logo

Jak nejrychleji zhubnout

Rady Články Jak na to
salát

Zhubněte s unikátními produkty:


Častou otázkou těch, kteří chtějí zhubnout, je, jak nejrychleji zhubnout. Odpovědí by mělo být, za jak dlouho toho chcete docílit. Rychle můžete zhubnout jen pomocí jednostranných diet (například mléčná dieta nebo melounová dieta), kdy zhubnete za pár dní mnoho kilogramů, ale často je toto hubnutí ohroženo jo-jo efektem. Pokud nechcete držet dietu, která je často drastická a nezdravá, tak vám zbývá pouze hubnutí zdravým ale pomalým způsobem.

Zdravé hubnutí je založeno na tom, že budete pravidelně jíst 5 - 6 × denně v menších porcích, k tomu připojíte dostatečný pitný režim a pohyb. Budete hubnout 0,5 - 1 kg za týden, sice to není moc, ale alespoň je vaše hubnutí zdravé a nebude ohroženo jo-jo efektem, hladověním a odříkáním. Pokud tedy chcete co nejrychleji zhubnout, volte raději pomalejší způsob.

Bellasin Effect je nový doplněk stravy. Znáte ho?

Jak byste na to měli jít, se dozvíte ve velkém článku o tom, jak zhubnout. Není na tom nic složitého, chce to jen pevnou vůli a trpělivost. Určitě se vám to podaří.

Pokud byste raději chtěli hubnout rychleji, můžete zkusit některou z následujících diet. Jedná se o diety jednostranné a v některých případech i drastické.


Diskuze k článku


Ahoj holky, i já dnes druhým dnem držím mléčnou dietu. Zatím se držím podle stanoveného jídelníčku bez prohřešků:) Všem odvážným držím palečky a přeji hodně shozených kil. E.
Evka, 13. 5. 2014 10:42
Co si mám dát místo tvarohu když ho nejím? :O :)
Kiki, 10. 1. 2017 22:57
Nový komentář do diskuze: