logo

Matchaga: Jak funguje tento elixír?

Tipy Zajímavosti Zelené potraviny
matchaga

Matchaga je jedinečný nápoj, který se docela nedávno objevil na našem trhu. Tato novinka dodává našemu tělu řadu cenných látek, doplňuje energii, pomáhá se soustředěním, podporuje imunitu, spaluje tuky a mnoho dalšího. Už jste Matchagu zkoušeli? Pokud ne, zjistěte, proč byste to měli udělat.

Možná se cítíte poslední dobou bez energie, nemůžete se na nic soustředit a připadáte si, že vám něco chybí. Káva už vůbec nefunguje a chtěli byste něco, co by vám dodalo energii a zase chuť něco dělat. Na to by vám mohla pomoct Matchaga - elixír, který vám dodá energii, posílí imunitu a doplní řadu cenných látek.

nápoj matchaga

Tento elixír najdete v krásné krabičce.

Co je Matchaga?

Matchaga je unikátní elixír, který vznikl spojením japonského zeleného čaje Matcha a finské houby Chaga. Tento elixír vyniká svými schopnostmi na lidské zdraví, které oceníte, když chcete zhubnout, detoxikovat tělo, posílit imunitu, ale také když chcete dodat energii nebo soustředit se v práci nebo ve škole.

Nejlepší na tom je, že pokud toho všeho chcete docílit, nemusíte sahat po chemických přípravcích, ale můžete využít čistě přírodní nápoj Matchaga. Matcha je nejlepší zelený čaj na světě a Chaga je medicinální houba ze Severu.

Co všechno Matchaga svede? Jak funguje?

Tento unikátní nápoj si oblíbíte pro jeho skvělé účinky. Dokáže nahradit kávu nebo jiné životabudiče a navíc jej budete pít rovněž pro jeho účinky, které ostatní nemají. Obsahuje betaglukany, adaptogeny a antioxidanty.

 • Dodává energii
 • Lépe se soustředíte
 • Zlepšuje metabolismus
 • Je to přírodní spalovač
 • Detoxikuje tělo
 • Má protizánětlivé účinky
 • Obsahuje antioxidanty
 • Podporuje imunitu

Jak ji připravit?

👍 Matchaga se připravuje velice snadným postupem. Není to žádná věda, stačí jen následovat několik kroků:

 1. Vysypejte sáček do hrnku nebo shakeru.
 2. Zalijte ho vodou (200 - 300 ml) o teplotě 70 °C.
 3. Pořádně ho promíchejte nebo protřepejte.
 4. To je celé kouzlo a nápoj vypijte.
nápoj matchaga

Lahodný nápoj možná nevypadá vábně, ale má plno účinků na zdraví a chutná výborně.

Voda ani jiná tekutina nesmí být vroucí, jinak zničíte účinky elixíru. Nejsnadnější je změřit teplotu teploměrem, pokud ale nemáte teploměr, po uvaření vody počkejte několik minut, až voda zchladne.

Matchagu můžete podle chuti ochutit. Bude chutnat dobře, když do ní přidáte lžičku medu, citron, kostku cukru, sirup, ovocnou šťávu nebo cokoliv jiného.

Připravte si smoothie s Matchagou

Smoothie patří k oblíbeným nápojům a s Matchagou chutná rovněž výtečně. Recept je velmi jednoduchý: Vložte do mixéru ovoce, vysypejte sáček Matchagy, přidejte trošku vody nebo mléka a mixujte. Místo ovocného smoothie připravte zeleninové, do mixéru vložte různé druhy salátů, Matchagu, vodu a připravte si lahodné smoothie.

balení matchaga

Každý den si jednoduše vezmete porci.

Co všechno obsahuje Matchaga?

Složení Matchagy je celkem jasné. Nachází se v něm Matcha a Chaga. A nic víc. Nenajdete v něm přídatné látky, barviva, éčka nebo dochucovadla. Jen tyto dvě suroviny.

Matcha pochází z Japonska a je v bio kvalitě. Nemusíte se bát, že by to byl nějaký nekvalitní čaj z Číny nebo kdovíodkud. Jedná se o kvalitní čaj, který vás nikdy nezklame.

Chaga pochází z Finska z tamních polárních oblastí. Tato medicinální houba je sbírána ručně ze stromů, kde se vyskytuje jako parazit (stejně jako jmelí).

Spalovač tuků Fat Burn Active a recenze. Už jste o tom četli?

Co je Matcha?

✅ Matcha (Camellia sinensis) je unikátní zelený čaj, který se na rozdíl od jiných pije mletý. Rovnou pijete mletý zelený čaj místo vylouhované vody. Do vylouhované vody se neuvolní tolik cenných látek, které v sobě zelený čaj obsahuje, ale u čaje Matcha ano.

Ochutnejte lahodný zelený čaj Matcha v bio verzi z Japonska. Pečlivě vybraný čaj za skvělou cenu seženete v e-shopu.

Zhruba tři týdny před sklizní se plantáže s Matchou zastíní, díky čemuž se v lístcích vytváří více chlorofylu a zachovávají si cenné látky, následně se lístky ručně sbírají, usuší se a namelou se na jemný prach.

Matcha kromě chlorofylu je bohatá též na L-theanin, katechiny (hlavně EGCG) a další látky. Mezi její hlavní benefity patří obsah antioxidantů, posílení paměti, lepší koncentrace, detoxikace, spalování tuků, zlepšení výdrže, uklidnění mysli a mnoho dalšího.

Připravte si každý den šálek lahodného Matcha čaje a brzy na sobě uvidíte jeho pozitivní účinky. Na jeden šálek stačí 1 gram prášku a 100 ml vody.

Co je Chaga?

✅ Chaga (Inonotus obliquus), čaga sibiřská neboli rezavec šikmý se řadí mezi medicinální houby, které hrají podstatnou roli v tradiční medicíně. Roste jako parazit na břízách ve vysokých výškách a nedá se pěstovat jinak (nepěstuje se průmyslově ve velkopěstírnách).

Ochutnejte lahodný čaj z houby Chaga v bio verzi z Finska. Získejte čaj z Chagy sbírané ručně z arktických lesů.

Tato medicinální houba je vyhledávaná pro své účinky v oblasti zdraví. Má pozitivní vliv na stres, únavu, špatně fungující imunitu a řadu civilizačních onemocnění. Finské lesy jsou jednou z nejméně znečištěných oblastí na celém světě podle WHO.

Chaga se špatně vstřebává do těla, proto musí být dobře připravena. Vysypejte obsah sáčku do suchého hrníčku, zalijte jej teplou (ne vroucí) vodou (200 - 300 ml) a pořádně promíchejte. Pro lepší promíchání můžete použít shaker.

Tento čaj můžete podle chuti dochutit (citronem, medem, mlékem) a následně ho vypijte. Pokud ho budete pít delší dobu od přípravy, důkladně ho promíchejte.

elixír balení

Jak často tento čaj pít?

Denně si připravte jeden nebo dva sáčky. Obsah sáčku můžete smíchat s vodou, rostlinným mlékem, ovocnou šťávou, klasickým mlékem nebo čímkoliv, co vás napadne (smoothie, jogurt). Toto dávkování byste neměli překračovat.

Kdo by neměl Matchagu užívat?

Matchaga není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože má detoxikační účinek. Pro děti není rovněž vhodná, obsahuje totiž kofein.

Pokud užíváte léky na ředění krve, užívejte Matchagu až po konzultaci se svým lékařem. Můžete ji rovněž užívat, pokud trpíte autoimunitním onemocněním, ačkoliv má imunomodulační účinky.

DetoxActive je unikátní doplněk stravy, ve kterém najdete 8 přírodních látek na očistu.

Na lačno ji raději nepijte

Zelený čaj obecně není vhodné pít ráno na lačno, může podráždit žaludek a způsobit nevolnost. Jelikož Matchaga obsahuje zelený čaj, dejte si ji až po snídani.

Jak Matchaga chutná?

Matchaga chutná jako zelený čaj, který trošičku trpký. Na jeho chuť si brzy zvyknete a bude vám chutnat. Můžete jej připravit jak s teplou vodou, tak i se studenou vodou. S teplou je ale mnohem lepší a chutnější. Zajímavě s ní chutná i ovocné smoothie nebo pomerančový džus.

Jedná se o ideální nápoj při hubnutí, jelikož neobsahuje cukr nebo tuk. Navíc se jedná o přírodní spalovač tuků, tak proč si s ním neurychlit hubnutí. Vaše dieta nebude v žádném případě nudná, pokud do jídelníčku přidáte Matchagu.

Vyzkoušejte unikátní přípravek Detox Fatburn.

Co vás čeká v balení?

👍 V krabičce se nachází 28 sáčků s práškem Matchagy. 1 sáček váží 1,5 g. Jeden sáček se rovná jedna porce elixíru. Možná se vám zdá, že se zbytečně vygeneruje odpad tím, že každá porce je zvlášť balená, ale toto řešení je opodstatněné. Každý nemá možnost odvážit si přesně tuto hmotnost (1,5 g), kuchyňské váhy tak malou hmotnost mnohdy ani nezaregistrují a kávová lžička je zase moc velká.

elixír matchaga balení

Krabička je plná sáčků.

Blendea Supergreens je unikátní přípravek se 4 superpotravinami.

A také balení po jednom kusu oceníte, když chodíte do práce, před fitkem, na návštěvě nebo kdekoliv, kde si chcete udělat nápoj nebo dát někomu porci na ochutnání. Možností je opravdu hodně.

elixír matchaga jedna porce

Porcovaný elixír při přípravě oceníte.

Klady a zápory

Tak jako jiné výrobky, tak i tento má pozitivní i negativní vlastnosti. Podívejte se na jejich výčet:

 • Jedná se o unikátní nápoj
 • Jde o bio výrobek
 • Obsahuje jen přírodní látky
 • Dodává energii a koncentraci
 • Detoxikuje tělo a spaluje tuky
 • Koupíte ho levně v e-shopu
 • Nekoupíte ho v běžných obchodech

Časté otázky a odpovědi?

Jedná se o bioprodukt?

Tento doplněk stravy obsahuje dvě složky (Matchu a Chagu), které jsou v bio verzi.

Jak často se může Matchaga pít?

Denně si můžete dát dvě porce tohoto elixíru.

Mohou ho pít těhotné ženy?

Těhotné ženy by raději Matchagu neměly pít, jelikož má detoxikační účinky.

Existují nějaké recepty s Matchagou?

Recepty můžete najít na na této stránce nebo si je jednoduše vymyslete. Můžete ji použít na obarvení, dodání chuti nebo jako zdravou surovinu.

Co když chci jen Matchu nebo Chagu?

Pokud nechcete pít dohromady tyto dvě složky, kupte si každou zvlášť.

Znáte spalovač od Natural Protein? Je zcela přírodní.

Zkušenosti s Matchagou

👍 Jakmile jsem se dozvěděla o elixíru Matchaga, hned mě zaujal. Energie jsem v poslední době moc neměla a připravovat si třetí kávu za den si mi už moc nechtělo. Proto jsem byla moc ráda za Matchagu a její výsledky.

Po dvoutýdenním testování mi Matchaga každý den dodala spousty energie a mohla jsem se lépe soustředit na práci. Řekla bych, že u mě funguje lépe než káva. Zda se její konzumace projevila na spalování tuků nebo detoxikaci zatím nemohu říct, protože po tak krátké době se asi moc neprojeví. V každém případě ji budu pít dál, protože mi chutná a dodává sílu a koncentraci.

lahodná připravená matchaga

Zelený nápoj s obrovskou pěnou chutná opravdu dobře

Cena za porci není vůbec vysoká. Je srovnatelná s kávou a nižší než cena energeťáku. K tomu se musejí připočítat její účinky a možné přípravy různých nápojů a pokrmů. Někdy se ale poštěstí, objeví se nějaká sleva nebo slevový kupón a hned je levnější. Moje hodnocení tohoto elixíru je kladné.

Vyzkoušejte noční spalovač tuků Night Burner SKINNY.

Podívejte se rovněž na další zkušenosti a recenze zákazníků, které jsou velmi pozitivní. Máte s ní také zkušenosti? Napište své recenze do diskuze.

Shrnutí produktu

Matchaga je jedinečný produkt, který obsahuje zelený čaj Matcha a medicinální houbu Chaga. Díky tomuto spojení se jedná o elixír, který oceníte, když vám chybí energie, nemůžete se zkoncentrovat, potřebujete zhubnout nebo posílit imunitu. Denně vám stačí jeden nebo dva šálky tohoto chutného elixíru obsahujícího řadu cenných látek.

Velkou výhodou je, že je balená na jednotlivé porce a nemusíte se starat o přesné odvažování. Můžete si ji s sebou kamkoliv vzít.

Kde můžete Matchagu koupit?

Tento elixír koupíte levně v oficiálním e-shopu na adrese www.matchaga.cz. Tam jej koupíte nejlevněji a navíc při koupi více balení získáte zdarma shaker a také bude i doprava zdarma. Ceny jsou tam příznivé a občas mívají akce a slevy.

Diskuze k článku


Maču mám moc ráda, věřím, že i toto bude skvělé.
Lili, 22. 1. 2020 3:53
To je opravdu skvělé. Moc jsem tomu nevěřila, ale jsem fakt překvapená.
Katka, 1. 3. 2020 18:15
Nový komentář do diskuze: