logo

Revoluční dieta - Venice A Fulton

Diety Diety na hubnutí
omg

Zhubněte s unikátními produkty:


Revoluční dieta Venice A Fultona slibuje, že můžete během šesti týdnů zhubnout tuky a změnit tak svou dosavadní váhu a postavu. Stačí jen dodržovat určitá pravidla, která se dost liší od těch klasických zažitých pravidel.
Sportovní specialista Venice A Fulton (vlastním jménem Paul Khanna) již 10 let pomáhá celebritám, aby byly štíhlé a zároveň zdravé. Ke své úspěšné dietě používá poznatky z výživy, biochemie, genetiky, fyziky a psychologie. Během 6 týdnů můžete zhubnout mnoho kilogramů tuku a také si zmenšíte celulitidu. Dále se zlepší kvalita vlasů, kůže a nehtů.

Pravidla revoluční OMG diety

  • jí se pouze třikrát denně
  • snídaně nesmí být dříve než v 10 hodin
  • ráno se koupejte ve studené vodě, která je také účinná na celulitidu
  • po koupeli si dejte kávu
  • šťávy z čerstvého ovoce a smoothies by se měly omezit
  • i nenáročné cvičení je účinné ale jen ve správném čase
  • proteiny by měly ve stravě dominovat
  • musíte si věřit
  • nehubnou se kilogramy vody nebo svalů, ale hubne se tuk
  • zakázané potraviny se nesmí konzumovat

Kniha Six Weeks to OMG

Fulton napsal knihu, která se jmenuje Šest týdnů k vysněné postavě (Six Weeks to OMG), ve které naleznete všechny potřebné informace. Jsou tam 3 stupně, při kterých můžete zhubnout určité množství tuku za 6 týdnů (4,5 kg, 6,5 kg nebo 9 kg tuku). Dále slibuje, že zhubnete tuk na nohou, na břiše a na celé postavě.
V knize jsou popsány sacharidy, ovoce i proteiny a jejich celkový vliv na hubnutí.

Bohužel o revoluční dietě není zatím nic bližšího publikováno, zatím jen to, že je podobná proteinové a Dukanově dietě. Mnoho dalších informací a postupů zjistíte právě v knize Six Weeks to OMG.
Diskuze k článku


hm...zajímavý
Míša, 30. 5. 2012 18:46
OMG dieta vypadá zajímavě, ale nevím, jestli pomáhá. Zkoušel jste ji někdo?
Eva, 22. 6. 2012 11:22
Tahle dieta se mi líbí,asi řeknu synovi,ať mi koupí tu knížku a pak přeloží.:)
Janka, 22. 6. 2012 14:40
Květo díky! Už čtu.
Janka, 22. 6. 2012 15:02
Květo, je možné poslat odkaz na text uvedené knihy, zajímalo by mne co se může jíst, kdy atd.? díky moc .... hezké a pohodové léto ... ester
ester, 26. 6. 2012 7:11
Ráda bych věděla nějaké podrobnosti o denním rozložení a také množství masa na jednotlivá jídla. Jsou omezná? Posílám odkaz na německé stránky, něco jsem tam vyčetla. Například dost vedou vejce, ale chabí mi stále nějaký stručný ucelený návod.
Zuzana, 26. 6. 2012 14:48
Janka: Vazena slecno, knizka 6 WEEKS TO OMG neobsahuje zadne recepty a je vlastne proti receptum! Proto nechapu jak slecna/pani Kveta muze prilozit knihu receptu?!?!?! taky nechapu jak ji mohla vyzkouset jiz minuly rok v Anglii, kdyz kniha byla poprve vydana 12. cervna 2012?!?!!
Pokud chcete ve zkratce vedet o cem ta kniha je, docela dobry je souhrn na Novinky.cz clanek .Kontroverzni OMG dieta se stava celosvetovym fenomenem. :)
Preji pekny den Petr
Petr, 2. 8. 2012 9:07
Asi myslela, že zkoušela dietu (ne tu knížku co vyšla až teď). Jinak, ta knížka je fakt super!
Janka2, 2. 8. 2012 10:01
Ahoj, upřímně, podle mě je pro normálního člověka knížka nepoužitelná. Je možný si z knížky vytáhnout nějaký zásady a zařadit je do svého jídelníčku, ale pro člověka, který chodí do práce je naprosto nereálné řídit se všemi pokyny a plány (hlavně na sportovní aktivity), které jsou v knize uvedeny...
veronika, 23. 4. 2014 7:37
Nový komentář do diskuze: