Pomáhá Slim Excelle skutečně zhubnout?

19. září 2015 | Přípravky na hubnutí | komentáře: 73
slim excelle


Zhubnout jako mávnutím proutku by si přál každý. To je přesně sen mnoho žen i mužů a jeden přípravek, který se nedávno objevil na trhu by jim toto mohl splnit. Jmenuje se Slim Excelle a jedná se o krém, který má zmenšit břicho za tři týdny. Je tomu ale opravdu tak nebo se jen jedná o zbožné přání hubnoucích?

Bolestný příběh Marcely a její zhubnutí

Na webu Novinky pro zdraví, které vypadají jako zpravodajský web, informuje Marcela Hrubá o svém příběhu a o tom, jak dokázala za několik měsíců zhubnout 68 kg. Následně se k tomu vyjádřila i redakce tamního webu.

Marcele zemřel otec na rakovinu slinivky, proto se rozhodla něco udělat se svou morbidní obezitou. Krátce před svou smrtí řekl, že se celá rodina topí v sádle a umřou mladí. Marcela nechtěla skončit stejně jako on a ví, že ani on tak nemusel skončit. S váhou měla problémy od dětství a ani po jeho smrti jí zdravá strava moc nepomáhala. Alespoň ne moc rychle. Pak ale objevila zajímavé účinky přípravku Slim Excelle.

Začala se hýbat (chodit, běhat, cvičit), jíst zdravě a mazat krém na problematické partie. Taktéž vynechala milované sladké nápoje, sladkosti, fast-food atd. Poctivě mazala partie krémem, který má proniknout do podkožních vrstev skrz kůži a tam rozpustit tuk. Marcela tímto mazáním, zdravou stravou a dostatečným pitným režimem měla zhubnout 68 kilogramů.


I v redakci vyzkoušeli přípravek

V redakci se rozhodli na sobě vyzkoušet krém Slim Excelle, aby jeho zázračné účinky potvrdili. Za první týden měli dva redaktoři dohromady zhubnout 7 kg a za další tři týdny redaktorka Ivana 11 kg a redaktor Marek 14 kg. Jako důkaz jsou přiloženy i fotky proměny. Dokonce nabízejí svým čtenářům speciální akci, že si mohou přes odkaz na jejich webu objednat krém Slim Excelle se slevou 50 %.

Jak má Slim Excelle pomáhat?

Přípravek na hubnutí Slim Excelle má několik účinků, mezi něž patří následující:

  • Za 3 týdny zhubnete až 4 cm v pase.
  • Vymodeluje pevné a ploché břicho.
  • Zmenšuje celulitidu.
  • Není nutné cvičit stále zkracovačky.
  • Mazáním můžete zhubnout 3 kg za 2 týdny.

Jak se používá?

Ráno a večer se má Slim Excelle pořádně vmasírovat na břicho a pas (nejlépe po peelingu). Nejméně 4 hodiny pro aplikaci je vhodné se vyhnout sprchování či koupeli. Za tři týdny se mají objevit výsledky a aby se zabránilo ukládání tuků na břiše, má se se občas břicho krémem namazat.

Co se v doplňku Slim Excelle nachází?

Jedná se o přírodní produkt, ve kterém najdete kofein (pomáhá na celulitidu a podkožní tukové buňky), aloe (má zpevňující účinky), listnatec (pomáhá proti celulitidě a na léčbu křečových žil), chaluha (funguje proti obezitě a celulitidě), kokosový olej (pomáhá na pomerančovou kůži a tukové buňky) a chilli paprika (redukce tuků a celulitidy).

Kolik zázračný přípravek stojí?

Cena za přípravek Slim Excell je 790 Kč (musí se k tomu připočítat i poštovné). Dá se koupit pouze na prodejních stránkách, na které narazíte po celém internetu. Prodávajícím je firma TV Prodaja d.o.o. ze Slovinska.

Záruka na vrácení peněz

Na prodejní stránce si můžete také všimnout, že máte 44denní záruku na vrácení peněz, jestliže s tímto produktem nejste spokojeni. V obchodních podmínkách je k tomu uvedených více informací.


Hubla s ním i Britney Spears

Na prodejní stránce píší, že tento přípravek je dlouho střeženým tajemstvím hollywoodských hvězd a známých osobností. Slim Excelle se stal hitem a podle stránky s ním měla zhubnout i zpěvačka Britney Spears a měla se zbavit tuku na břiše a asi 6 kilo za několik týdnů. Zajímavostí je, že se o Britney v bulváru tvrdilo, že cvičila jak blázen, aby zase zhubla.

Recenze přípravku: Návrat do reality

Možná jste si při čtení předchozích řádků zasnili a pomalu už uvěřili, že přípravek Slim Excelle funguje. Je možné, že na někoho fungovat může, ale je to vůbec v praxi proveditelné? Kdyby tento krém fungoval, již nebude potřeba liposukcí, držení diet nebo zdravého hubnutí. Navíc kdyby opravdu tak fungoval, neinformovali by o tom ve zprávách v televizi, lékaři nebo pojišťovny, které vyjdou platby souvisejících s léčbou obezity na velké částky?

Na hubnutí břicha funguje pouze vyvážené stravování a cvičení, krém určitě nemůže pomoct spálit tuky a ještě k tomu i zpevnit břicho. Navíc si můžete všimnout, že na stránce s Marcelou se mluví o zhubnutí 1,7 - 3 kg za týden, zatímco na prodejní stránce 3 kg za dva týdny pouhým mazáním krému. Dále na stránce s Marcelou je uvedeno, že se krém má mazat na všemožné partie, ale na prodejní stránce pouze na oblast břicha. Podobných nesrovnalostí je tam mnohem více.

Pokud byste chtěli krém Slim Excelle vyzkoušet, určitě ho vyzkoušejte. Jedna věc u vás určitě zhubne a navíc budete mít i další zkušenost pro příště. Pokud chcete vědět i další informace, přečtěte si diskuse různě na internetu, ať víte, zda si krém máte nebo nemáte koupit.

Když budete chtít hubnout tradičním způsobem, budete hubnout pomalu, ale máte jistotu, že uděláte hodně pro své zdraví. Na hubnutí je potřeba cvičit a také se zdravě stravovat, obě věci organismus ocení.

Už jste Slim Excelle zkoušeli? Pomohl vám nebo ne? Napište své zkušenosti do diskuze, ať se mohou inspirovat ostatní.


 

Diskuze k článku (celkem 73):
Bohužel nefunguje.

Helena 27. září 2015 23:15

U mě taktéž nic

Missa 7. říjen 2015 07:55

Kdo může věřit takové blbosti??? Zní to až moc pohádkově!

Majda 1. listopad 2015 15:57

Prosím vás lidi, nekupujte si to... firma, která je zastoupená p. Novákem je podvodná!!! Na vrácení zboží nereaguje.... je to blbost!!!

Hany 11. listopad 2015 09:11

Ještě že jsem si to tu přečetla diiik

Lenny 11. listopad 2015 15:14

Opravdu zhubne pouze vaše peněženka. Dámy, pokud se alespoň trošku hýbete a máte celulitidu, zkuste si koupit v lékárně skořicový masážní gel firmy Topvet. Nádherně voní, je za pár kaček a dokonce to i pomáhá. Chce to jen trošku snahy a pohybové aktivity.

jancis 20. listopad 2015 08:49

Nefunguje, za 10 dní ani centimetr, ani na váze žádný úbytek. Bylo by to moc jednoduché. Navíc nemohu nikde najít způsob, jak výrobek včas vrátit, abych dostala zpět peníze, které jsem za to zaplatila. Můžete někdo pomoci? Děkuji !
23.11.2015 Alena Nováková

alax 23. listopad 2015 15:48

Pani Nováková.Mám pocit že v totom vám asi nikdo nepomůže,jsou to totiš přesvětčivé reklami,na které se člověk rychle naláká a pak zjistí že nemá nic.Já měla taky jednu takovou skušenost,sice né s krémem na hubnutí ale s půjíčkou.Kde mi bylo slíbeno že do týdne mi půjčí tolik kolik potřebují ale stím že musím dát zálohu 6500 tak jsem to dala stím že tam bylo napsáno že částka která byla převzaná bude vrácená.I stím že půjíčka náhodou nevíjde.Nakonec jsem neměla,ani půjčku ani ty mé peníze které mi měli vrátit.To je má životní skušenost a rada:Stakovích věcí je pak člověk viléčenej na celí život.

Miriam 27. listopad 2015 01:22

Tento zázrak by mi měl přijít zítra poštou,bohužel jsem si ho objednala,myslíte že ho musím převzít,nemám už do toho chut,po tom co čtu,

Anita 30. listopad 2015 14:32

Pokud by někdo něco podobného vynalezl,stal by se šťastným držitelem Nobelovy ceny a jeho sláva by se dotýkala hvězd. Myslíte, že by měl potřebu produkt prodávat na obskurních reklamních stránkách na internetu, kde není náležitě uveden oficiální výrobce ani distributor,pouze název údajné dealerské společnosti a kontaktní mail na soukromou osobu s všeříkajícím jménem Jan Novák či tak nějak podobně.
Popsané účinky masti jsou z fyziologického hlediska nemožné. Je to evidentní nesmysl a tudíž i sprostý a nehorázný podvod, který by měl v právním státě dohru u soudu a dotyční by vyfasovali jako organizovaná skupina,což nejspíš jsou 2-8 na tvrdo. Bohužel v NAŠEM státě je to regulérní podnikání, které nikoho nepřekvapí a na vině jsou samotné oběti jakožto trestuhodně hloupé, neinformované a ignorující dění v naší společnosti-tj. všudypřítomný hyenismus zneužívající lidské utrpení coby zdroj pohádkových příjmů.
LIDÉ BDĚTE! ....A BUĎTE,PROSÍM,TROCHU SOUDNÍ.

Annabellee 10. prosinec 2015 19:18

Take jsem se napálila, po namazání krémem jsem zrudla a celý týden mi trvalo než mi to zmizelo.je to pěkný svinstvo.

jana 27. prosinec 2015 20:47

Díky za rady.Žeby noví ŠMEJDI--babča

Babča 8. leden 2016 22:22

Jsem ráda, že jsem si tohle přečetla. Málem jsem se nachytala. Díky. Eva

Eva 13. leden 2016 13:02

Dámy už jsem jsi to chtěla také zakoupit.....ještěže jsou tady vaše články.Díky Ivet

Ivet 16. leden 2016 12:54

je to nesmysl ,lepší je zrychlit metabolismus ,ten nastartuje vlažná voda s citronem po ránu na lačno citronu se dává jen pulka rychle to probudí a doplní energii i vitamín c ,dále mezi tukožrouty patří chilli a jablečný ocet a chce to i ten pohyb a upravu jídelníčku mě to na hubnutí zabírá ,ale nečekejte všechno hned

Anett 20. leden 2016 18:00

Tak to jsem ráda,že jsem si to tady přečetla,jsem nepoučitelná,už bych tomu uvěřila. Vřelé díííííky

Míla 22. leden 2016 08:22

Dopoledne se muže jist úplně všechno,oběd běžný,a odpoledne jen ovoce a zelenina+mléčné výrobky do 5%tuku,a uvidíte že za 3 měsíce bude o 10 kg miň.

Marie 23. leden 2016 10:08

Díky, že píšete své poznatky. Všechno je to podvod za plno peněz.

Lee 24. leden 2016 13:09

Tak moje dcera se taktéž napálila a zázračný krém si objednala, dnes jí přišla sms, že jí bude zítra balíček doručen. Musí balíček převzít? Společnost DPD ho může odeslat zpět nebo ne? Vůbec žádný email s potvrzením objednávky nedostala, aby mohla jeeště před vyskladněním objednávku zrušit. Tak nevím jak jí pomoci. Neporadíte někdo ?
Děkuji

Mila 28. leden 2016 13:28

Balíček nemusíte převzít

mivhala 28. leden 2016 20:34

Diky za vaše rady už sem si ho chtěla taky objednat ale vaše komentaře mě vratily spatky do reality diiiky moooc

Marusia 31. leden 2016 08:08

Take jsem skoro naletèla. Díky za príspêvky!!

Jana 31. leden 2016 19:45

Proboha lidi fakt neblbněte, fakt vám pupek tím, že ho budete mazat mastičkou nesplaskne! :-)
Nicméně, je to zajímavá firma. Někdo si asi udělal veryfunny legraci a jednoho dne přišel email, že mám tuhle mast objednanou a že o dodání budu informován.
Ihned jsem odepsal, ať nic neposílají, že jsem nic neobjednal, že si ze mně někdo vystřelil, ok přišel email, že vaše objednávka byla zrušena.
Na druhý den mi volá číslo +420588884345 a paní na druhém konci že prý z nějakého prodeje nábytku mi oznamuje, že volá ohledně mé objednávky na jakousi komodu bohajeho! Tak jsem jí opět ujistil, že jsem si žádnou komodu neobjednával, tak snad bude klid. Opravdu zajímavé, že vám někdo objedná mast na břicho a vyleze z toho komoda omg :-)))
Okamžitě jsem tuto stránku zablokoval v mém prohlížeči :-))

Petr 3. únor 2016 17:13

Málem jsem se taky nachytala. Ještě, že jsem si to tu přečetla. Díííky moc.

Lenka 5. únor 2016 06:06

Já si nejdříve objednala a potom četla tyto recenze. Ale díky za ně, zásilku nepřevezmu. Díky za tyto stránky, hned vám otevřou oči :).

Šárka 5. únor 2016 10:05

Dík -taky už jsem byla nalomená.

kokyy 5. únor 2016 19:13

sou to zlodeji neni se jak na ne spojit raci ani cislo nemaji a pritom vysledek chudnuti zadny

pepe 9. únor 2016 16:40

Mě byl tento krém doporučenej kamarádkou, tak jsem hledala recenze. Samozřejmě nevěřím, že samo od sebe břicho zmizí, ale myslela jsem, že za pomocí neoprénového pásu a zahřívání by to mohlo fungovat. Od Avonu jsem měla kdysi krém, který stál 600 Kč..a společně s pásem a zahříváním (a nejlépe jízdou na kole nebo cvičením) mi zmizel špek z boků, zad, břicha... přestože jsem neshodila ani deko. Tak pokud někdo má npodobnou zkušenost, sem s tím.

Maayan 9. únor 2016 18:12

Zčervenala jsem jako rak po 2 minuty.....bože kdo to vymyslel....je to podvod a navíc to pálí....a nejde to smýt.Doufam ,že vrátí peníze.Nekupujte to.

Zdena 16. únor 2016 11:17

po přečtení komentářů,děkuji nechci. babca

babca 19. únor 2016 11:14

Dik lidičky.. Ze nenecháte napálit. Ini lidí

Antonie 20. únor 2016 23:13

I já patřím bohužel mezi ty napálené.Dneska mi krém přišel,hned jsem si s ním zkusmo namazala kousek paže.Do tří minuit ruka silně zčervenala a pálí.Radím nekupovat,pokud zhubnete,tak jedině ve své peněžence.

Merey 25. únor 2016 15:00

je me to lito doufala jsem ze bricho zmizi ale zmizely jen penize podvod

mila 1. březen 2016 10:46

Ten istý príbeh je o Katke z Trbišova na slovensku a v čechách je o Marcele a presne rovnako schudli 68 kg tak kde je pravda a rovnaký rozhovor bol s ich otcami v nemocnici neuveritelne tak len verte.

Leah 1. březen 2016 20:05

prosím, nenechte se napálit, málem bych taky uvěřila, ale je to podobné něco jako náplastě, které slibovali také zhubnutí a tak jsem přišla před časem rovnou o
3 000,-- Kč a žádné vrácení peněz, jak slibovali, toto bude něco podobného. Kdyby to bylo tak úžasné, to by bylo lidí štíhlých.....

babulka 7. březen 2016 23:48

Ten krém vám nikdy nemůže zničit tuky , já už cvičím 20let a tak vím že jen cvičním
se dá spálit tuk

Bonna 23. březen 2016 19:48

Tak jsem hledala kontakt,abych mohla zakoupený krém vrátit a přišla jsem na tuto
stránku. Jsem neuvěřitelně naivní i přesto,že vím, že hubnutí problémových partií touto cestou nevede. Na krém nemám alergii, tak si s tím alespoň budu mazat nohy.
Ano, člověk nesmí být líný a musí se hejbat.....

Marie 28. březen 2016 21:28

Je to zase podfuk bez cvičení a diety nic jen o pár korun jsem lehčí

verka 4. duben 2016 16:51

Ano, člověk se nechá snadno nalákat a pak je problém. Objednala jsem si také, ale
NAŠTĚSTÍ jsem vzápětí našla tyto recenze, takže obratem jsem objednávku zrušila. Dnes mi přišel od Jakuba Nováka mail, že objednávka byla úspěšně zrušena. Měla jsem kliku a už taková naiva nebudu. Nebuďte také!!!

Jára 11. duben 2016 12:37

Když to člověk čte, tak je mu z toho smutno. Máme takových zákonů , novel a nařízení. Ale proti ŠMEJDŮM se dělá strašně málo! ONI MAJÍ STAROST JEN SAMI O SEBE. My jsme přece jen obyčejní lidi. Musíme je zase zvolit !!!!

KALINOHA 11. duben 2016 23:00

Také bych chtěla zrušit objednávku ale neví na jakou adresu prosím pana Jaru o pomoc Marie

Marie 20. duben 2016 12:14

Dobrý den, také jsem se nechala zlákat a krém zakoupila. Jelikož po 14 dnech používání nefungoval, poslala jsem ho včera zpět a dnes mám peníze vráceny na účet. Napsala jsem panu Novákovi, že chci krém vrátit a poslal mi informace, jak mám postupovat. Takže záruka vrácení peněz platí.

Jarka 20. duben 2016 18:39

ÁNO TAKTEZ CTU RECENZE POZDE, KREM MAM TYDEN KOUPENY- PALI JAK CERT, OPRAVDU JE TO VYCHYTAVKA POUZE NA PENEZENKY LIDI HUBNOUCI I ZPEVNUJICI UCINEK NULOVY . JARKA 20.4.16 PISE, ZE DOSTALA PENIZE ZPET NA UCET, RADA BYCH UDELALA TOTEZ, POTREBOVALA BYCH RADU JAK?PORADI PROSIM NEKDO?

IVCA 24. duben 2016 10:25

Já jsem se taky napálila, ale nevím jak to vrátit poradíte mi prosím někdo?

Šárka 3. květen 2016 11:08

Taky jsem se nechala nachytat ale nevím jak to vrátit poradí mi někdo prosím

Šárka 3. květen 2016 11:10

Mne to jedine pomohlo?? Ja som kupila a namazala se a sla behat alebo cvicit...krasne som schudla v pase cca 7 cm. Na zadach asi 3_4 uz nevim minuy rok som mala. Kupila som aj mame po porode ma velke brucho a aj jej pomohlo... mne viac bo som pri tom sportovala.ale jedla vse normalne

Simona 4. květen 2016 10:33

Koupila jsem si ho po namazání jsem celá zrudla a pálilo mě to.okamžitě umýt.nevěřte tomu nekupujte si ho.Je to jen reklamní trik vytáhnout z lidi peníze.Chce to jen pohyb a střídmou stravu.

Inka 11. květen 2016 12:17

Díky za Vaše komentáře, ještě jsem to stihla zrušit před odesláním.Představte si, že mi ale byla nabídnuta sleva, když si to rozmyslím a vezmu - 50%, tj.místo 1340 za 2 kusy jen 670 a píše mi to nějaká paní Hurtová, ale je zajímavé, že v textu jsou koncovky jako by to psal muž!! Je to opravdu velký , velký podvod, ženy bacha!!
Přeji hezký den a raději budu chodit venku po procházkách !

Jitka 13. květen 2016 09:41

Celé je to na dvě věci na h.... a nic.Je to spíš na mazání kolen.To mě bude dlouho mrzet,že jsem takhle naletěla.

Helena 13. květen 2016 11:58

..tady česky píšou složení výrobku, a pokud si pozorně složení přečtete. Zjistíte, že kromě jiných ingrediencí emulze obsahuje - chilli papriku (redukce tuků a celulitidy). ....Takže PROTO zřejmě PÁLÍ.....a taky píšou, vyzkoušejte nejdříve např na část předloktí...alergie apod.......A pálení snad určitě nezmizí po umytí, já s tím problém nemám. Počítám s tím a cca za 0,5 hod. mám klid. Pak si dám třeba zeleninový salát, vezmu např. kolo a nečekám, že jen Slim.. bude makat za mě :-)

Evina 29. květen 2016 15:33

Ach jo,škoda ,že jsem si dříve nepřečetla tyto recenze.Tak mám krém doma k tomu knihu které nerozumím je celá asi anglicky .Nevím opravdu jakým slovem pojmenovat distributora Jakuba Nováka nic slušného.Prosím ,zkoušela jste to některá vrátit?Jak to dopadlo.Pro nové zájemkyně v žádném případě se nenechte napálit.
Marta

Marta 11. červen 2016 10:48

Milenn
Není potřeba žádných nových zákonů. Je tu možnost se obrátit na Českou obchodní inspekci, která prověří zda tzv. léčebný prostředek má atest atd. A pak je na každém z nás, zda uvěří takové blbosti, že zhubne tím, že bude používat tento produkt....je to stále dokola, klamavé reklamy a přesto se to dál prodává, protože lidská blbost je neomezená...........
Milena 21. 6. 2016

Milenn 21. červen 2016 18:02

Já tento přípravek používám asi dva týdny samozřejmě u toho i cvicim.To je snad úplná samozřejmost ze se u toho musíte hýbat a zhubla jsem už dvě kg. Takže určitě to nějaký účinek má ale neni to tak ze se večer natrete a zítra budete o pět kg lehčí takhle to nefunguje i když by to bylo celkem fajn.

Klára 26. červen 2016 23:51

Všimněte si, že pokaždé je na podobné podvodné výrobky stejný scénář - stránky s americkým tiskem, nějaký lékař který do velmi doporučuje, spousta pochvalných příspěvků od vymyšlených lidí, odkaz na známé osobnosti (samozřejmě americké, jak jinak) které to používají, možnost vrácení (většinou ale nepoužitých výrobků!), velmi těžko zjistitelný výrobce a pokaždé také podobná cena kolem 900 Kč. Často platí pouze tento den (což je tam i další dny) - a naštěstí i tyto diskuse, kde se člověk dozví (když chce) jak to skutečně je. Kdyby se k těmto šmejdům stavěl každý jako já tak velmi brzy přestanou! Ještě jsem jim nedal nikdy vydělat ani korunu. Udělejte totéž.

Jarda 13. červenec 2016 18:09

taky jsem nalítla nemám nadváhu,ale mam tuk usazený na kolenou,tak jsem to chtěla vyskoušet,masírovala jsem mista a nic se nestalo ani po měsíci!!!!!! tak si dávej te pozor je mi nanic,,,Jana

Jana 1. říjen 2016 18:40

Tiez som naletela,neverte tomu.Akurat mi ocervenelo cele telo tam kde som to natrela.Palilo to a bolo mi strasne zle.Asi hodinu sa mi triasli ruky.Takze je to podvod a moze to vyvolat zdravotne problemy.

Helena 10. leden 2017 12:20

PROSÍM MŮŽE UŽ TADY NĚKDO NAPSAT, JAK SE NA TU FIRMU DOSTAT? TELEFON, MAIL.. MÁM OBJEDNÁNO, JÁ BLBKA, A TEDˇ TO ČTU. POTVRZOVACÍ MAIL MI NEPŘIŠEL. UŽ TO NIKDY NEUDĚLÁM!

Judita 20. leden 2017 11:37

Koupila sem také já blba ze sem nepřišla dřív na tyhle recese tak sem zvědavá jestli mi to poslou doposud mi to nepřišlo nedodrzely termín dodani .Už maji dva a pul dne zpoždění.Doufám ze už to neposlou.Vše sem četla to člověk neuvěří jací to jsou nenazranci jinak to nejde říci .Vase B A C U L E

Bacula 25. leden 2017 00:56

Je to totalní hloupost lidi bděte.

Slavista 28. leden 2017 20:22

Vidím, že nejsem sama, kdo si výrobek zakoupil. Hrozně jsem váhala, ale recenze, které tam byly napsány, byly samé kladné. Asi též podvod. Tak teď se budu jen mazat - o pálivosti ale psali, takže jsem s tím už počítala - a čekat co se bude dít s mým tukem na břiše.

kajce 7. únor 2017 17:23

Tož dneskaj mi ten krám přišel, bohužel čtu pozdě.

ILONA 16. únor 2017 16:15

Dobré jen k tomu, že vás to po namazání na mrazu asi na 20 minut zahřeje:-(
Na hubnutí bohužel neposlouží .....

Janča 18. únor 2017 14:26

Také jsem nalítla. Mažu se asi týden a výsledek žádný. Nevím, jak bych krém mohla vrátit. Prosím pomožte.

babča Maru 5. březen 2017 09:19

Máte někdo kontakt na slim excelle

Milan 5. březen 2017 12:33

Díky moc za komentáře,málem jsem podlehla,jo vidina snadného hubnutí hodně svádí

Jana 8. březen 2017 19:05

Diky,za Vaše komentaře .

Alice 11. březen 2017 21:33

Bohužel,mast vůbec nefunguje a navíc smrdí jak bolavá noha.
Zbytečně vyhozené peníze.

Eva 13. březen 2017 20:28

Opravdu nefunguje.Když Vám dojde potvrzená objednávka tak krém stojí 83,55,-Kč a přes 700Kč brožura v angličtině,která je člověku bez dobré znalosti angličtiny k ničemu. Mimochodem je k ničemu i když anglicky umíte.
Nekupovat nelze nikam vrátit!!!!

Věra 18. březen 2017 09:21

ty brdo,ja koupila 2 baleni se slevou a poslali 3 baleni za dvanact stovek,jeste jsem se nemazala a ctu recenze.Ja blbka nicemu neverim,ale tahle reklama me dostala.Priste nezapominat na zdravy selsky rozum.Zdravim vsechny,kteri naleteli,priste si dame pozor.

Eva 30. březen 2017 20:27

příprvek jsem si koupila použila snad dvakrád vždy jsem celá zčervenala a hořela bylo to nepřijemné

janulínek 1. duben 2017 09:04

přípravek mám 2 dny a mohu říci, že jsem si zřejmě zakoupila mast na bolavá záda a kolena. Příjemně to hřeje :-). I přes negativní recenze to vyzkouším a samozřejmě se budu k tomu i pohybovat. Jsem optimista, za měsíc se ozvu :-)

Andinka 22. duben 2017 14:13

No jen se trochu hlídat u jídla,trochu víc pohybu,chůze,běh,kolo a jde to samo. Bez práce nejsou koláče. Nikdo za nás nic neudělá a různé mastičky už vůbec ne.

Dita 9. květen 2017 23:02

Dost pochybuji, že když ty jejich šmejdy nepřevezmete, budou mít drzost a odvahu se soudit. Pokud nedodrželi termín dodání, je možné zrušit smlouvu a dodávku nepřevzít pro porušení smluvních podmínek.

J 12. květen 2017 15:49

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.