logo

Jak zhubnout za týden 5 kg? Jde to vůbec?

Tipy Články Jak na to Rady
hubnutí

Zhubněte s unikátními produkty:


Pravděpodobně chcete zhubnout pár kilogramů, ale nevíte, jak na to. Nečekejte, že můžete zhubnout 3 kg za týden nebo že můžete zhubnout 5 kg za týden, což je nemožné. Protože tohle rychlé hubnutí mnoha kilogramů za týden, vám přinese jen jo-jo efekt. Jedinou radu, kterou pro vás máme je ta, že byste měli hubnout pomalu, abyste si váhu udrželi. Správně by se měl hubnout max. 1 kg za týden, aby vaše hubnutí bylo trvalé. Pokud chcete zhubnout 5 kg, počítejte s tím, že vám to zabere několik týdnů. Více o hubnutí.

Jak zhubnout 3 - 5 kg za pár týdnů

 • strava - nejezte nic sladkého, tučného, velké přílohy (těstoviny, rýže, brambory, pečivo), nepijte alkohol a slazené tekutiny, večer jezte omezeně, vypijte 3 litry tekutin. A hlavně omezte solení.
  jezte 5 × denně - příklad jídelníčku:
  snídaně: 1 celozrnný rohlík se 100 g sýru a s rajčetem
  svačina: 1 jogurt
  oběd: přírodní kuřecí řízek s malou porcí brambor a oblohou
  svačina: zeleninový salát s balkánským sýrem
  večeře: dušená ryba s dušenou zeleninou a s malým bramborem

 • dbejte na to, co jíte, můžete se inspirovat dietním jídelníčkem.

 • cvičení - každý druhý den cvičte minimálně jednu hodinu aerobního cvičení, můžete použít i l-karnitin, abyste měli dostatek energie. K tomu přidejte posilování na vaše problémové partie, ale nezapomeňte posilovat i zbytek těla.

 • ovládejte hlad - pokud budete mít hlad snězte nějakou zeleninu například salát, zelí, okurek, rajče... klidně si je okořeňte, ale nepřehánějte to se solením.

Toto jsou rady, jak zhubnout několik kilogramů. Během měsíce tak můžete zhubnout 2 - 4 kg, protože se doporučuje zhubnout za týden maximálně 1 kilogram. Nesnažte se v žádném případě hladovět, jezte pravidelně malé porce s menším množstvím sacharidů, větší porcí bílkovin a hodně zeleniny.
Tímto způsobem můžete zhubnout do plavek nebo po Vánocích za velice krátkou dobu. Stačí si naplánovat, kdy začít. Pro více informací se podívejte na více informací o hubnutí.

Diety, které slibují rychlé zhubnutí během týdne nebo dvou:


Diskuze k článku


Tomu moc nevěřím, za týden nelze, lepší je cvičit a postupně shazovat. Já na formování postavy i hubnutí použila power plate, ale Dream Healther taky stojí za pokus k formování postavy!
hana, 8. 11. 2010 19:29
vždyť se tam píše, že se pět kg nezhubne za týden, ale za několik týdnů, aspoň to tak chápu.
Lída N., 12. 11. 2010 16:47
líbím se klukum, i když jsem tlustá. být hubená není vše, i my tlusťošky si jednou někoho najdeme!
pavlinka, 20. 12. 2010 12:15
nejsem sama tlustá ale máš pavlínko pravdu.ne každému se líbí hubená
věra, 27. 1. 2011 18:15
Pavlínko ,hlavně aby ses líbila sama sobě a byla se svou váhou spokojená,ale tomu moc nevěřím!!Vím o čem mluvím a tlustý lidi nejsou hezký.
Eva K., 16. 3. 2011 8:13
No to je mazec Evo jak můžete říct,že tlustý lidi nejsou hezký?????Znám ji dost a někteří jsou daleko hezčí než ty hubený............a pro po ono většinou nezáleží na tom jak člověk vypadá ale jaký je!!!!!!!!!!Pavli a Tobě fandí jde vidět,že jsi fajn baba............
kristka, 4. 4. 2011 18:16
No tlusty lidi jsou fakt osklivy.Nelibi se mi to...
Marcicek, 6. 9. 2011 17:34
Všechny zdravím, já osobně si myslím, že opravdu nezáleží na váze,ale na tom jaký člověk je a jak se chová k druhým lidem, ovšem co se týče silnějších lidí, myslím, že to můžou být skvělý lidé,ale měli by se zamyslet nad tím, že díky své tloušťce si mohou zavinit spoustu zdravotních problémů, na to by se měli zaměřit a nedívat se na tloušťku jen s pohledu krásy.
Lucy, 7. 9. 2011 13:06
nehubni, pokud se sama sobě líbíš:)) to je to hlavní. když budeš sama spokojená s 90 kg, nos je s hrdostí. když se 60 kg, tak taky :)) je to na každém, ne?
xoxo, 27. 11. 2011 16:25
no,ať si každý říká co chce, chlapům se líbí více štíhlé ženy a ne tlusťošky... a nebuďme povrchní dámy, každá z nás se cítí lépe, když na sobě nemusí nosit kila navíc.
zuzka, 1. 12. 2011 22:12
Předpokládám že tento článek čtou lidi, který by rádi zhubly, tak proč tu mluvíme o tom jak se sobě líbíme tlusty ? :-)))
zuzka, 1. 12. 2011 22:14
Dokážete si představit, jak je asi někomu, kdo má přítele-ten ji říká, jak je krásná, i přes to, že má 100kg a vy sem píšete takové blafy? Ne každému se podaří zhubnout, ne každý na to má vůli. Kdo píše, že tlustí nejsou hezčí je hloupej.
Jarmila, 25. 1. 2012 5:37
mám 168 a 56 kg ... a už jen 3 týdny na to zhubnout tak 3 kila :-( na dovolenku...
veronička25, 8. 2. 2012 15:06
Nepíšu jsem proto, že bych potřebovala zhubnout, ale proto, že mě zaujala tato konverzace. Je pravda, že i silnější lidé, jsou hezčí.Znám plno holek, některý jsou hodně silný, ale i přesto se ve svém těle cítí fajn. A to se mi na nich líbí. A Lucy, ty tu sice píšeš, že by se silnější lidé měli nad sebou zamyslet, kvůli zdravotním problémům, což s tebou souhlasím, ale už jsi sem nezmínila, že i velmi štíhlý lidé (vychrtlý) mají také zdravotní problémy, naopak díky své extrémní vyhublosti.
Lucka, 28. 2. 2012 18:13
Žijete sto let za opicema a ne v dnešní době, ne?
Dnes záleží JEDINĚ na tom kdo jak vypadá a je fakt, že nikdo nemůže být hotovej z kejt třesousích se nánosem tuku, z celulitidy, podbradku a p*dele. Tloušťka je hnus a proto s ní zamávám jedinou osvědčenou věcí - nežraním. Proč se snažíte držet něco, když nerozumíte ani návodu?!!
Rina, 19. 4. 2012 10:31
Velký problém mají tlustí s hledáním kvalitního zaměstnání. Nepíši o nějaké dělnici, nebo podobně.V kanclu a na vyšším místě nikdo nechce obézní a to platí ve světě všeobecně.Manažer tvrdí,že když se někdo neumí ovládat v jídle, nemůže šéfovat jiným..Já nedodávám nic,ale potíže s hledáním místa tlustí mají a mít budou. A život není legrace.
Zdravotní potíže samozřejmě potkat mohou každého.Ale tlustí je dříve nebo později mají dost výrazné! Cukrovkou počínaje...vysoký tlak a mnoho jiného.I proto je zaměstnavatel nechce!
Asistentka, 29. 4. 2012 22:12
Holky mám 80Kg,a vadí mi moje váha,samozřejmě že každá žena chce být krásná a přitažlivá jak pro sebe tak pro svého manžela a také pro okolí.Jsem toho názoru, že každý člověk je jiný a má jiné životní hodnoty ale já osobně se s 80Kg smířit nechci nebot si připadám ošklivá,všude mi leze nějaký špek a nemohu na sebe sehnat kalhoty které by se mi líbí,proto jsem se rozhodla že musím zhubnout,dokonce i přítel na mě začal znovu žárlit říká mi:Proč to děláš,ty máš nějakého milence?:D Přijde mi hezké to že si to myslí nebot vím že se mu začínám líbit čím dál víc :)Hlavně tím že držím dietu a cvičím se cítím lépe,nejsem unavená a mám dobrou náladu.Holky vi co jste obézní měly by jste se nad sebou zamyslet a to že někdo tvrdí že někomu nejde zhubnout to je kravina,všechno jde když se chce,a kdybyste zhubnout nechtěli v tom případě byste nevyhledávaly tyto stránky :)
Nelka3, 14. 5. 2012 13:31
Ahoj holky,rychlá dieta na zhubnutí 5krát denně činské nudle-se zeleninou nebo sýrem,kvalitní šunkou.Nic víc,ale není dovoleno.Hlavně jí nedržte víc jak 2dny.
zulajda, 6. 7. 2012 17:09
Já zhubla 20 kg a to jsem musela mít vůli a jsem hrdá, že jsem to dokázala. Musím ještě 15 kg a budu fit. Holky všechno jde. Máte pravdu, že někteří tlusčí jsou pěknější a (většinou nejsou povrchní jak ti hubení), ale musíte myslet na své zdraví. Měla jsem vysoký tlak a díky mému hubnutí ho mám nižší, vlastně v normě. Tak se zamyslete a nehubněte pro okolí, ale pro zdraví.
An, 6. 9. 2012 21:18
Ja se za svou váhu také moc stydí m a chci zkusit diétu a cvičit musim mít vuli :) spousta lidí mi nadává ze jsem tlustá chci zhubnout uz jenom abych jim ukázala ze se člověk mění :)
kik, 22. 10. 2012 16:52
Ja mám při 160 cm 49,5 kg. Chtěla bych dát ještě nějaké tytři kila dát dolů. Nevíte jak rychle a hlavně jak se to dá udělat? 3 krát týdně cvičím, jím zdravě, ryby zeleninu, vynechávám pečivo, rýži, mrkev , ovoce ...Ale váha se mi porad drzí :-( Ale jsemspokojenější než když jsem měla 58 kg. To rozhodně. Ale chci ještě ty tři kila.....
Nikola, 31. 10. 2012 18:08
Nechápu, proč sem píší lidé, co zhubnout nechtějí a jsou se svou tlustou postavou spokojení. Samozřejmě, že jsou lidi, kteřím tlouštka sluší, ale takových je vážně jen pár (Helena Růžičková,apod.) a proto byste se nad sebou měli všichni zamyslet, protože tlouštka se vám sice může líbit, ale NIKDY nezapomínejte na zdraví !!! Když vynechám různý herce a umělce, tak kdo v dnešním světě prorazí jako obézní ?
Kristýna, 30. 12. 2012 11:46
Asistentce: Že silnější žena nemůže dostat lepší práci? Já jsem nastoupila do jedné nejmenované fimy, za rok a něco jsme byla povýšená na manažerku. A proč? Kvůli vzhledu? Ne, mám rovněž 90 kg, ale proto, že v hlavě nemám nas...o, a umím svoji práci :-))) Mimoto mám nádherného chlapa, který mě miluje takovou jaké jsem i s kilama navíc, a o jiné nápadníky nemám rovněž nouzi, klienti mi nosí květiny do práce a několikrát týdně dostávám nabídky na večeři :-)))) Takže dámy, přesně jak říkala XOXO, noste se s hrdostí. PS: Pokud by někdo chtěl opět poukázat na ironii, že čtu tento článek tak jednou do měsíce držím dietu kvůli detoxikaci :-)))
Janka, 23. 1. 2013 2:20
I my tlustošky nekoho najdeme? Jo, tlustýho krasavce tak možná...:) žijeme v době, kde se hodně kouká na vzhled, to ty asi nevíš, že. :)
Misa, 25. 4. 2013 13:56
Je mi 20 let měřím 170 cm a vařím tak 53-54 Kg ale prostě nejsem spokojená míry mám docela super ale strašně moc mě baví něco dělat pro tělo co se tyče jídla .. :) takže od zítra začnu si počítat kalorie za den max 5000 KJ což není hodně člověk by měl sníst za den 6000 KJ dnes jsem si vypočítala jídlo na zítra a vyšlo mi 4400 KJ tak HŮRA DO TOHO .. :) držím všem palečky :)
hvezdicka, 5. 8. 2013 16:24
ahoj je mi 18 let merim 179 cm a varim 49-50 kg ale sem nespokojena porad sem pri tele a ja bych chtela zubnout aspon 4kg skousela sme dijatu ale ta my nepomah dokonce chodim do posilovni cvicit:D ale nnzabira to prosim o radu dekujii :D
BARA, 10. 1. 2014 13:45
tak ty jsi zajdi k psychousovi, při vysce 179 cm a vazit 49-50 kg to uz je snad anorexie, tak nechapu co chces hubnout fakt sila
kacka, 17. 3. 2014 10:35
Me se taky nelibi tlusty holky!
Michal, 23. 5. 2014 0:31
ja mam rad tluste holky neboli baculky a se* s tlustyma holkama je lepsi me nepritahujou stihle holky je mi 19let merim 180cm vaha 105kg a mam partnerku takze jeto muj nazor baculky jsou nejlepsi ve vsem jak v se*u tak ve vztahu a myslim to opravdu nesnasim hubene holky ani bych nechtel oslovovat takove skarede holky
kuba, 23. 10. 2014 20:47
Je zvláštní, že jste děvčata spokojené se svými kily navíc a přispíváte do rubriky jak zhubnout 5 kg za týden. Ruku na srdce, ona to nebude asi úplná pravda co? Každá rozumná žena i dívka by měla chtít vypadat dobře, či lépe a zkusit pro to něco udělat. Změnit jídelníček ala KFC a přidat cvičení místo FB...kilíčka půjdou dolu nato tata :-).Tím nemyslím hranici anorexie.. Dostaví se i tolik vytoužený obdiv a spokojenost se svým vlastmím JÁ. Hodně zdaru všem
Bára, 13. 2. 2015 17:11
Ja mela krasnou postavu. Opravdu jsem byla pekna holka. Porodila jsem a mela jsem po porodu jen 5kg navic. Pak jsem odjela do ciziny. Tech 5kg jsem dala dolu a citila jsem se fajn. Co jsem priletela do CR,tak jsem nabrala 13kg
Lucie, 26. 12. 2015 19:28
Nový komentář do diskuze: