logo

Pomáhá Slim Excelle skutečně zhubnout?

Doplňky stravy
slim excelle

Zhubněte s unikátními produkty:


Zhubnout jako mávnutím proutku by si přál každý. To je přesně sen mnoho žen i mužů a jeden přípravek, který se nedávno objevil na trhu by jim toto mohl splnit. Jmenuje se Slim Excelle a jedná se o krém, který má zmenšit břicho za tři týdny. Je tomu ale opravdu tak nebo se jen jedná o zbožné přání hubnoucích?

Bolestný příběh Marcely a její zhubnutí

Na webu Novinky pro zdraví, které vypadají jako zpravodajský web, informuje Marcela Hrubá o svém příběhu a o tom, jak dokázala za několik měsíců zhubnout 68 kg. Následně se k tomu vyjádřila i redakce tamního webu.

Marcele zemřel otec na rakovinu slinivky, proto se rozhodla něco udělat se svou morbidní obezitou. Krátce před svou smrtí řekl, že se celá rodina topí v sádle a umřou mladí. Marcela nechtěla skončit stejně jako on a ví, že ani on tak nemusel skončit. S váhou měla problémy od dětství a ani po jeho smrti jí zdravá strava moc nepomáhala. Alespoň ne moc rychle. Pak ale objevila zajímavé účinky přípravku Slim Excelle.

Začala se hýbat (chodit, běhat, cvičit), jíst zdravě a mazat krém na problematické partie. Taktéž vynechala milované sladké nápoje, sladkosti, fast-food atd. Poctivě mazala partie krémem, který má proniknout do podkožních vrstev skrz kůži a tam rozpustit tuk. Marcela tímto mazáním, zdravou stravou a dostatečným pitným režimem měla zhubnout 68 kilogramů.

I v redakci vyzkoušeli přípravek

V redakci se rozhodli na sobě vyzkoušet krém Slim Excelle, aby jeho zázračné účinky potvrdili. Za první týden měli dva redaktoři dohromady zhubnout 7 kg a za další tři týdny redaktorka Ivana 11 kg a redaktor Marek 14 kg. Jako důkaz jsou přiloženy i fotky proměny. Dokonce nabízejí svým čtenářům speciální akci, že si mohou přes odkaz na jejich webu objednat krém Slim Excelle se slevou 50 %.

Jak má Slim Excelle pomáhat?

Přípravek na hubnutí Slim Excelle má několik účinků, mezi něž patří následující:

  • Za 3 týdny zhubnete až 4 cm v pase.
  • Vymodeluje pevné a ploché břicho.
  • Zmenšuje celulitidu.
  • Není nutné cvičit stále zkracovačky.
  • Mazáním můžete zhubnout 3 kg za 2 týdny.

Jak se používá?

Ráno a večer se má Slim Excelle pořádně vmasírovat na břicho a pas (nejlépe po peelingu). Nejméně 4 hodiny pro aplikaci je vhodné se vyhnout sprchování či koupeli. Za tři týdny se mají objevit výsledky a aby se zabránilo ukládání tuků na břiše, má se se občas břicho krémem namazat.

Co se v doplňku Slim Excelle nachází?

Jedná se o přírodní produkt, ve kterém najdete kofein (pomáhá na celulitidu a podkožní tukové buňky), aloe (má zpevňující účinky), listnatec (pomáhá proti celulitidě a na léčbu křečových žil), chaluha (funguje proti obezitě a celulitidě), kokosový olej (pomáhá na pomerančovou kůži a tukové buňky) a chilli paprika (redukce tuků a celulitidy).

Kolik zázračný přípravek stojí?

Cena za přípravek Slim Excell je 790 Kč (musí se k tomu připočítat i poštovné). Dá se koupit pouze na prodejních stránkách, na které narazíte po celém internetu. Prodávajícím je firma TV Prodaja d.o.o. ze Slovinska.

Záruka na vrácení peněz

Na prodejní stránce si můžete také všimnout, že máte 44denní záruku na vrácení peněz, jestliže s tímto produktem nejste spokojeni. V obchodních podmínkách je k tomu uvedených více informací.

Hubla s ním i Britney Spears

Na prodejní stránce píší, že tento přípravek je dlouho střeženým tajemstvím hollywoodských hvězd a známých osobností. Slim Excelle se stal hitem a podle stránky s ním měla zhubnout i zpěvačka Britney Spears a měla se zbavit tuku na břiše a asi 6 kilo za několik týdnů. Zajímavostí je, že se o Britney v bulváru tvrdilo, že cvičila jak blázen, aby zase zhubla.

Recenze přípravku: Návrat do reality

Možná jste si při čtení předchozích řádků zasnili a pomalu už uvěřili, že přípravek Slim Excelle funguje. Je možné, že na někoho fungovat může, ale je to vůbec v praxi proveditelné? Kdyby tento krém fungoval, již nebude potřeba liposukcí, držení diet nebo zdravého hubnutí. Navíc kdyby opravdu tak fungoval, neinformovali by o tom ve zprávách v televizi, lékaři nebo pojišťovny, které vyjdou platby souvisejících s léčbou obezity na velké částky?

Na hubnutí břicha funguje pouze vyvážené stravování a cvičení, krém určitě nemůže pomoct spálit tuky a ještě k tomu i zpevnit břicho. Navíc si můžete všimnout, že na stránce s Marcelou se mluví o zhubnutí 1,7 - 3 kg za týden, zatímco na prodejní stránce 3 kg za dva týdny pouhým mazáním krému. Dále na stránce s Marcelou je uvedeno, že se krém má mazat na všemožné partie, ale na prodejní stránce pouze na oblast břicha. Podobných nesrovnalostí je tam mnohem více.

Pokud byste chtěli krém Slim Excelle vyzkoušet, určitě ho vyzkoušejte. Jedna věc u vás určitě zhubne a navíc budete mít i další zkušenost pro příště. Pokud chcete vědět i další informace, přečtěte si diskuse různě na internetu, ať víte, zda si krém máte nebo nemáte koupit.

Když budete chtít hubnout tradičním způsobem, budete hubnout pomalu, ale máte jistotu, že uděláte hodně pro své zdraví. Na hubnutí je potřeba cvičit a také se zdravě stravovat, obě věci organismus ocení.

Už jste Slim Excelle zkoušeli? Pomohl vám nebo ne? Napište své zkušenosti do diskuze, ať se mohou inspirovat ostatní.


Diskuze k článku


Dík -taky už jsem byla nalomená.
kokyy, 5. 2. 2016 18:13
sou to zlodeji neni se jak na ne spojit raci ani cislo nemaji a pritom vysledek chudnuti zadny
pepe, 9. 2. 2016 15:40
Mě byl tento krém doporučenej kamarádkou, tak jsem hledala recenze. Samozřejmě nevěřím, že samo od sebe břicho zmizí, ale myslela jsem, že za pomocí neoprénového pásu a zahřívání by to mohlo fungovat. Od Avonu jsem měla kdysi krém, který stál 600 Kč..a společně s pásem a zahříváním (a nejlépe jízdou na kole nebo cvičením) mi zmizel špek z boků, zad, břicha... přestože jsem neshodila ani deko. Tak pokud někdo má npodobnou zkušenost, sem s tím.
Maayan, 9. 2. 2016 17:12
Zčervenala jsem jako rak po 2 minuty.....bože kdo to vymyslel....je to podvod a navíc to pálí....a nejde to smýt.Doufam ,že vrátí peníze.Nekupujte to.
Zdena, 16. 2. 2016 10:17
po přečtení komentářů,děkuji nechci. babca
babca, 19. 2. 2016 10:14
Dik lidičky.. Ze nenecháte napálit. Ini lidí
Antonie, 20. 2. 2016 22:13
I já patřím bohužel mezi ty napálené.Dneska mi krém přišel,hned jsem si s ním zkusmo namazala kousek paže.Do tří minuit ruka silně zčervenala a pálí.Radím nekupovat,pokud zhubnete,tak jedině ve své peněžence.
Merey, 25. 2. 2016 14:00
je me to lito doufala jsem ze bricho zmizi ale zmizely jen penize podvod
mila, 1. 3. 2016 9:46
Ten istý príbeh je o Katke z Trbišova na slovensku a v čechách je o Marcele a presne rovnako schudli 68 kg tak kde je pravda a rovnaký rozhovor bol s ich otcami v nemocnici neuveritelne tak len verte.
Leah, 1. 3. 2016 19:05
prosím, nenechte se napálit, málem bych taky uvěřila, ale je to podobné něco jako náplastě, které slibovali také zhubnutí a tak jsem přišla před časem rovnou o 3 000,-- Kč a žádné vrácení peněz, jak slibovali, toto bude něco podobného. Kdyby to bylo tak úžasné, to by bylo lidí štíhlých.....
babulka, 7. 3. 2016 22:48
Ten krém vám nikdy nemůže zničit tuky , já už cvičím 20let a tak vím že jen cvičním se dá spálit tuk
Bonna, 23. 3. 2016 18:48
Tak jsem hledala kontakt,abych mohla zakoupený krém vrátit a přišla jsem na tuto stránku. Jsem neuvěřitelně naivní i přesto,že vím, že hubnutí problémových partií touto cestou nevede. Na krém nemám alergii, tak si s tím alespoň budu mazat nohy. Ano, člověk nesmí být líný a musí se hejbat.....
Marie, 28. 3. 2016 19:28
Je to zase podfuk bez cvičení a diety nic jen o pár korun jsem lehčí
verka, 4. 4. 2016 14:51
Ano, člověk se nechá snadno nalákat a pak je problém. Objednala jsem si také, ale NAŠTĚSTÍ jsem vzápětí našla tyto recenze, takže obratem jsem objednávku zrušila. Dnes mi přišel od Jakuba Nováka mail, že objednávka byla úspěšně zrušena. Měla jsem kliku a už taková naiva nebudu. Nebuďte také!!!
Jára, 11. 4. 2016 10:37
Když to člověk čte, tak je mu z toho smutno. Máme takových zákonů , novel a nařízení. Ale proti ŠMEJDŮM se dělá strašně málo! ONI MAJÍ STAROST JEN SAMI O SEBE. My jsme přece jen obyčejní lidi. Musíme je zase zvolit !!!!
KALINOHA, 11. 4. 2016 21:00
Také bych chtěla zrušit objednávku ale neví na jakou adresu prosím pana Jaru o pomoc Marie
Marie, 20. 4. 2016 10:14
Dobrý den, také jsem se nechala zlákat a krém zakoupila. Jelikož po 14 dnech používání nefungoval, poslala jsem ho včera zpět a dnes mám peníze vráceny na účet. Napsala jsem panu Novákovi, že chci krém vrátit a poslal mi informace, jak mám postupovat. Takže záruka vrácení peněz platí.
Jarka, 20. 4. 2016 16:39
ÁNO TAKTEZ CTU RECENZE POZDE, KREM MAM TYDEN KOUPENY- PALI JAK CERT, OPRAVDU JE TO VYCHYTAVKA POUZE NA PENEZENKY LIDI HUBNOUCI I ZPEVNUJICI UCINEK NULOVY . JARKA 20.4.16 PISE, ZE DOSTALA PENIZE ZPET NA UCET, RADA BYCH UDELALA TOTEZ, POTREBOVALA BYCH RADU JAK?PORADI PROSIM NEKDO?
IVCA, 24. 4. 2016 8:25
Já jsem se taky napálila, ale nevím jak to vrátit poradíte mi prosím někdo?
Šárka, 3. 5. 2016 9:08
Taky jsem se nechala nachytat ale nevím jak to vrátit poradí mi někdo prosím
Šárka, 3. 5. 2016 9:10
Mne to jedine pomohlo?? Ja som kupila a namazala se a sla behat alebo cvicit...krasne som schudla v pase cca 7 cm. Na zadach asi 3_4 uz nevim minuy rok som mala. Kupila som aj mame po porode ma velke brucho a aj jej pomohlo... mne viac bo som pri tom sportovala.ale jedla vse normalne
Simona, 4. 5. 2016 8:33
Koupila jsem si ho po namazání jsem celá zrudla a pálilo mě to.okamžitě umýt.nevěřte tomu nekupujte si ho.Je to jen reklamní trik vytáhnout z lidi peníze.Chce to jen pohyb a střídmou stravu.
Inka, 11. 5. 2016 10:17
Díky za Vaše komentáře, ještě jsem to stihla zrušit před odesláním.Představte si, že mi ale byla nabídnuta sleva, když si to rozmyslím a vezmu - 50%, tj.místo 1340 za 2 kusy jen 670 a píše mi to nějaká paní Hurtová, ale je zajímavé, že v textu jsou koncovky jako by to psal muž!! Je to opravdu velký , velký podvod, ženy bacha!! Přeji hezký den a raději budu chodit venku po procházkách !
Jitka, 13. 5. 2016 7:41
Celé je to na dvě věci na h.... a nic.Je to spíš na mazání kolen.To mě bude dlouho mrzet,že jsem takhle naletěla.
Helena, 13. 5. 2016 9:58
..tady česky píšou složení výrobku, a pokud si pozorně složení přečtete. Zjistíte, že kromě jiných ingrediencí emulze obsahuje - chilli papriku (redukce tuků a celulitidy). ....Takže PROTO zřejmě PÁLÍ.....a taky píšou, vyzkoušejte nejdříve např na část předloktí...alergie apod.......A pálení snad určitě nezmizí po umytí, já s tím problém nemám. Počítám s tím a cca za 0,5 hod. mám klid. Pak si dám třeba zeleninový salát, vezmu např. kolo a nečekám, že jen Slim.. bude makat za mě :-)
Evina, 29. 5. 2016 13:33
Ach jo,škoda ,že jsem si dříve nepřečetla tyto recenze.Tak mám krém doma k tomu knihu které nerozumím je celá asi anglicky .Nevím opravdu jakým slovem pojmenovat distributora Jakuba Nováka nic slušného.Prosím ,zkoušela jste to některá vrátit?Jak to dopadlo.Pro nové zájemkyně v žádném případě se nenechte napálit. Marta
Marta, 11. 6. 2016 8:48
Milenn Není potřeba žádných nových zákonů. Je tu možnost se obrátit na Českou obchodní inspekci, která prověří zda tzv. léčebný prostředek má atest atd. A pak je na každém z nás, zda uvěří takové blbosti, že zhubne tím, že bude používat tento produkt....je to stále dokola, klamavé reklamy a přesto se to dál prodává, protože lidská blbost je neomezená........... Milena 21. 6. 2016
Milenn, 21. 6. 2016 16:02
Já tento přípravek používám asi dva týdny samozřejmě u toho i cvicim.To je snad úplná samozřejmost ze se u toho musíte hýbat a zhubla jsem už dvě kg. Takže určitě to nějaký účinek má ale neni to tak ze se večer natrete a zítra budete o pět kg lehčí takhle to nefunguje i když by to bylo celkem fajn.
Klára, 26. 6. 2016 21:51
Všimněte si, že pokaždé je na podobné podvodné výrobky stejný scénář - stránky s americkým tiskem, nějaký lékař který do velmi doporučuje, spousta pochvalných příspěvků od vymyšlených lidí, odkaz na známé osobnosti (samozřejmě americké, jak jinak) které to používají, možnost vrácení (většinou ale nepoužitých výrobků!), velmi těžko zjistitelný výrobce a pokaždé také podobná cena kolem 900 Kč. Často platí pouze tento den (což je tam i další dny) - a naštěstí i tyto diskuse, kde se člověk dozví (když chce) jak to skutečně je. Kdyby se k těmto šmejdům stavěl každý jako já tak velmi brzy přestanou! Ještě jsem jim nedal nikdy vydělat ani korunu. Udělejte totéž.
Jarda, 13. 7. 2016 16:09
taky jsem nalítla nemám nadváhu,ale mam tuk usazený na kolenou,tak jsem to chtěla vyskoušet,masírovala jsem mista a nic se nestalo ani po měsíci!!!!!! tak si dávej te pozor je mi nanic,,,Jana
Jana, 1. 10. 2016 16:40
Tiez som naletela,neverte tomu.Akurat mi ocervenelo cele telo tam kde som to natrela.Palilo to a bolo mi strasne zle.Asi hodinu sa mi triasli ruky.Takze je to podvod a moze to vyvolat zdravotne problemy.
Helena, 10. 1. 2017 11:20
PROSÍM MŮŽE UŽ TADY NĚKDO NAPSAT, JAK SE NA TU FIRMU DOSTAT? TELEFON, MAIL.. MÁM OBJEDNÁNO, JÁ BLBKA, A TEDˇ TO ČTU. POTVRZOVACÍ MAIL MI NEPŘIŠEL. UŽ TO NIKDY NEUDĚLÁM!
Judita, 20. 1. 2017 10:37
Koupila sem také já blba ze sem nepřišla dřív na tyhle recese tak sem zvědavá jestli mi to poslou doposud mi to nepřišlo nedodrzely termín dodani .Už maji dva a pul dne zpoždění.Doufám ze už to neposlou.Vše sem četla to člověk neuvěří jací to jsou nenazranci jinak to nejde říci .Vase B A C U L E
Bacula, 24. 1. 2017 23:56
Je to totalní hloupost lidi bděte.
Slavista, 28. 1. 2017 19:22
Vidím, že nejsem sama, kdo si výrobek zakoupil. Hrozně jsem váhala, ale recenze, které tam byly napsány, byly samé kladné. Asi též podvod. Tak teď se budu jen mazat - o pálivosti ale psali, takže jsem s tím už počítala - a čekat co se bude dít s mým tukem na břiše.
kajce, 7. 2. 2017 16:23
Tož dneskaj mi ten krám přišel, bohužel čtu pozdě.
ILONA, 16. 2. 2017 15:15
Dobré jen k tomu, že vás to po namazání na mrazu asi na 20 minut zahřeje:-( Na hubnutí bohužel neposlouží .....
Janča, 18. 2. 2017 13:26
Také jsem nalítla. Mažu se asi týden a výsledek žádný. Nevím, jak bych krém mohla vrátit. Prosím pomožte.
babča Maru, 5. 3. 2017 8:19
Máte někdo kontakt na slim excelle
Milan, 5. 3. 2017 11:33
Díky moc za komentáře,málem jsem podlehla,jo vidina snadného hubnutí hodně svádí
Jana, 8. 3. 2017 18:05
Diky,za Vaše komentaře .
Alice, 11. 3. 2017 20:33
Bohužel,mast vůbec nefunguje a navíc smrdí jak bolavá noha. Zbytečně vyhozené peníze.
Eva, 13. 3. 2017 19:28
Opravdu nefunguje.Když Vám dojde potvrzená objednávka tak krém stojí 83,55,-Kč a přes 700Kč brožura v angličtině,která je člověku bez dobré znalosti angličtiny k ničemu. Mimochodem je k ničemu i když anglicky umíte. Nekupovat nelze nikam vrátit!!!!
Věra, 18. 3. 2017 8:21
ty brdo,ja koupila 2 baleni se slevou a poslali 3 baleni za dvanact stovek,jeste jsem se nemazala a ctu recenze.Ja blbka nicemu neverim,ale tahle reklama me dostala.Priste nezapominat na zdravy selsky rozum.Zdravim vsechny,kteri naleteli,priste si dame pozor.
Eva, 30. 3. 2017 18:27
příprvek jsem si koupila použila snad dvakrád vždy jsem celá zčervenala a hořela bylo to nepřijemné
janulínek, 1. 4. 2017 7:04
přípravek mám 2 dny a mohu říci, že jsem si zřejmě zakoupila mast na bolavá záda a kolena. Příjemně to hřeje :-). I přes negativní recenze to vyzkouším a samozřejmě se budu k tomu i pohybovat. Jsem optimista, za měsíc se ozvu :-)
Andinka, 22. 4. 2017 12:13
No jen se trochu hlídat u jídla,trochu víc pohybu,chůze,běh,kolo a jde to samo. Bez práce nejsou koláče. Nikdo za nás nic neudělá a různé mastičky už vůbec ne.
Dita, 9. 5. 2017 21:02
Dost pochybuji, že když ty jejich šmejdy nepřevezmete, budou mít drzost a odvahu se soudit. Pokud nedodrželi termín dodání, je možné zrušit smlouvu a dodávku nepřevzít pro porušení smluvních podmínek.
J, 12. 5. 2017 13:49
Zdravím, znáte někdo adresu na vrácení krému? Také jsem naletěla a navíc mi krém vadí. Na dodacím listě je jenom adresa někde do Slovinska. Děkuji.
Nika, 1. 6. 2017 12:16
Twl taky sem si to uz objednala uz mi prirsla sprava o odoslani produktu ma mi to prist o 2 dni mnela sem tu prist skor asi to prectet uz nikdy nenaletim hnusni hajzli nekdo se blbek tesi nato a oni oblbuji
Paťulik, 7. 6. 2017 7:14
Nový komentář do diskuze: