právě při hubnutí. Ale zapomeňte na ty běžné plné tuků a sacharidů, které při hubnutí nejsou v žádném případě vhodné.

Jedna porce obsahuje sice pouze 30 gramů, ale na talíři vypadá, že toho je mnohem více. Zpestřete si jídelníček právě touto pochutinou, kterou stačí jen nasypat na talíř nebo mlsat rovnou z pytlíku.

Pokud nedržíte zrovna keto dietu, jsou proteinové krekry skvělou variantou, když máte na něco slaného chuť nebo když pořádáte oslavu, ať máte co mlsat.

Šejkr, odměrka a plán

K jídlům získáte i šejkr pro snadnou přípravu koktejlů, odměrku a dietní plán s kuchařkou. To vše se nabízí k balíčku zdarma. Nemusíte si dělat těžkou hlavu se sháněním šejkru nebo váhy.

Možná to vypadá jako maličkost, ale opravdu mě potěšila a ulehčila práci. Jde vidět, že výrobce myslí na všechno.

☑️ Jaké má balíček prémiové týdenní keto diety výhody a nevýhody?

Podívala jsem se, jaká má tento balíček pozitiva a negativa:

  • Nabízí jídlo na celý týden
  • Přináší ho zavedená česká značka KetoMix
  • Jídelníček můžete tvořit podle fantazie z balíčku
  • Jíte pravidelně pětkrát denně
  • V balíčku najdete zajímavé pokrmy
  • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
  • Nesmíte jíst běžné jídlo
  • Nemohou ho těhotné a kojící ženy

☑️ Zhodnocení

Prémiový balíček KetoMix nabízí pokrmy na celý týden. Získáte celkem 35 porcí jídel, která jsou vhodná při ketonové dietě. A vyzdvihla bych některé aspekty, které mě u ní zaujaly:

Pestrost pokrmů - pokrmy jsou velice pestré. V balíčku najdete polévky, koktejl, palačinku, omeletu, sušené maso, chléb, croissant, pyré, tyčinky a hotové jídlo. Můžete si snadno udělat obrázek, jaká jídla nabízí tato dieta.

Jídla mi připadala velice chutná a zajímavá. Nejslabší byly polévky, zatímco chipsy, maso, pečivo nebo palačinka chutnají skvěle.

Jednoduchá příprava - většinu jídel připravíte do pár minut. Stačí si přečíst návod, podle něj pak dané jídlo připravit. Některá nevyžadují žádnou přípravu a můžete se do nich jen zakousnout.

Zasytí na dlouhou dobu - díky vyššímu obsahu bílkovin a vlákniny jídla zasytí na dlouhou dobu. Ze začátku než nastane ketóza, můžete pociťovat hlad, ten ale pak zmizí. Přesně od tohoto okamžiku se začnou pálit tuky, které se začnou využívat jako energie.

Pomáhá zhubnout - díky principům keto stravování se rychleji hubne. To je kvůli ketóze, která nastává zhruba za dva dny po příjmu potravin s omezením sacharidů.

Dieta není pro každého - ketonová dieta není vhodná pro ženy, které kojí nebo jsou těhotné, dále není vhodné při různých nemocech. Nutný je dostatečný příjem tekutin.

Cena - cena za balíček je celkem příjemná. Když si uvědomíte, že v balíčku máte jídlo na celý týden a nic dalšího už nemusíte kupovat, tak někteří mnohdy značně ušetří. Ověřte si nejlepší cenu zde.

Kromě jídla v balíčku obdržíte šejkr jednoduchou přípravu, odměrku a dietní plán. Po celou dobu vás bude provázet na e-mailu newsletter, ve kterém budou rady a tipy. Jedná se o zajímavé informace, které se mi zrovna hodily. Přišel i slevový kupón, akce a sleva, což mě rovněž potěšilo.

Nový komentář do diskuze: