logo

Jak ovlivňuje znamení stravování a hubnutí?

Zajímavosti Tipy
horoskop

Zhubněte s unikátními produkty:


Podle některých astrologů každé znamení zvěrokruhu je specifické tím, že lidé, kteří se v něm narodí, mají specifické zvyky při stravování, určitý způsob přípravy jídla a odlišnou volbu potravin. Některá znamení preferují tradiční kuchyni, jiná zase neustále zkoušejí a další moc jídla nesnědí. Mezi co patříte vy a co vám předpovídá horoskop?

Vodnář (21.1. - 19.2.)

Vodnáři preferují nízkokalorické pokrmy, ale často zapomínají jíst. Když jsou ale zaneprázdnění, snědí takřka cokoliv včetně sladkostí. Vodnáři jsou mnohdy vegetariány, protože obdivují přírodu a zelenina a ovoce jim chutná víc než maso. Pokud už vaří, tak nemají rádi slepé následování receptů, ale propustí uzdu své kreativitě. Milují pití kávy (někdy až moc) a v noci nebo pozdě večer jdou ještě něco sníst.

Vodnář by neměl pozdě večer a v noci jíst, raději by měl jíst pravidelně přes den.

Ryby (20.2. - 20.3.)

Ryby mají rády jídlo, které se řadí spíše mezi klasiku. Experimentovat moc nechtějí, protože se bojí ochutnat exotické pokrmy. U stolu oceňují dobrou společnost a nemají problém ani u romantických večeří. Nejednou se stává, že zapomínají jíst určité potraviny, neboť mají zálibu v jiných. Ovšem ryby mají rády alkohol a někdy se může stát, že mu mohou dosti propadnout.

Ryby by měly omezit pití alkoholu, jedení sladkostí a jíst více zeleniny.

Beran (21.3. - 20.4.)

Lidé narození ve znamení berana mají rádi kořeněná a ostrá jídla. Často nemívají dostatek času, aby jedli pomalu, protože neustále spěchají. Jedí tedy ve spěchu, což pro linii není moc dobré. Rádi si vybírají jídla, která obsahují mnoho kalorií. Dále berani mají velký apetit a velice rádi jedí, experimentují a jedí dostatek bílkovin, což pomáhá při hubnutí.

Berani by měli jíst v klidu, měli by omezit kalorická jídla a vyhnout se alkoholu.

Býk (21.4. - 20.5.)

Býci mají celkem velkou chuť na jídlo, dokáží si jej užít a preferují dobré pokrmy. Jídlo si chtějí dokonale vychutnat a preferují kvalitu. Milují vaření a diety nesnášejí. Jakmile získají dostatek zkušeností, rádi předávají recepty dalším lidem. Při jídle se snaží relaxovat a dělají si z něj rituál. Na druhou stranu často do jídla schovávají své emoce, jedí ve stresu, což se může negativně projevit na váze.

Býci by měli omezit sladkosti, těstoviny, chleba a pečivo.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Blíženci se řadí mezi ty, kteří většinou nemají problémy s váhou a hubnutím. Jsou známí tím, že jedí strašně pomalu, protože při jídle neustále konverzují, baví se a jídlo pro ně není tolik důležité. I když jedení není jejich nejoblíbenější aktivitou, tak celkem rádi vaří. V kuchyni experimentují, zkoušejí nové a nové suroviny. Pravidelnost v jídle jim nic neříká a když opomenou jíst, často si to ani neuvědomí.

Blíženci by měli jíst pravidelně a měli by se vyhýbat nezdravým pokrmům.

Rak (22.6 - 22.7.)

Raci jsou známi svými kulinářskými schopnostmi. Milují domácí jídlo, nejlépe připravené podle tradičních receptů a nezapomínají sázet na kvalitu. Lidé narození ve znamení raka rádi jedí, často se přejídají a mnohdy jedí ve stresu. Moc se nestarají o problémy, které mohou vzniknout kvůli jejich apetitu. Mohou mít problémy s trávením, jež se mohou objevit právě kvůli stravování.

Raci by měli jíst v menších porcích a měli by se vyhnout přejídání.

Lev (23.7. - 23.8.)

Lev miluje drahé jídlo, kvalitní suroviny a lepší restaurace. Lvi mají dobré stravovací návyky, mají znalosti z oblasti výživy, rádi večeří a obědvají i s někým dalším. Jsou velice společenští. Někdy se stane, že mají pouze jedno jídlo za den, ke kterému se upnou. Neradi ovšem vaří, proto je pro ně pozitivní, když vaří někdo jiný. Vyhýbají se určitým druhům zeleniny a ovoce, což může být na škodu.

Lvi by měli jíst více ovoce a zeleniny a také by měli jíst pravidelně.

Panna (24.8. - 23.9.)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení panny, mohou mít citlivý žaludek, proto by si měli dávat pozor, co jedí. Rádi drží diety, které dokáží držet velmi dlouho bez podvádění. S radostí vaří a dokáží uvařit dobré jídlo, které hezky vypadá. Díky spořivosti neradi vyhazují jídlo a vždy se ho snaží nějak spotřebovat. Na druhou stranu mají pomalý metabolismus, což je následek častých diet.

Panny by neměly držet diety, raději by měly jíst lehká a zdravá jídla.

Váhy (24.9. - 23.10.)

Váhy mají rády jídlo, ale více než samotné jídlo milují přípravu a hraní si s ní. Při vaření se snaží, aby všechno bylo perfektní a načančané, možná se tomu věnují až příliš dlouho, že zapomenou na samotný pokrm. Jídlo je pro ně požitkem, ale raději jedí menší porce a snaží se nevynechat žádný chod. Mnohdy jsou závislí na čokoládě a sladkostech obecně a raději by se vzdali jídla, než aby se vzdali sladké tečky po jídle.

Váhy by měly omezit konzumaci sladkostí a vhodné by bylo jíst zdravěji.

KetoDiet je keto dieta, kterou drží i mnohé celebrity.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři milují kalorická jídla a často jsou hladoví. I v noci. Prázdná lednička je dokáže velice rozčílit. Mají rádi ostrá jídla. Ačkoliv se moc nevěnují vaření, dokáží vytvořit skvělé pokrmy díky schopnosti jednotlivé suroviny vhodně kombinovat. Štíři nemohou předstírat, že jim něco chutná, když to tak ve skutečnosti není. Většinou jsou štíhlí, protože si dokáží přiznat, že už by měli se sebou začít něco dělat a také začnou.

Štíří by měli dostatečně pít, vyhnout se alkoholu a prázdným kaloriím.

Střelec (23.11 - 21.12.)

Střelci jsou velmi zvídaví, proto chtějí experimentovat a zkoušet různé pokrmy. Ale i zde existuje jistá míra. Jejich strava však jde z extrému do extrému. Na jednu stranu mají hlad a lačně všechno snědí, pak jsou dny, kdy hladoví (přesněji zapomenou jíst, protože zrovna mají něco jiného na práci). Mívají sklony k přejídání a pití. Často je trápí zažívací problémy, mohou trpět obezitou a vysokým krevním tlakem.

Střelci by měli pravidelně jíst, měli by se vyhnout přejídání a hladovění.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh snad pořád pracuje, ale na dobré jídlo si většinou čas najde. Měl by dodržovat svůj denní plán a také by v něm měl mít zahrnuté jídlo. Upřednostňuje kvalitu před kvantitou a při jídla dbá na atmosféru, která by měla být klidná. Miluje rodinné večeře a nesnáší, když mu někdo říká, aby ještě něco dojedl, když už je najedený. Nemá rád pálivá a kořeněná jídla, ale někdy to přehání se solí. Spíše vyhledává domácí jídla, ale jídlo nepovažuje za středobod vesmíru.

Kozorozi by měli jíst pravidelně, neměli by zapomínat na zeleninu a měli by jídla méně solit.

Funguje to i na vás nebo si myslíte, že se na stravování a hubnutí nedá vůbec aplikovat horoskop?


Diskuze k článku


Hihi, to na mě celkem sedí - jsem ráček.
Tanni, 16. 10. 2016 13:37
Nový komentář do diskuze: