logo

Tipy a triky na hubnutí, které pomohou k cíli

Tipy Rady Články
hubnutí

Zhubněte s unikátními produkty:


Existuje mnoho různých tipů, které vám usnadní hubnutí. Podívejte se na několik vybraných.

Snídejte

Každý den zahajte snídaní. Nesnídejte málo, ale tak, abyste byli nasyceni. Zvolte chleba, pečivo se sýrem či šunkou a zeleninou, vajíčka, müsli nebo kaši. Vzhledem k tomu, že potřebujete dostatek energie do nového dne, tak neuškodí ani vetší snídaně.

Jezte pětkrát denně

Jedná se o starou známou poučku. Opravdu jezte pětkrát za den v pravidelných intervalech (např. co 3 hodiny). Díky tomu se vám zrychlí metabolismus a tělo si nebude ukládat potravu do tuků, jak tomu bývá při hladovění a stravě např. jednou za den. Používejte menší talíře a jídlo si vychutnávejte.

Pijte čistou vodu nebo čaje

Každý den vypijte nejméně 2 litry vody nebo čaje. V žádném případě si tekutiny nedochucujte cukrem nebo sladidlem. Stejně tak nejsou vhodné různé nápoje typu Coca Cola light. Nepozorujete na sobě, že máte po nápojích se sladidly brzo hlad? To tak sladidla dělají.

Ujděte za týden alespoň 10 km pěšky

Každý týden se vydejte na alespoň dvě procházky. V rychlejším tempu jděte na procházku dlouhou 5 km (samozřejmě záleží na vašem zdravotním stavu). I pouhou chůzí spalujete tukové zásoby a pokud svítí sluníčko, tak přijímáte i důležitý vitamín D.

Zobrazte si další tipy k hubnutí.

Posilujte doma třikrát týdně

Pokud se vám nechce chodit do fitka, tak to vůbec nevadí. Posilujte doma. Posilujte záda, paže, břicho, zadek a nohy. Určitě znáte mnoho cvičebních programů (Pilates, Kalanetika, cvičení s Míšou,..) a podle nich cvičte. Mnoho různých videích naleznete i na youtube.com.

Dejte si malý cíl

Lépe se vám bude hubnout, pokud si dáte malý cíl, který po splnění zase obnovíte. Nejprve zhubnete 3 kg, pak si dáte cíl 4 kg a pak zase 4 kg a následně 3 kg. Ve výsledku zhubnete 14 kg, ale nebude vás trápit tak vysoké číslo hned na začátku.

Stanovte si odměnu za splněný cíl

Za každý splněný cíl se odměňte. Nemusíte si kupovat za to, že jste zhubli 3 kg něco drahého, ale spíše zvolte drobnost, která vás potěší a bude motivovat dál.

Podívejte se také na to, jak být trendy.


Diskuze k článku


Zajímavé triky :)
xenyx, 8. 9. 2012 20:27
Co říkáte na tento trik? Nic nekupovat a nic nedávat do huby?
Jana D., 10. 9. 2012 12:02
Dobrý budu se podle toho se budu řídit :3 Sem ráda že jsem to našla jinak furt ber prášky . ale to by mi nešlo normalně chleba s vajíčkem ráno s čajem a ták :O To je ale pekelně dobrý !
Marika, 19. 9. 2012 8:20
Nový komentář do diskuze: