logo

Zajímavá Bikram jóga při 42 °C

Cvičení Video Relax
Bikram joga

Zhubněte s unikátními produkty:


Cvičení jóga je velmi oblíbené. Nyní tady však máme novinku jmenující se bikram jóga, kterou vymyslel Ind Bikram Chodbury. Bikram jóga je založena cvičení v místnosti, kde se teplota pohybuje kolem 42 °C a cvičí se 26 cviků Hatha jógy a 2 cviky na dýchání. Cvičení bikram joga trvá 90 minut. Při pravidelném cvičení poznáte brzy změny na těle i v mysli.

Během hodiny a půl se vaše tělo dokonalé zahřeje. Svaly se prohřejí a díky správnému dýchání uvolní. Tělo se stává pružnější. Zrychlí se tep, zlepší se krevní oběh, otevírají se póry a stimuluje se spalování tuků.

Bikram jóga má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Patří mezi ně například: posílení imunitního systému, lepší okysličení těla, zvýšení plicní kapacity, zlepšení cévního oběhu, posílení svalů, zklidnění mysli...

Cena za jednu lekci bikram yoga se pohybuje kolem 400 Kč. V případě předplacené jógy stojí lekce 200 - 300 Kč. Toto dynamické cvičení se cvičí ve větších městech jako je Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Havířov... Vždy je nutné, aby lekci vedl instruktor s certifikací.

Pokud se chystáte na první lekci, zvolte lekci bikram jógy pro začátečníky. Vezměte si s sebou pohodlné oblečení, pití a ručník.

Zkušeli jste toto cvičení? Napište nám, prosím, váš názor.


Nový komentář do diskuze: