logo

Jak skrýt na schůzce, že chcete zhubnout

Rady Tipy Jak na to
schůzka v restauraci

Zhubněte s unikátními produkty:


Zrovna se snažíte hubnout a do toho přijde rande v restauraci. Tolik očekávaná schůzka s někým, s kým jste se již dlouhou dobu chtěla seznámit nebo naopak s někým, koho jste právě poznala. Co teď, pokud nechcete z jistých důvodů přiznat, že držíte dietu a zároveň nechcete přibrat?

Je známé, že muži jsou na slova hubnutí a dieta alergičtí. Kdyby se dozvěděl, že dietu držíte a přitom vůbec nepotřebujete zhubnout, pohoršíte si to u něj a pravděpodobně nic víc z toho nebude. A pokud opravdu zhubnout potřebujete, tak bude mít námitky, že to tak vůbec není a rozhovor se bude akorát točit kolem přesvědčování a dohadování se. Nakonec to nepotěší žádnou stranu.

Jak to na rande skrýt?

Nejlepším řešením je neprozradit svým chováním, rozhovorem a ani nijak jinak, že zrovna hubnete. Existuje několik možností, jak se dotyčný z vašeho chování vůbec nedozví, že hubnete. Stejně se můžete chovat, pokud jdete na jídlo s někým, koho znáte a nechcete, aby měl blbé řeči a různé narážky, že nepotřebujete hubnout, že už zase držíte dietu nebo stejně dlouho nevydržíte.

Jde jen o jedno jídlo, nic se nestane

Když držíte dietu a jdete s někým na schůzku, tak asi nejlepším řešením je hubnutí vůbec neřešit a dopřát si to, na co máte chuť. Klidně si můžete dát i zákusek. Pokud se jedná o takovou schůzku jednou za čas, tak se vaší linií vůbec neprojeví. I kdybyste si dala něco takového večer, svět se nezboří a vy budete mít pak o to více motivaci zhubnout.

Horší by to bylo, pokud byste chodila s někým na rande dvakrát týdně, to už by bylo vhodné se trošku při výběru pokrmů omezit. I v tomto případě byste to měla dělat nenápadně, ať na vás nikdo nic nepozná.

Nenápadný výběr dietního jídla

Také si můžete rovnou vybrat dietnější jídlo, i když v některých případech to může být velmi těžké. V restauraci najdete mnoho dietních a lehkých pokrmů, ze kterých si můžete vybrat a tomu druhému nepřijde vůbec nic podezřelého. Výbornou volbou je grilovaná ryba nebo kuřecí prsíčka, kuřecí prsíčka na různé způsoby nebo steak z hovězího masa.

Mezi vhodné volby nepatří salát s něčím, to každému hned dojde, proč jste si objednala salát. Vždy ale záleží na dané situaci nebo zdůvodnění. Taktéž se zdržte přání, ať tam nepřidávají hodně oleje, cukru, atp.

Hlavně bez řečí

Nejhorší ale co může na rande být jsou řeči o tom, že zrovna nemůžete jíst to a tamto, protože je to tučné a vy přece držíte dietu. Tak na sebe hned upozorníte a neužijete si nejen jídlo, ale i celou schůzku. Muž vás hned bude mít za věčnou dietářku, se kterou se nebude dát o ničem normálním bavit a pořád počítá kalorie. Raději vezme nohy na ramena, aby se mu to později nevymstilo v diktování, co může a nemůže sníst on sám.

Když držíte dietu a jdete na rande, řešíte, co smíte nebo si objednáte pokrm podle chuti?


Nový komentář do diskuze: